Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Блакитна глина для схуднення

Блакитна глина для схуднення

У наші дні в салонах краси надзвичайним попитом користується така послуга як обгортання глиною для схуднення. Приблизно за дві години приємна процедура дозволить позбавитися від двох-трьох зайвих сантиметрів.

Блакитна глина для схуднення

Для того щоб зробити глиняне обгортання, зовсім не обов’язково вирушати в салон, так як процедура настільки ж ефективна і в домашніх умовах. Блакитна глина для схуднення підходить краще за всіх інших різновидів глин.

Підготовка до процедури обгортання.

В аптеці купується пачка блакитної глини, також буде потрібно рулон харчової плівки. Підготувати глину для процедури досить просто. Береться приблизно 100 грам порошкової глини, заливається водою кімнатної температури.

Суміш слід розмішувати аж до повного зникнення грудочок. Суміш повинна нагадувати сметану. Для того щоб підвищити ефективність глини, можна додати в суміш приблизно 3-5 крапель цитрусової олії. Отримана суміш накривається і протягом 15 хвилин настоюється.

Обгортання блакитною глиною.

Для того щоб досягти помітних результатів, дійсно скинути зайву вагу, буде потрібно протягом місяця проводити процедуру обгортання блакитною глиною через день. Найкращий варіант – не завдавати суміш на все тіло, а вибрати 1-2 зони: сідниці, стегна, живіт. Само собою, спину і руки самостійно обернути досить важко, тому слід віддавати перевагу проблемним зонам.

Насамперед, потрібно підготувати тіло до нанесення суміші. Для цього слід прийняти душ і скористатися скрабом, ретельно масажуючи проблемні зони. Глина наноситься на суху шкіру, тому після душу слід витертися насухо.
Далі рівномірними шарами глина наноситься на проблемні зони. Якщо вийшло надто тонко, потрібно дочекатися поки перший шар висохне і нанести ще один.
Потім тіло обережно обертається харчовою плівкою приблизно в три-чотири шари.
Процедура має тривати близько двох годин. У цей час необхідно лежати, накрившись ковдрою до підборіддя.
По закінченню двох годин плівка знімається, глина змивається. При її повторному застосуванні не може бути й мови.
Проводиться масаж тіла з використанням живильного крему.

Бажано в дні проведення процедури обгортання блакитною глиною відмовитися від жирної їжі. Ідеальний варіант – влаштовувати розвантажувальні дні, обмежуючись вживанням фруктів і молочних продуктів.

Блакитна глина для обгортання від схуднення


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.