Home / Здоров'я / Гвоздикове масло від кліщів та інших комах

Гвоздикове масло від кліщів та інших комах

Коли настає тепло, люди регулярно проводять свій вільний час на природі. Починаються різні походи, розбиваються наметові табори, та й навіть просто хочеться порадувати себе посиденьками біля багаття і смачним шашликом.

Але не тільки люди відчувають настання тепла, комахи – комарі, мурашки і кліщі теж вириваються на свободу. Як найкраще захистити себе, своїх дітей, і навіть улюблених вихованців від кліщів і комарів? Звичайно ж, можна купити різного роду мазі, креми та спреї, які зараз досить широко рекламують, але для дитячого організму, вони не завжди корисні, і навіть навпаки, часто шкодять здоров’ю. А можна захистити себе та близьких своїх за допомогою натуральних засобів. Наприклад, дуже допоможе ефірне гвоздикове масло від кліщів і комарів.

Гвоздикове масло від кліщів та інших комах

Для того щоб відлякати москітів, комарів, міль будинку, можна використовувати аромалампу , куди слід додати гвоздикове масло. Від кліщів позбутися, а точніше не підпустити їх до себе зможуть допомогти обприскувачі, які досить нескладно зробити самим.

Чудодійні відлякуючі засоби з гвоздиковим маслом від  кліщів

Необхідно змішати гвоздикове масло або масло герані в розмірі двох ложечок чайних із звичайною водою, води треба взяти один стакан (200 мл). Потім додати емульгатор у вигляді спирту і все це дуже добре перемішати в пляшечці, яка має кришечку-спрей.

Таким засобом можна користуватися не тільки на вулиці. Воно буде дуже зручним у застосуванні вдома, для обприскування постільних речей, одягу, а також місць, де сплять ваші домашні вихованці. До речі, для тварин такий засіб теж підходить, але треба знати, що гвоздикове масло від кліщів не бажано використовувати для вагітних собак.

Можна робити не спрей, а просто суміш масел, які допомагають відлякати кліща, як від людини, так і від тварини. Для цього необхідно ефірне гвоздикове масло і будь-яке рослинне, ефірне масло треба близько 25 крапельок на 2 столові ложечки рослинного масла (якщо такий засіб буде використовуватися для собак, тоді краще використовувати масло солодкого мигдалю, яке містить сірку). Даний засіб зручно носити в кишені або сумочці, воно може зберігатися досить довго, близько півроку. Щоб захиститися від кліща, слід просто капнути засіб на одяг і шкіру. Але ні в якому разі не наносити його на область навколо очей.

Хочеться зауважити, що масло гвоздики дуже корисна речовина для здоров’я. Воно прекрасно підвищує імунітет і досить сприятливо впливає на людський організм. Також воно має антивірусне властивість. Це чудовий антибактеріальний засіб.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *