Home / Твоя краса / Обличчя / Догляд за шкірою після літа

Догляд за шкірою після літа

Як відомо, шкіра людини завжди знаходиться в прямому контакті з зовнішнім середовищем. Захищаючи внутрішнє середовище організму, вона постійно «стоїть на сторожі», дозволяючи нам краще адаптуватися до постійно мінливих навколишніх умов. І треба відзначити, що в силу свого положення, шкіра, більш ніж інші органи і системи, схильна до впливу зовнішніх стресових факторів. Як проводити догляд за шкірою після літа  дізнаємось далі.

Догляд за шкірою після літа – за обличчям

doglyad-za-shkiroyu-pislya-lita

Коли в спекотну і сонячну пору року ми проводимо час на пляжі, здійснюємо пробіжку вздовж моря, управляємо яхтою або автомобілем, і навіть коли знаходимося в самому супер-сучасному і комфортному готелі – наша шкіра приймає на себе стресове навантаження. Людина прагне до комфорту і створює його, проте, йдучи під вплив одного негативного зовнішнього фактора, вона потрапляє в мережі іншого: ми можемо сховатися від УФ-променів в прохолодному приміщенні з кондиціонером, але уникнувши фотопошкодження, стикаємося із зневодненням шкіри сухим повітрям!

Проте, це зовсім не безвихідна ситуація! Сучасні досягнення косметології дозволяють знизити вплив на шкіру зовнішніх стресових факторів, внесок яких, за підрахунками вчених, в процесі її старіння оцінюється як 70-80%. Але для того, щоб скласти чітке уявлення про можливі засоби і способи корекції, необхідно зрозуміти причини, через які наша дерма переживає стрес в літній період, і до яких наслідків вони ведуть.

На першому місці, звичайно ж, варто ультрафіолет, інтенсивність якого в сонячний сезон збільшується в кілька разів, і наслідками якого є опіки, фотостаріння і навіть рак шкіри. Висока температура повітря і вітер, солона морська водичка, фактор «штучного довкілля» – сухе повітря кондиціонерів і різниця температур зовні і всередині приміщень, забруднене розпечене повітря мегаполісів. У результаті такого впливу ми стикаємося з тим, що дерма зневоднюється, активізуються процеси передчасного старіння, погіршується місцевий шкірний імунітет. Шкіра набуває жовтуватий відтінок, стає сухою і жорсткою, погіршується еластичність, з’являються виражені зморшки, пігментні плями і розширені сіточки судин. Крім того, у осіб з посиленою функцією сальних залоз в літній період створюються умови для розвитку запалень (так званих «прищів»). Тому догляд за шкірою після літа  потребує максимальної уваги і турботи.

По-перше, осінь традиційно вважається сприятливим часом для корекції гіперпігментацій. Для цих цілей можна пройти курс відбілюючих процедур з використанням хімічних пілінгів лінії Premium Peeling Hour, ефект яких в домашніх умовах допоможуть посилити застосування пілінгу AHA 8% і крем-маски депігментуючих лінії  Premium Homework.

Варто додати, що курс хімічних пілінгів допоможе впоратися не тільки з пігментними плямами, а й з такими «літніми наслідками» як гіперкератоз (потовщення рогового шару, через який шкіра виглядає грубою) і дегідратація (зневоднення). Крім цього, подібна процедура суттєво покращить рельєф шкіри, розправивши дрібну сіточку зморшок. Відзначимо, що в даний час лінія Premium Peeling Hour  містить 24 препарати для проведення процедури хімічного пілінгу з різним складом і концентрацією кислот, завдяки чому косметолог зможе скласти індивідуальну програму корекції в залежності від її мети, а також особливостей стану шкіри клієнта (чутливість, стан судин ).

Як говорилося вище, одним з результатів впливу надмірної інсоляції і високих температур може стати поява видимих «судинних сіточок» (купероз) або збільшення їх кількості. В основі цього стану лежать ураження капілярів. Порушення в їх роботі призводять до утруднення обміну між судиною і навколишньою тканиною, що негативно позначаються на перебігу всіх косметичних недоліків, бо, як відомо, стан мікроциркуляторного русла – один з основних фізіологічних факторів, що визначають функціонування шкіри.

Щоб зупинити прогресування судинних змін розроблені спеціальні засоби з капіляропротекторною дією:

  • Для тонізації дерми слід застосовувати Лосьйон-тонік з капіляропротекторами – гіпоалергенний препарат для тонізації чутливої шкіри з вираженою судинною сіткою.
  • Для корекції і подальшої профілактики прояви купероза необхідне локальне застосування Сироватки «капіляропротекторні» на місця прояви судинної сітки.
  • Маска альгінатна «капіляропротекторна» – комплекс натуральних компонентів нормалізує мікроциркуляцію і проникність капілярів шкіри обличчя, покращує лімфодренажні властивості шкіри, зміцнює стінки капілярів і їх еластичність, заспокоює, освітлює шкіру.
  • Для щоденного догляду розроблений спеціальний антикуперозний крем, що містить справжній «капіляропротекторний коктейль», в складі якого L-Аргінін, вітамін С, екстракти гінкго-білоба, кінського каштана, глоду, гамамелісу.

Торкнемося і ще одного важливого моменту – негативні природні фактори літнього періоду призводять до надлишкової продукції вільних радикалів в шкірі, які неминуче прискорюють її старіння. Тільки задумайтеся: 5-15 хвилинок опромінення природним ультрафіолетом призводить до виснаження антиоксидантів шкіри на 70-90%! А тепер дайте відповідь на питання: скільки часу Ви провели цього літа на сонці? Забагато виходить? Відновити шкіру в такому непростому випадку зможе досконалий Крем супер-антиоксидант лінії Premium Sunguard, що містить екстракт моркви пурпурової, багатою бета-каротином і антоціанинами, ізофлавони сої, що перешкоджають старінню, і особливий інгредієнт Абісин, поліпшує місцевий шкірний імунітет, а також вітаміни А і Е , Крем призначений для захисту комбінованої і сухої дерми від фотостаріння, відновлення дерми після засмаги і тривалого перебування на сонці. Препарат має місцеву імуностимулюючу, протизапальну та відновлювальну дію на шкіру, допомагає домогтися рівного і красивого кольору шкіри, а також зберегти відтінок засмаги на тривалий час.

Також було створено ще один унікальний засіб для демісезонної терапії шкіри обличчя, шиї і декольте – Крем вечірній «Оксамитовий сезон» лінії Premium Homework. Завдяки вмісту в ньому Церамід він допоможе відновити природний ліпідний бар’єр шкіри, захищає її від трансепідермальної втрати вологи. Ніжний вечірній крем «Оксамитовий сезон» знімає сухість і лущення, насичує дерму вітамінчиками і мікроелементами. Препарат вирівнює колір шкіри, висвітлюючи пігментні плями, веснянки і елементи постакне (залишених після прищів цяток). Усуває дефіцит вологи, отриманий в результаті тривалого перебування на сонці і впливу кондиціонера, підвищує імунітет і стійкість шкіри до температурних перепадів. Крем призначений для всіх типів шкіри і наноситься в другій половині дня після очищення, ідеально підходить для вечірнього макіяжу.

На завершення розповіді про догляд за шкірою після літа  потрібно доповнити, що від того наскільки Ви уважно поставитеся до догляду за шкірою обличчя буде залежати її стан в більш складному, особливо з урахуванням кліматичних умов, зимовому періоді. Адже для того, щоб шкіра протистояла їм, її захисна система після літа повинна бути відновлена!

doglyad-za-shkiroyu-pislya-lita-1 doglyad-za-shkiroyu-pislya-lita-2

Догляд за шкірою після літа  –  за тілом

Для шкіри тіла, що приймає влітку на себе ані трохи не менший, а навіть, навпаки, набагато більш потужний удар стресових факторів, кращоюреабілітацією в домашніх умовах буде проведення наступної процедури із засобами лінії Premium Silhouette.

Очистіть шкіру за допомогою ароматного і ніжного Геля для душа «Полуниця і вершки».

Глибоке очищення. Нанесіть на вологу шкіру задньої поверхні стегон, сідниць, потім живота Скраб-дессерт «Суниця і вершки». Плавними легкими круговими рухами очистіть шкіру протягом 1 хвилинки, змийте залишки пілінгу. Застосування скрабу стимулює механізми регенерації шкіри, а ніжний аромат володіє відмінною розслаблюючою дією, благотворно впливає на нервову систему, покращуючи настрій.

Обгортання (особливо рекомендується при вираженому зів’яненні). Шоколадно-грязьове обгортання – це комплексне гелеве обгортання, що сприяє її зміцненню, а саме відновленню шкірного матриксу, виробленню власного еластину і колагену. Нанесіть засіб тонким шаром на шкіру, обмотайте проблемні зони целофаном і укрийте пледом. Через 20 хвилинок змийте залишки засобу.

doglyad-za-shkiroyu-pislya-lita-3 doglyad-za-shkiroyu-pislya-lita-4

Зволоження та захист. Перед закінченням процедури нанесіть на шкіру до повного всмоктування Аромамолочко для тіла. Молочко володіє глибоким гідратантним, регенеруючим і захисним ефектом, пом’якшує шкіру, перешкоджаючи втраті вологи. Унікальний комплекс аромамасел збагачує шкіру ліпідами і ненасиченими жирними кислотами.

Догляд за шкірою після літа. Рецепти

Відбілюючі маски

Найпоширенішою проблемного типу в осінній період є пігментні плями. Не у всіх після літньої відпустки красива і рівна засмага, нерідко пігментація шкіри здійснюється нерівномірно. Оскільки влітку займатися видаленням пігментних плям можна, то восени цим зайнятися саме час. Для цієї мети добре використовувати готові або домашні маски з відбілюючим ефектом. Робити їх краще у вечірній час, а протягом дня використовувати креми з захисним фактором.

Для відбілювання пігментних плям при сухій і нормальній шкірі ефективно робити таку маску: розтерти дві чайні ложечки м’якого еластичного сиру з яєчним жовтком і ввести в отриману однорідну масу десять крапельок перекису водню. Маса наноситься на попередньо очищене обличчя і витримується десять хвилинок. Змивати маску тепленькою водичкою. Процедуру проводити два-три рази на тиждень до повного зникнення плям.

Осінні зволожуючі маски для обличчя.

Для відновлення рівня вологи в сухій і нормальній шкірі рекомендується медово-жовткова маска. Столову ложечку меду розтерти з яєчним жовтком в однорідну масу, в яку ввести столову ложечку олії оливи (можна мигдальної, льняної). Після цього склад необхідно злегка підігріти до тепленького стану і накласти на обличчя. Накладати маску слід шарами, кожен наступний наноситься в міру підсихання попереднього. Загалом, процедуру робити не більше десяти хвилинок, далі шкіру протерти ватним диском, змоченим в ромашковому настої (столову ложечку квіток на склянку окропчику, настояти п’ятнадцять хвилинок).

Зволожить жирну і комбіновану шкіру процедура з яблучком і молочком. Очищене від шкірки і серцевини, порізане на дрібні шматочки яблуко середнього розміру зварити до стану каші в молочці. Маску наносити на обличчя тепленькою, а через двадцять хвилинок  змити водичкою кімнатної температури. Така маска надає омолоджуючу дію, розгладжує зморшки і надаючи пружність шкірі.

Живильні маски.

Медово-яблучна маска ідеально живить суху і нормальну дерму. Подрібнити за допомогою дрібної терки половинку яблука. В отриману масу ввести яєчний жовток, столову ложечку меду в рідкому стані і добавити по чайній ложечці оливкової олії і аскорбінової кислоти. Отриманий склад накласти на обличчя і витримати хвилинок  п’ятнадцять, після чого видалити, змивши тепленькою водичкою.

Універсальною процедурою, яка живить, зволожує і очищає дерму, є масляні маски. Їх слід використовувати в теплому вигляді і витримувати двадцять хвилинок, після чого знімати спочатку тепленькою, а потім прохолодною водичкою. Завершальним штрихом процедури є протирання шкіри настоєм липового цвіту. Він прекрасно тонізує і заспокоює шкіру.

Живильну дію на шкіру надає маска з сливи. Для її приготування необхідно розтовкти м’якоть фруктів і нанести на дерму на десять хвилинок. Вмитися прохолодною водичкою, після чого протерти обличчя відваром ромашки.

Змастити обличчя оливковою олією, а зверху розмазати м’якоть кавуна. Через п’ятнадцять хвилинок вмитися тепленькою водичкою.

Взагалі дуже корисно робити фруктові та овочеві маски. Будь-які фрукти або овочі або їх суміш у подрібненому стані наносити на жирну шкіру. Якщо шкіра суха до суміші додавати рослинні (оливкову, мигдальну, лляну) і ефірні олії (іланг-іланг, троянди), вершки або сметану. Також в такі маски можна додавати вітамін в олії.

Тонізуючі маски.

М’якоть дині володіє прекрасною зволожуючою і тонізуючою дією, її слід подрібнити до пюреподібної  маси, яку і нанести на обличчя на п’ять хвилинок, після чого змити прохолодною водичкою.

Відмінно тонізує суху шкіру маска з гарбуза і яєчного жовтка. Кілька гарбузових шматочків подрібнити і з’єднати зі збитим яєчним жовтком. Маску витримати п’ятнадцять хвилинок.


Check Also

Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Плануючи оновити стрижку в січні 2021 року, обов’язково зверніть увагу на місячний календар, який дозволить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *