Home / Твоя краса / Обличчя / Як позбутися від синяка швидко

Як позбутися від синяка швидко

Випадкові удари і навіть невміле втручання хірурга або стоматолога чреваті утворенням синців. На якому б місці не виник синяк, виглядає він не естетично і, звичайно, додає не привабливості, а скоріше проблем. Особливо, якщо це видима частина тіла або обличчя. Особливо, коли необхідно з’являтися на людях. Тому питання, як позбутися швидко від синяка, не порожня цікавість, а актуальна проблема, яка потребує оперативного і ефективного вирішення.

Звідки беруться синці

Синцями в простолюді називають гематоми, які утворюються в результаті підшкірних крововиливів і досить болючі при дотику. Причинами утворення гематом найчастіше бувають удари, що викликають розрив дрібних і середніх кровоносних судин без ушкодження шкірного покриву. Але іноді синці можуть утворюватися, як симптом захворювань внутрішніх органів і гормональних збоїв.

Обережно, синяк

Незалежно від того, що стало причиною гематоми, її обов’язково потрібно показати фахівцеві. Особливо, якщо вона пов’язана з забоєм голови. Дуже часто синці навколо очей або так званий «синдром очок» викликані сильним забоєм і струсом головного мозку.

Безпричинні гематоми також підлягають діагностуванню, оскільки можуть бути викликані такими серйозними захворюваннями як атеросклероз, цукровий діабет, порушення згортання крові, а також порушеннями функції печінки. Вони потребують медичного нагляду і лікування основного захворювання.

При будь-якому характері появи гематом хворим призначаються препарати, які містять рутин, сприяючий зміцненню судинних стінок, вітамін С і залізо.

Синяк: «веселкового» кольору і його лікування

Для будь-якої гематоми характерний біль і набряклість. Свіжий синець може бути лілового або чорного кольору з червоними синцями. З плином часу гематома змінює окрас на зеленувато-жовтий.

Зменшити гематому можна відразу ж після забиття, якщо не губитися, а швидко прикласти до хворого місця холод. Це прискорить згортання крові, зупинить підшкірну кровотечу, зменшить набряк навколо забитого місця і відповідно, розміри синця. Подальше консервативне лікування включає в себе прийом нестероїдних препаратів і фізіотерапевтичні процедури.

Як позбутися від синяка відразу після забиття

Якщо від синяка необхідно позбутися швидко, то після холоду необхідно зробити зігріваючий компрес. Замість компресу можна використовувати перцевий пластир, але застосовувати його особливим способом. Накладати на забите місце на одну годину, а потім робити аплікацію з бодягою також на одну годину, потім знову теплий компрес. Це дуже ефективний метод, що дозволяє за добу максимально мінімізувати «райдужний» прояв синяка. На ніч потрібно буде зробити компрес, а вранці скористатися бодягою, але вже не на годину, а хвилин на 30.

В цьому способі є одне «але». Він всім хороший в позбавленні від синців на тілі, але для обличчя і особливо області очей не підходить.

Якщо постраждало обличчя

Якщо забій або удар викликали утворення гематоми на обличчі, то потрібно скористатися порадами, як позбутися синяка на обличчі, а не на якій-небудь іншій частині тіла. Шкіра обличчя більш тонка і чутлива і заходи щодо позбавлення від синяка, які прекрасно допомагають у разі травми, наприклад ноги, у випадку з обличчям можуть тільки погіршити становище.

Щоб позбутися швидко від синяка на обличчі, в першу чергу, важливий холод. Особливо в першу годину після травми. Завдяки близько розташованим до поверхні шкіри судинам на обличчі синці хоча і з’являються швидше, але і набагато швидше проходять. Оперативний вплив холодом в першу годину після травми здатний зробити синець практично непомітним навіть при сильному ударі. Потім кожну годину необхідно наносити бодягу. Підсохлий шар змивати ледь теплою водою і наносити свіжий.

На сьогоднішній день бодяга вважається найефективнішим засобом позбавлення від синців. І саме їй присвячені поради, як позбутися синяка за один день. Він максимально прибирає «різнобарвний» окрас гематоми, вирівнює колір обличчя. Навіть якщо сліди від синяка залишаються помітні, після застосування бодяги їх вже буде легко підкоригувати за допомогою тонального крему.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *