Home / Твоя краса / Красиві зачіски своїми руками на середнє волосся.

Красиві зачіски своїми руками на середнє волосся.

Кожна дівчина, що стежить за своєю зовнішністю, намагається подбати про красиве укладання, незалежно від ситуації. Звичайно, зробити красиву зачіску на середні волосся найпростіше в перукарні, однак коштує таке задоволення чималих грошей. До того ж, виявляється, привести в порядок волосся самостійно дуже просто. Використовуючи фен і гребінець-браш можна зробити акуратну укладку. Але якщо хочеться чогось більш елегантного і незвичайного, можна спробувати різні красиві зачіски.

Гулька: ефектні красиві зачіски на всі випадки життя

Більшість красивих і простих зачісок на середнє волосся можна зробити, використовуючи лише гребінець, гумку і шпильки. Можна зав’язати звичайний пучок, або трохи поекспериментувати.

Гіперболічний вузол (потрійна гуля). Розділіть масу волосся на три рівні частини. Кожне пасмо заплетене в косу, кінці закріпіть гумками. Потім кожну косичку закрутіть гулькою і заколіть шпильками. Починати краще з середньою пасма, щоб крайні косички виглядали симетрично.

Красиві зачіски своїми руками на середні волосся. Ефектні варіації на кожен день 1  Красиві зачіски своїми руками на середні волосся. Ефектні варіації на кожен день 2

Красиві зачіски своїми руками на середні волосся. Ефектні варіації на кожен день 3  Красиві зачіски своїми руками на середні волосся. Ефектні варіації на кожен день 4

Красиві зачіски – грецька зачіска

Для її закріплення можна використовувати спеціальні обідки з гумкою, або застосувати старий спосіб – відрізок тканини.

Красиві зачіски своїми руками на середні волосся. Ефектні варіації на кожен день 5

У першому випадку гумка надівається на голову, а пасма заправляються кінцями під неї. Для другого варіанту волосся краще закріпити гумкою на кінцях. Потім береться валик з тканини і прикладається до гумки. Починайте замотувати його у волосся, накручуючи їх від кінців. Закріпіть отриману зачіску невидимками.

Як варіація попередньої зачіски відомий ще один спосіб стильно заколоти не надто довгі пасма – так звана «черепашка». В цьому випадку маса волосся замотується не знизу наверх, а зліва направо. Конструкція закріплюється шпильками, а справжньою родзинкою може стати елегантна шпилька.

Ще один цікавий варіант – гулька з шиньйоном Робиться така зачіска дуже просто. Відокремте невелике пасмо за вухом. Решта волосся збираються в пучок, потім зверху надівається поролоновий шиньйон. Рівномірно розподіліть масу волосся від центру, щоб повністю закрити поролон. Кінці закріпіть під шиньйоном, обмотавши прядки під ним і заколовши шпилькою. Вільні пасма замаскуйте невидимки. Можна заплести в косичку, так зачіска буде виглядати ще ефектніше.

Красиві зачіски своїми руками на середні волосся. Ефектні варіації на кожен день 6j

До речі, можна спробувати зробити таку зачіску і без шиньйону. Просто розділіть хвіст подібним чином на кілька пасом, накрутіть їх на пальці, а кінці заколіть невидимкою біля гумки.

Зробити одну з таких зачісок досить просто. Вона буде доречна на будь-якому заході, а також у повсякденному житті.

Красиві зачіски: Коси і хвостики

Використовуючи різні прийоми плетіння можна створити красиву зачіску на кожен день навіть на середні волосся. Зробіть звичайний хвостик. Розділіть його приблизно навпіл над гумкою і пропустіть волосся через це місце. Потім заплетену косичку «риб’ячий хвіст», закріпіть гумкою, а потім підніміть її і кінець заколіть під гумкою, яка тримає хвостик.

Можна зробити ретро-хвостик. Відокремте волосся, що росте вздовж лінії лоба. Залишену масу начешіть біля коріння і зав’яжіть в тугий пучок. Зверху прикрийте начісування вільними волоссям і скріпіть їх в єдиний хвостик з начесаною частиною. Кінці розчешіть.

Якщо дуже хочеться заплести косичку, але довжина не дозволяє це зробити звичним способом – вихід є. Відокремте пасмо за вухом і починайте плести «колосок», пересуваючись уздовж лінії росту волосся. Захоплювати нові прядки можна тільки до середини голови, щоб їх вистачило на всю довжину коси. Розподіляйте їх рівномірно, щоб товщина плетіння залишалася однаковою. У підсумку потрібно проплести косу по колу і закріпити кінець за вухом під початком «колоска». Пасма, які відійшли додадуть зачісці легку недбалість.

Відео: плетіння коси навколо голови.

Красиві зачіски: Кудрі і завитки

Красива зачіска на середне волосся своїми руками може бути зроблена за допомогою бігудів або плойки.

Розділіть масу волосся на 4 рівні частини і починайте робити завивку. Якщо використовуються щипці, збризніть пасмо термозахисною фіксуючою рідиною, прочешіть і намотайте на нагрітий елемент. Через кілька секунд відпустіть. Щоб кучері краще закріпилися, змотайте локон і заколіть невидимкою. Аналогічно накрутіть все волосся. Наприкінці збризніть лаком, зніміть невидимки і ще раз зафіксуйте зачіску. Щоб вийшли м’які хвилі, прочешіть локони щіткою. З такою зачіскою можна сміливо відправлятися як на романтичне побачення, так і на сімейне свято.

Щоб завити волосся на голлівудський лад, використовуйте стайлер з подвійними щипцями. Легкі хвилі можна зробити за допомогою утюжка і мусу для укладки. Нанесіть засіб на злегка вологе волосся, підсушіть феном. Потім розділіть їх на кілька невеликих пасм, кожну з них закрутіть. Нагрітим утюжком притисніть вкорочене в джгут волосся.

Для створення дрібних кучерів можна використовувати папільйотки. Це м’які бігуді, які можна залишати навіть на ніч, адже вони практично не заважають спати. Так як це метод холодної завивки, тримати їх на волоссі доведеться досить довго. Терпіння буде винагороджено грайливими завитками.

Якщо волосся тонке і легко піддається будь якому укладанню, можна і зовсім обійтися без бігудів. На чисті пасма наноситься укладальний мус. Голову опустіть вниз і протягом декількох хвилин стискайте пасма руками, щоб сформувалися легкі хвилі. Підсушіть їх феном і збризніть лаком.

За допомогою фена і металевого браша можна ефектно укласти кінці. Накрутіть волосся на гребінець у вертикальному положенні, направте на них потік теплого повітря і починайте прокручувати браш. Через кілька хвилин кінці зафіксуються у вигляді великих локонів. У яку сторону закручувати волосся: всередину або назовні – вирішувати вам.

Відео: хвилі, кучері і завитки без шкоди для волосся.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *