Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Кефір для ніжних п’яточок

Кефір для ніжних п’яточок

Ця нескладна процедура – компрес для п’ят з кефіру – зробить ваші п’яти здоровими. Вони стануть гладкими і рожевими, як у дитинстві. Всі існуючі на їх поверхні грубі місця пом’якшуються, вони швидко і непомітно будуть видалені невеликим впливом пемзи. Якщо ваші ступні запущені помірно, то ця процедура допоможе реанімувати їх.

Як зробити п’ятки ніжними?

Кефір для ніжних п'яточок

Візьміть половину склянки жирного кефіру, краще, якщо він буде трохи підкизшим. Нагрійте кефір до температури тіла – 36 градусів. Розлийте його в два поліетиленових пакета, в які опустіть свої ноги. Зверху надягніть махрові шкарпетки. Для більш щільної фіксації компресу, на область гомілковостопних суглобів надіньте гумки для волосся.

Кефірний компрес для п’ят повинен залишатися на ногах протягом півтори години. Тому ви повинні виділити час для цієї процедури. Адже переміщатися з таким компресом буде небезпечно – ви зможете підсковзнутися. Тому сядьте на час процедури або з улюбленою книгою або перед телевізором.

Через півтори години змийте з ніг кефір. Пемзою трохи потріть шкіру. Однак обробки пемзою може не знадобитися, якщо ви будете проводити цю процедуру щотижня.

Змастіть злегка зволожені ступні жирним кремом. Знову надіньте на ноги шкарпетки, після цього лягайте спати. Оптимальний час проведення кефірного компресу для ніжних п’ят – вечірнє – за дві години перед сном.

Результат кефірного компресу для п’ят вас порадує. Більше питання про те, як зробити п’ятки гладкими, у вас не виникне.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *