Home / Твоя краса / Обличчя / Голлівудська посмішка за пару хвилин з фарбою для зубів Dental Paint

Голлівудська посмішка за пару хвилин з фарбою для зубів Dental Paint

Про красиву білосніжну посмішку мріють багато людей, адже не всім від природи дісталися ідеально білі зуби. Одні намагаються відбілити їх спеціальною зубною пастою і користуються особливою поліруючою щіткою, інші звертаються за допомогою до лікарів-стоматологів, щоб хоч на час змінити свою посмішку і зробити її сяючою. Виявляється, є ще один метод відбілювання емалі, що дозволяє стати володарем «голлівудської посмішки» в лічені хвилини самостійно. З  чудодійним засобом – фарбою для зубів Dental Paint.

До використання цього засобу для моментального перетворення посмішки вдаються багато артистів, щоб на час концерту, урочистого прийому або іншого заходу, що вимагає показу своєї зовнішності на публіці, зробити свою посмішку білосніжною. Незамінною фарбою для зубів  Dental Paint  є і під час знімання фільмів, кліпів і реклами, адже глядачі повинні бачити з екрану тільки красивих акторів з сяючими здоровими посмішками.

Dental PaintВ даний час процедура відбілювання зубів фарбою для зубів Dental Paint  вважається найефективнішим, хоч і тимчасовим, способом швидкого перетворення посмішки. Результатом використанням цієї фарби стане моментальний ефект перетворення, усмішка стане білішою як мінімум на 10 тонів.

Після нанесення на поверхню лаку для зубів створюється дуже міцне покриття, яке неможливо відрізнити від справжньої емалі. Цей засіб відмінно зафарбовує всі наявні пломби, будь які коронки, протези і кераміку.

Причому немає потреби в поліровці фарби зубною пастою, вона чудово виглядає в натуральному вигляді і не вимагає додаткового догляду.

Покриття Dental Paint дуже міцне, воно витримує прийом їжі і напоїв протягом однієї доби. При бажанні в кінці дня його можна запросто видалити за допомогою щітки. Одного флакончика Dental Paint в середньому вистачає на 50 голлівудських посмішок.

Для тимчасового відбілювання фарбою для зубів  Dental Paint   можна запросто користовуватися самостійно. Наносити засіб дуже зручно, тому будь-яке розбризкування фарби спеціальною зубною щіткою-пензликом, що входить в комплект, виключено.

Наскільки безпечне відбілювання фарбою для зубів  Dental Paint?

Виробники білої фарби для зубів Dental Paint запевняють покупців, що цей засіб абсолютно безпечний і не несе ніякої шкоди зубам або слизовій оболонці рота, навіть якщо станеться випадкове розбризкування фарби. Крім цього, засіб запобігає розвитку карієсу і має бактерицидні властивості.

Більше того, один з компонентів цього засобу – діоксид титану (Titanium Dioxide) при багаторазовому використанні здатний освітлювати природну емаль на 2-3 тони.

У професійному стоматологічному лаку для зубів немає перекису водню, ацетону або інших небезпечних компонентів. Він складається з натуральних інгредієнтів і тому абсолютно безпечний у використанні!

Чи можливе існування фарби для зубів, яка трималася б набагато довше?

На жаль немає. На даний момент – це  найбільш «довгограючий» варіант. Довше зберегти білизну допоможуть тільки зубні слайси.

Кожна людина, що бажає зробити свою посмішку білосніжною, перш ніж приступати до використання засобу для відбілювання фарбою для зубів Dental Paint  повинен розібратися, що саме призводить до потемніння або пожовтіння емалі. Може статися так, що освітлити вашу посмішку можна і природним шляхом.

Отже, найбільш поширеними причинами потемніння зубної емалі є:

часте вживання чаю, кави, пепсі-колиа, темних фруктовихі соків;

куріння, і як наслідок відкладення зубного каменю;

травми зубів і потрапляння в їх тканину крові;

хвороби ротової порожнини і системні хронічні захворювання.

Також часто жовтизна емалі буває природною, адже, як відомо, існує безліч відтінків одного і того ж кольору, у тому числі і білого. У цьому випадку візуально відбілити зуби допоможе правильно підібрана губна помада.

Ще один із способів тимчасового відбілювання зубів – чищення їх поверхні за допомогою звичайної харчової соди. Полірувати содою зуби можна лишень 1один раз на тиждень. Також можна полоскати рот перекисом водню, розведеним з водою 1:1, але один раз на 10 днів.

Тепер ви знаєте, в чому криється секрет «голлівудської посмішки». У більшості зірок зуби такі ж «натуральні» як і акуратні носики, бюсти 5 розміру «від природи» і гладке обличчя без зморшок.

Щоб швидко створити сліпучу голлівудську посмішку і втілити мрії в реальність, мало користуватися тільки фарбою для зубів  Dental Paint.. Потрібно ще подбати про те, щоб цей чудодійний засіб було на що наносити. Тому потрібно, щоб щоденна гігієна порожнини рота була правильною і ретельною, з використанням якісних засобів по догляду за зубами і яснами.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *