Home / Здоров'я / Ідеальна фігура / «Ліпимо» ідеальну талію своїми руками!

«Ліпимо» ідеальну талію своїми руками!

Про витончені контури фігури таємно або явно мріє чи не кожна жінка. Але гарна талія дана не всім, і фактична відсутність привабливого жіночного вигину в даній області зовсім не завжди обумовлена наявністю надмірної ваги. Деякі дівчата страждають від вродженої конституції, коли їх тіло нагадує хлопчачу фігуру – широкі плечі, вузькі стегна і абсолютно рівна талія. Як у такому разі «зліпити» ідеальну талію?

Так, анатомічні особливості змінити не можна, але трохи їх скорегувати все ж цілком реально.

Ті, хто стверджує, що 15 хв. для красивої талії в день – цілком достатньо, напевно не цілком об’єктивно знайомі з методами точкової корекції фігури. Принаймні, декількох вправ тут буде явно недостатньо.

 ідеальну таліюУ хід повинні йти статичні тренування і кардіонавантаження, виборчі силові вправи, обгортання і масажі. Невже хтось вважає, що всі ці дії можуть зайняти нікчемну кількість часу? Тому сподіватися на сумнівні обіцянки ми не рекомендуємо.

Часом вони зустрічаються в рекламі, особливо якщо мова йде про пояси для схуднення.

Але позначимо відразу – пояс не понесе ніякої ефективності від свого використання, якщо воно не буде поєднуватися з дозованими фізичними навантаженнями.

Крім того, навіть якщо ви спалите весь жир, локалізований в черевній області, хто дасть вам гарантію, що від цього на талії сформуються жіночні вигини? Тим не менш, не варто зневірятися і опускати руки – всі дівчата можуть «змалювати» контури свого тіла і роздобути ідеальнуу талію  самостійно. Давайте розглянемо, якими способами можна зробити це.

Які вибрати вправи, щоб зробити ідеальну талію?

Вправи – чи не основна частина вашої майбутньої роботи над фігурою. Але до їх застосування варто також ставитися вибірково. Наприклад, силові тренування м’язів, всупереч розхожій думці, можуть тільки нашкодити жіночним округлим вигинам. Багато починаючих спортсменок, уявляють себе асами у своєму новому хобі, рекомендують всім прокачування м’язів живота.

Яке ж здивування тих, хто йде уа них на поводу, з часом відзначаючи, що красива тонка талія, навпаки, зникла за купою рельєфної мускулатури!

Зрозуміло, кубики преса красивіше, ніж заплитий жировими складками живіт, але до жіночності цей ефект не має зовсім ніякого відношення.

Отже, краща вправа , щоб створити ідеальну талію – статична. Цей факт може здатися дивним, але все ж, займаючись статикою, ми активуємо глибокі м’язові структури, які не зачіпаються під час стандартної силового або аеробного тренування. Статика допомагає глобально прискорити метаболізм жирів і спалити підшкірний жир, за яким часто ховається чарівна струнка талія. Це пояснює ефективність таких програм, як йога, пілатес і каланетика. Але все ж, їх доведеться комбінувати із звичайними спортивними навантаженнями.

Вправа «планка», щоб зробити ідеальну талію

Напевно кожна з вас знайома з захопленими відгуками від вправи «планка». Багато жінок, практикуючі її, називають планку «королевою фітнесу». І це дійсно так – саме це статичне навантаження, за умови щоденного виконання, дозволяє дуже швидко привести тіло в тонус і підтягнути всі його м’язи. Але не кожна інформована про те, що у планки є свої різновиди. Наприклад, бічна планка формує ідеальну талію, позбавляє від галіфе і допомагає чітко позначити косі м’язи черевного преса.

«Ліпимо» ідеальну талію своїми руками 1

Як виконуватия вправу «планка», щоб зробити ідеальну талію?

Ляжте на підлогу, розташуйтеся на боці;

Руку, що лежить уздовж підлоги, поставте на лікоть або на долоню;

Підніміться всім корпусом, щоб тіло прийняло діагональне положення (стопи залишаються на підлозі);

Утримуйтеся нерухомо протягом 60 секунд;

Щодня додавайте до цієї кількості часу по 5-10 секунд;

Повторюйте бічну планку з обох сторін.

«Як легко!» – скажете ви. Але ні, насправді, простота дана вправа – лише ілюзорна видимість. Найчастіше її не можуть утримати довго навіть професійні спортсмени, на рахунку яких є не одна золота медаль. Однак вонао працює, і працює швидко, тому її варто спробувати. Крім того, вона не відніме у вас багато часу і сил – планку може практикувати навіть глобально зайнята персона.

Вправа «люк», щоб зробити ідеальну талію

Ще одна відома вправа, щоб сформувати ідеальну талію – люк. Таке пристосування було на квартирі будь-якої домогосподарки в 90-і роки. Зараз його майже не зустріти у продажу, однак старе покоління донині не може забути, як ефективно вона формувала жіночну витончену талію.

Якщо у вас вдома не залишилося такого «тренажера», ви можете імітувати його характерною вправою. Просто встаньте прямо, руки помістіть вздовж тулуба і зігніть в ліктях. А тепер, залишаючи стегна, сідниці і ноги нерухомими, поверніть корпус в одну сторону до упору. Поверніться у вихідне і повторіть всі дії з іншою, протилежною, стороною тулуба.

Намагайтеся виконувати вправу повільно, без поспіху і ривків. По-перше, так ви зможете більш результативно проробляти м’язи і стежити за їх роботою.

«Ліпимо» ідеальну талію своїми руками 2

По-друге, від розміреної гімнастики тіло підтягується, а не нарощує мускулатуру або активно спалює жир. Повторіть імітацію люка по 10-15 разів в обидві сторони – для початку цього вистачить. Але не забувайте про те, що при виконанні будь-якої вправи потрібно поступово добавляти час або кратність його виконання.

Вправа «джгут», щоб зробити ідеальну талію

Варіант з джгутом є найбільш популярним і улюбленим серед домашніх «фітнес-леді». Воно являє собою статично-динамічне навантаження, а значить, працює і на спалювання надлишкового жиру, і на зміцнення мускулатури.

Крім того, завдяки розтягуючим рухам, ваші м’язи, фасції і сухожилля планомірно подовжуються, а тіло набуває жадану витонченість.

Отже, візьміть краї джгута (або гімнастичного еспандера) в обидві руки.

Підніміть їх над головою і розведіть в сторони до межі, поки еластичний матеріал не розтягнеться. Не виходячи з цього положення, нахиліть корпус в праву сторону (на видиху).

«Ліпимо» ідеальну талію своїми руками 3

Намагайтеся прогнутися максимально близько до підлоги, наскільки це можливо у вашому випадку. Затримайтеся в отриманому положенні на 10-15 секунд. Далі (на вдиху) поверніться у вихідне положення. Повторіть всі маніпуляції з іншого боку тіла.

Вправа «вакуум», щоб зробити ідеальну талію

Улюблена вправа багатьох жінок – «вакуум». І полюбилася вона нам не тільки через свою «лінь», а й з-за результативності. Вона є ізометричною, і не має ніякої схожості ні зі статикою, ні з динамікою.

При цьому тренується глибоко лежачий, поперечний м’яз черевного преса, що працює як корсет для всього нашого корпусу. Щоб виконувати його, можна стояти або лежати на підлозі. Настійно рекомендуємо вам починати практикувати «вакуум» перед дзеркалом, щоб ви могли відслідковувати власні дії і коригувати їх по ходу виконання.

Отже, встаньте перед дзеркалом і інтенсивно видохніть з легких все повітря. Тепер постарайтеся втягнути живіт так, щоб пупок ніби стикнувся з хребтом.

Затримайтеся в цьому положенні на 5-7 секунд, зробіть 3 маленьких «до-вдихи» і знову замріть на 5-7 секунд.  Далі можна розслабитися.

«Ліпимо» ідеальну талію своїми руками 4

Повторення вправи вважається з самого початку. Час затримки повітря – 10-15 секунд (в середньому), проте його також варто збільшувати в міру «звикання».

Інші способи, як сформувати ідеальну талію

Як ще зробити ідеальну талію  самостійно? Є безліч способів, націлених на точкову корекцію тіла. Наприклад, досить знаменита дівчина з гарною талією, одеситка Валерія Лук’янова, рекомендувала своїм прихильницям обгортання.

Ви можете використовувати для процедури обгортання наступні суміші:

Порошок какао + базова олія (наприклад, виноградної кісточки) + ефірне масло цитрусових (особливо актуально для одвічних «борців» з целюлітом);

Червона, чорна, блакитна або зелена глина + тепла вода + ламінарія + червоний мелений перець;

Мед + червоний мелений перець + кориця;

Яблучний або виноградний оцет + вода;

Дрібнодисперсна мелена кава + червоний мелений перець + кориця.

Розмішувати густі суміші слід до сметаноподібної консистенції, а потім наносити на попередньо скрабовану проблемну зону на 40-60 хв. під кілька шарів харчової плівки. Робити це необхідно курсами по 10-15 днів підряд, не пропускаючи жодного. Можна чергувати різні суміші. Крім того, варто робити антицелюлітний медовий масаж і використовувати процедуру контрастного душу.


Check Also

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *