Home / Здоров'я / Ехінацея інструкція із ефективного застосування

Ехінацея інструкція із ефективного застосування

Настоянка ехінацеї є досить поширеним лікарським засобом, який застосовують з метою впливу на імунітет людини. Якщо регулярно приймати настоянку, то: імунітет підвищується, в крові збільшується кількість корисних кров’яних тілець, починає блокуватися ріст і розмноженні бактерій, а також створюється блок для проникнення в організм інфекцій і вірусів. В даній статті піде мова, як застосовується ехінацея інструкція.

Ехінацея інструкція – цілющі властивості

Ехінацея інструкція із ефективного застосування

Настоянку ехінацеї рекомендується приймати в холод, в період міжсезоння, під час гострої респіраторної вірусної інфекції, а також для її профілактики, а також при зниженні імунітету після перенесених важких захворювань.

Відгуки людей говорять про те, що настоянка ехінацеї допомагає боротися із запальними процесами в організмі, усувати захворювання сечостатевої системи, нирок, а також сприяє ефективному загоєнню прищів, вугрів, а також хворобливих великих фурункулів. Після перенесених операцій, тканини швидко загоюються і відновлюються. Але, і це ще не все, на що здатна настоянка ехінацеї.

Настоянку ехінацеї застосовують для зміцнення ослабленого дитячого організму в холодний період року. Доведено, що якщо дитина постійно проходить лікарську терапію із застосуванням цієї цілющої рослини, то хворіє він в 2-3 рази менше, ніж його однолітки. І це при тому, що побічні ефекти у настоянки ехінацеї відсутні.

Єдине, що можна відзначити, – алергічну реакцію на рослину ехінацею та невелике запаморочення, якщо ви приймаєте спиртову настоянку. У цих випадках не рекомендується продовжувати приймати настоянку ехінацеї.

Ехінацея інструкція – спосіб застосування настоянки

Ехінацея інструкція , в якій рекомендовано застосовувати засіб до основного прийому їжі (приблизно за 30 хвилинок) – 3 рази на день. На перших етапах лікування дозування для дорослої людини становить приблизно 40 крапель на добу. Далі, на 4-5 день коли приймається ехінацея інструкція в якій вказано, що дозування можна збільшити до 60 крапельок на добу. Якщо ви даєте настоянку ехінацеї дітям, то її потрібно розводити у водичці в співвідношенні 1:4 і давати по 10 крапельок не більше 2 разів на добу. Не рекомендується давати настоянку ехінацеї дітям до 10 років без попередньої консультації лікаря.

Ехінацея інструкція – курс лікування

Курс лікування також визначається лікарем-терапевтом в залежності від того захворювання, перебіг якого ви маєте намір усунути або ж згладити симптоми. Якщо настоянка ехінацеї переноситься організмом людини досить добре, то препарат вживають у певному дозуванні до того моменту, поки не буде досягнутий позитивний результат щодо фізичного здоров’я.

Але, досвідчені лікарі, не раз перевіривши дію настоянки ехінацеї на своїх пацієнтів, стверджують, що 8 тижнів цілком достатньо для того, щоб значно підвищити імунітет людини, відновити пошкоджені тканини або ж вилікувати запальне захворювання.

Показаннями для препарту ехінацея інструкція щодо застосування є: профілактика простудних захворювань, грип, хронічні інфекції.

Настоянку ехінацеї дітям найкраще давати в таблетках. Не рекомендується приймати настоянку еінацеі вагітним жінкам і що знаходяться в періоді годування груддю.

Настоянка ехінацеї активно застосовується для підвищення і стимуляції росту імунітету людини. Науковий факт: при регулярному вживанні настойки у людини починає активізуватися власний імуномодулятор.

Завдяки роботі імуномодулятора запускається вироблення стійкості клітин до проникнення в них патогенних мікроорганізмів, вірусів, а також різних інфекцій. Ні в одному натуральному препараті не спостерігається такого ефекту.

Крім цього, завдяки застосуванню ехінацеї пурпурової починається стимуляція захисних механізмів, які активно боряться з інфекціями грипу. Активні речовини цієї рослини направлені на збільшення продукції лейкоцитів.

Що цікаво – регулярне застосування ехінацеї направлено на вироблення протипухлинного захисту організму. Відгуки тих, хто застосовував регулярно спиртову настоянку ехінацеї говорять про те, що вона зменшує зростання злоякісних новоутворень і зменшує метастазування раку. Загальний стан і самопочуття людини з діагнозом злоякісного утворення значно поліпшується.

Ехінацея інструкція щодо застосування для дітей

Лікарі-педіатри вже не перший рік призначають дітям ехінацею пурпурову для лікування різних гострих респіраторних захворювань. Застосування таблеток або ж настоянки цієї рослини є відмінною профілактикою виникнення ряду простудних захворювань і грипу.

Ехінацея інструкція, в якій вказується, що регулярне вживання цих ліків підвищує імунітет, стимулює активації захисних сил організму і блокує розвиток і розмноження в організмі хвороботворних бактерій.

Призначати ехінацею бажано на початку міжсезоння, а також перед тим, як дитина буде тривалий час перебувати у великому колективі (наприклад, у школі або ж у дитячому садку).

У дітей настоянка ехінацеї не викликає побічних реакцій і алергії.

Ехінацея інструкція – цілющий екстракт

Екстракт ехінацеї виявляє на організм людини:

Тонізуючу дію;

Надає відчуття бадьорості;

Підвищує енергію і продуктивність;

Відновлює працездатність людини;

Блокує сприйнятливість організму до різного роду інфекцій;

Знімання напруги і стресу;

Нормалізує психічний стан;

Підвищує розумові здібності;

Знімає біль і відновлює пошкоджені тканини (при зовнішньому застосуванні);

Допомагає продовжити молодість;

Має антиоксидантні властивості;

Покращує стан хворого при онкологічних захворюваннях;

Нормалізує роботу щитовидної залози;

Стимулює правильну роботу обміну речовин.

Ехінацею можна розчиняти в невеликій кількості водички або ж додавати в чай.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *