Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Гімнастика для обличчя від зморшок

Гімнастика для обличчя від зморшок

З віком наша шкіра починає втрачати пружність, і з’являються зморшки на обличчі, які видають і ваш вік, і ваші життєві переживання і негаразди. Але є засіб, який допоможе уникнути передчасного старіння. Це не дорога косметика або хірургічне втручання – це гімнастика для обличчя від зморшок.

Гімнастика для обличчя від зморшок – основні правила

Кожній людині притаманні їй єдині мімічні особливості характеру. Ми часто посміхаємося, або морщимо лоб, ніс, чи навпаки, часто дивуємося, підкидаємо брови, або хмуримося. Все це змушує працювати лише певну групу м’язів, що з віком приводити до обвисання, так звану «поломку» шкіри. Так само, довге напруження м’язів, яке не збігається з масажними лініями, призводить до деформації шкіри, яка потім виявляється в провисанні, скручуванні, і подвійних підборіддях. Для того щоб уникнути передчасного старіння шкіри, вам необхідна гімнастика для обличчя від зморшок. По-перше, перед процедурою потрібно обов’язково очистити шкіру обличчя від забруднення. По-друге, потрібно наносити крем після розминки, інакше він закупорить пори. По-третє, забезпечте собі зручне положення, і спокій. Це не займе багато часу. Ви повинні сидіти прямо, випрямивши спину, шия повинна бути також в одному фіксованому положенні. Руки повинні бути чистими. Фахівці рекомендують проводити процедуру вже з 25 років не менше 1-2 разів на тиждень. Для жінок постарше, рекомендують це робити частіше: кожен день, 1-2 рази. Для тих, хто тільки почав вправи, не варто поспішати, і робити все відразу. Почніть з 1-2 вправ, по 2-3 підходи. Потім, додайте і вправи і кількість підходів.

Гімнастика для обличчя від зморшок: вправи

Гімнастика для обличчя від зморшок проводиться для м’язів чола, повік, рота, щік і шиї. Заняття повинно початися з легкої розминки. Розімніть плечі і руки обертальними рухами.
Потім слідує вправа для голови і плечей.
Повертайте голову вправо і вліво.
Після цього плечі підтягуйте до вух і опускайте. Можна по черзі кожне плече. Всі вправи виконувати по 10 разів.
Після цього приступіть до гімнастики для обличчя від зморшок на лобі.
Необхідно помасажувати шкіру голови, де є волосся в районі чола круговими рухами, потім поставити ребром вказівні пальці і рухом «вгору-вниз» масажувати шкіру голови. Це зніме напругу в районі чола, і поліпшить кровообіг. Потрібно вправу повторити 10 разів. Потім, накрийте долонею лоб, і подивіться вниз, поки не відчуєте напругу. Після цього розслабтеся і через час знову зробіть вправу 10 разів. Гімнастика для обличчя від зморшок в області повік  проводиться після невеликої паузи. Вам необхідно подивитися верх і вниз, потім скосити очі, і міцно заплющити очі.

Трохи відпочиньте ізробіть вправу 10 разів. Потім, натисніть на внутрішні куточки очей вказівним пальцем, потім за допомогою середнього пальця підтягніть шкіру до брови, подивіться вниз і закрийте очі. Відпочиньте, і повторіть цю процедуру на друге око. Відпочиньте і ще раз зробіть.
Для щік необхідно відкрити трохи рот, і підняти куточок губ вгору, опустити і підняти другий. Потім затисніть між пальцями верхню губу і ще раз зробіть, піднімаючи обидва куточка губ, до того, як відчуєте напругу м’язів щік. Відпочиньте і ще раз повторіть. Для губ потрібно вимовляти вголос звуки «А», «О», «У», «И», «І», по черзі, розтягуючи звуки, і втягуючи губи всередину. Ви повинні відчути напругу м’язів.
Для шиї необхідно занурити пальці в шкіру на рівні вух, а великий під щелепу, і трохи натиснути. Ротом спробуйте видати звук бавовна. Розслабтеся і ще раз зробіть. Отже, займаючись гімнастикою для обличчя від зморшок, ви додасте шкірі пружність і приберете передчасні зморшки.

Вправи для обличчя від зморшок пропонується на відео:


Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *