Home / Макіяж / Як зробити подіумний макіяж

Як зробити подіумний макіяж

Такий подіумний макіяж краще і яскравіше здатний виразити людську особистість. І завжди ексклюзиву. Взуття, одяг, аксесуари можуть носити печать сірості і буденності, а ось укупі з подіумним макіяжем весь образ перетворюється. Фантазії візажистів щоразу викликають захват і здивування. До основ макіяжу досить часто звертаються творчі особистості. Ці люди намагаються виділитися з натовпу і привернути до себе увагу. Якщо знати основи подіумного макіяжу, то це допоможе вам створити унікальний образ і послужить гарною відправною точкою для вашої фантазії.

Подіумний макіяж: Особливості

Подіумний макіяжПодіумний макіяж є частиною всього образу. Він не повинен привертати увагу тільки лише на обличчя, а служити доповненням до всього художньому образу. Подіумний макіяж може бути природним, яскравим, ніжним, фатальним, скромним, зухвалим, все залежить від художника.

Велика увага при створенні макіяжу для подіуму приділяють очам. Вони можуть бути головним акцентом в макіяжі, і можуть поступатися лідерством яскравим губам. У кожному разі, очі в подіумному макіяжі не залишаються без уваги. Підводка надає очам виразність і загадковість.

Як зробити подіумний макіяж?

Як і будь-який макіяж, подіумний потрібно починати з хорошої тональної основи. Виключають жирний блиск, рельєфи, потьоки. Основа повинна лягати чистим рівним шаром, на якому буде промальовано обличчя. Тональний крем наноситься тільки спонжем. Це позбавить шкіру від зайвої вологи і додасть матовості. Для закріплення основи використовують пудру, яку наносять широкою кистю по обличчю і в області декольте.

Широкі і чіткі брови чорного кольору – хіт сучасного подіумного сезону. Очі і губи в подіумному макіяжі повинні виглядати підкреслено натурально. Такий подіумний макіяж відмінно підійде для неординарних дам. Помаду вибирають темно-червоних, бордових, брусничних відтінків. Олівці для губ підбираються в тон помади. У класичному стилі нерідко використовується подіумний макіяж з акцентом на губах.

Модний макіяж з подіуму

Молоді дівчата з природним кольором обличчя, розпущеним волоссям – улюблений образ стилістів. Для створення романтичної натури виділяються вилиці бежевими або бронзовими відтінками рум’ян. У такому подіумному макіяжі важливо вірно підібрати основу і підкреслити гостроту скул.

Деталі подиумного макіяжу застосовуються в повсякденному житті.

Подіумний макіяж – невід’ємна частина індустрії моди. Новий образ – результат роботи єдиного творчого пориву стилістів, художників-візажистів, дизайнерів одягу і перукарів.

Відео як зробити подіумний макіяж:


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *