Home / Твоя краса / Обличчя / Колаген для обличчя: боротьба за красу і молодість шкіри

Колаген для обличчя: боротьба за красу і молодість шкіри

З часом шкіра старіє і це – беззаперечний факт. Однак продовжити молодість і зберегти її на багато років можна. Для цього існують різні способи і один з них – використання колагенових масок.

Колаген для обличчя та його властивості

Якщо звернутися до медичної термінології, то колаген входить в сполучну тканину шкіри, являючись фібрилярним білком. Таким чином, його значення для життєдіяльності клітин неможливо переоцінити.

Отримують колаген зі шкіри риб і тварин, тому він за своїм складом максимально наближений до колагену людини.

Найдешевшим і неефективним вважається колаген, що видобувається зі шкіри великої рогатої худоби. Він досить алергенний, а через низьку сумісність погано засвоюється шкірою людини.

Колаген, одержуваний зі шкіри риб , відмінно засвоюється, однак нерідко викликає алергічні реакції.

Колаген можна добувати і з рослин, зокрема, пшениці. Він прекрасно засвоюється шкірою, але через складну технологію по його добуванню має високу вартість.

Низький вміст в шкірі колагену свідчить про те, що шкіра виглядає млявою, втомленою і нееластичною. При цьому на ній з’являються зморшки. Щоб поліпшити її стан, її необхідно збагатити колагеном.

Однак, чистий колаген, нанесений на шкіру, не зможе проникнути глибоко всередину, так як його молекули для цього занадто великі. На поверхні ж він активно «працює», сповільнюючи процеси старіння.

Маски з колагену для обличчя: переваги застосування

Для омолодження шкіри використовуються маски. Їх виробництвом займаються багато компаній. Однак такі засоби можна приготувати і самостійно в домашніх умовах.

Як випливає з їхньої назви, головною складовою таких масок є колаген. Як доповнення використовують вітамінні комплекси, масла, гіалуронову кислоту.

Залежно від призначення, до складу додають відбілюючі компоненти. Нерідко колаген в масках збагачують плацентою, що є дуже корисним для шкіри.

Колагенові маски, крім поліпшення кровообігу в верхньому шарі шкіри та активізації обміну речовин в клітинах, мають і інші корисні якості – живлять і зволожують шкіру, усувають дрібні зморшки і заспокоюють після пілінгу.

Не можна не відзначити і підтягаючий ефект від застосування даних масок.

Колагенові маски для обличчя: як використовувати

Для масок зазвичай використовують порошок колагену для обличчя. До нього додається спеціальна рідина у вигляді концентрату. При змішуванні цих двох компонентів до желеподібного стану відповідно до вказівок інструкції і виходить маска, яку накладають на обличчя, шию і зону декольте на півгодини.

Наявністю колагенових масок відмінної якості за прийнятними цінами славиться торгова площадка «G – Market».

Дуже зручні у використанні маски, основою яких є тканина, просочена сумішшю з колагеном, що має прорізи для очей, губ і носа.

Залишається тільки накласти готову маску у вигляді компресу на попередньо очищене обличчя на 25 – 30 хвилин. Маска накладається знизу вгору, щоб уникнути розтягування шкіри.

Щоб домогтися більшого ефекту, шкіру перед процедурою можна обробити скрабом, для позбавлення від відмерлих клітин.

Наклавши маску з колагену, найкраще розслабитися і полежати, слухаючи приємну музику. Розмовляти, сміятися при цьому не рекомендується.

Після закінчення процедури обличчя промокають серветкою, щоб позбутися від надлишку засобу, і вмиваються водою кімнатної температури. При необхідності на обличчя можна нанести зволожуючий крем.

Колагенові маски, залежно від їх складу, рекомендуються жінкам з різними типами шкіри. У будь-якому випадку такі процедури надають поживну, омолоджуючу і регенеруючу дію.

Не слід використовувати колагенові маски для обличчя, якщо шкіра запалена або на ній є відкриті ранки і порізи. Після відновлення шкірного покриву можна приступати до застосування колагенових масок.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *