Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Фото зачіски елегантні із східними прикрасами

Фото зачіски елегантні із східними прикрасами

Схід завжди вабив своїми незвичайними нарядами і звичаями. Скільки захоплених поглядів притягують до себе японські жінки, які одночасно і скромні й сексуальні. Як загадково і заворожуюче звучить слово гейша, мало хто і зараз розуміє справжнє значення. І як же чарівно виглядають фото зачіски елегантні  з таким незвичайним аксесуаром – паличками для волосся. При вигляді пучків фото зачіски елегантні  з використанням такої хитромудрої шпильки, виникають деякі питання – як це все тримається, як можна закріпити волосся однією паличкою.

Фото зачіски елегантні: як можна заколоти волосся китайською паличкою

Фото зачіски елегантні із східними прикрасами

Європейські жінки не могли пропустити таку дивину, тому аксесуар «влився» в сучасну моду і додав нотку елегантності і екзотики. Тепер жінки всього світу теж прикрашають свої голови японськими паличками для волосся. Заколка більше підходить для зачісок на довгих локонах, як носили їх японки і китаянки, на шевелюрах ж середньої довжини їх можна застосувати тільки як прикрасу.

Зачешіть волосся назад і скрутіть їх в пучок вище потилиці. Тепер потрібно закріпити його за допомогою вашої прикраси. Візьміть дві палички і застроміть в середину вашої гульки по діагоналі. Зробіть хвіст на потилиці. Розділіть волосся на дві рівні частини і скрутіть з них джгути. Скручене пасмо переплетіть з іншим таким же пасмом і зберіть їх в красивий пучок. Далі, потрібно заколоти фото зачіски елегантні китайською паличкою так, щоб вона пройшла крізь обидва джгута. Якщо кінчики зачіски стирчать, можна додатково закріпить їх шпильками. Заплетіть рядочком дві коси. Кінчики зав’яжіть гумками. Обплетіть коси одна об одну і зафіксуйте на маківці. Проткніть паличкою обидві коси горизонтально. Кінчики кісок сховайте за допомогою шпильки. Зробіть на голові хвіст. Закріпіть гумкою, але не біля коренів, а майже на кінці. Загорніть волосся вертикально в одну сторону, вийде «черепашка». Проткніть її навхрест паличками.

Які фото зачіски елегантні можна зробити з японськими паличками на середнє волосся

На жаль, дівчата з середньою довжиною локонів, можуть використовувати цю прикрасу тільки як гарний аксесуар. Ними можна декорувати фото зачіски елегантні – косу, хвіст, гульку, тільки завжди додавати гумки, шпильки-невидимки або шпильки для надійної фіксації. Для унікальності фото зачіски елегантні  можна додати квіти, бісер, кристали або інші улюблені елементи. Чим шикарнішу ви хочете зачіску, тим більш оригінальну і стильну прикрасу потрібно підібрати. Особливо ефектно виглядають палички з натурального дерева, доповнені кристалами та іншими дорогими елементами. Для класичних зачісок краще вибрати вироби зі скромним декором.

      Фото зачіски елегантні із східними прикрасами 1

 Фото зачіски елегантні із східними прикрасами 3    Фото зачіски елегантні із східними прикрасами 4

Види паличок для волосся по матеріалу:

Нефрит;

метал;

пластик;

дерево;

кістки

Декор ж їх настільки різноманітний, що порадити який-небудь певний вид просто неможливо. Вони бувають відтінків деревини або кольорів веселки, можуть бути прикрашені дорогоцінними каменями і розписом. Також їх можна побачити з підвісками, з різьбленням, зі стразами, різної форми – прямі, зігнуті, хвилясті. Але найдивовижніше в них те, що вони можуть зробити повсякденну зачіску екзотичною.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *