Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Дихальна гімнастика для схуднення

Дихальна гімнастика для схуднення

Ви вже протягом довгого часу виснажуєте себе дієтами? Тоді вам просто необхідно спробувати просту техніку, яка допомагатиме худнути кожного дня. Звучить не правдоподібно? Це тільки до того моменту, поки ви не спробуєте її на собі. Під час цього процесу йде серйозна робота м’язів.

Ефект пояснити просто: при глибокому вдиханні повітря кисень наповнює всі тканини. Завдяки цьому з організму набагато швидше виводяться зайва рідина і шлаки. А якщо дихальну гімнастику поєднувати з делікатної дієтою, то в підсумку результат не може не радувати. Єдине протипоказання: даною гімнастикою не можна займатися людям страждаючим захворюваннями хребта або дихальної системи.

Робити дихальну гімнастику для схуднення потрібно наступним способом:

    Зробити вдих, порахувати про себе до чотирьох, затримати дихання ще на чотири секунди і видихнути рахуючи в цей час до чотирьох. Таку вправу слід робити від десяти до двадцяти разів.
Зробити глибокий вдих, втягнувши живіт. Потім з ривками і зусиллям видихати повітря крізь щільно стиснуті губи. На вдиху і видиху слід напружувати і розслабляти м’язи живота. Це вправу необхідно робити не менше двадцяти разів.
Сісти на стілець, коліна поставити під кутом дев’яносто градусів, а ступні притиснути до підлоги. Після цього дихати животом, розслабляючи і напружуючи при цьому прес. Дану вправу слід починати з десяти разів і поступово довести до сорока разів.
Лягти на спину, зігнути ноги в колінах, а ступні поставити на підлогу. Ліву долоню покласти на груди, а праву на живіт. На вдиху розправляти груди, втягувати живіт, злегка натискаючи на нього рукою. На видиху злегка натиснути на грудну клітку і надути живіт.

Займатися дихальною гімнастикою необхідно кілька разів день від десяти до п’ятнадцяти хвилин.


Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *