Home / Дієти / Дієти для схуднення: ефективні та прості

Дієти для схуднення: ефективні та прості

Дієти для схуднення  – надзвичайно цікава і затребувана тема, багата міфами, чудо-рецептами та методиками. Дієти для схуднення  настільки різноманітні, що загубитися, в цьому інформаційному морі, вельми і вельми просто. Також просто і втратити здоров’я, прийнявши на віру і скориставшись нікудишнею дієтою або методикою зниження ваги.

Настійно рекомендуємо усвідомити той факт, що дієти для схуднення – це не панацея, а, всього лише, один із засобів, в арсеналі методів корекції фігури. В принципі, можна схуднути без дієт. Як правило, для досягнення безпечного і стабільного результату, дієти застосовуються в комплексі, з іншими оздоровчими заходами, такими, як фізичні навантаження, відновлення: емоційного стану. Можна, звичайно, схуднути за тиждень, але результат буде тимчасовим і, до того ж, можна нашкодити здоров’ю.

Вибір, дієти для схуднення, в даний час, чрезвичйно широкий. Будьте уважні і обережні, так як серед пропонованих дієт присутні і небезпечні дієти, які можуть завдати істотної шкоди вашому організму. Як же вибрати саме ту дієту, яка дасть реальний результат і, яка, в найкращій мірі, бдет відповідати вашим індівідульним особливостям? Так яка ж, вона, найкраща дієта?

Дієти для схуднення  і їх розподіл на групи

Дієти для схуднення ефективні та прості

В даний час, дієти для схуднення, число, яких, неймовірно велике, можна розділити, умовно, на наступні групи:

Дієти для схуднення  низькокалорійного типу

Такі дієти містять, в своєму складі, низькокалорійні продукти. Ця група дієти для схуднення  – найчисленніша. До них відносяться такі дієти, як японська дієта, дієта Малишевої.

Дієти для схуднення: монодієти

Це вид дієт, який передбачає систематичне вживання тільки одного продукту, наприклад яблучна дієта, гречана дієта, рисова дієта, вівсяна дієта. Зважаючи такого жорсткого підходу, монодієти вельми ефективні, однак, вимагають великої обережності;

Білкові дієти для схуднення

Група дієт, яка припускає переважне вживання в їжу продуктів, насичених тваринними білками (риба, м’ясо). Такі дієти допускають обмежене вживання овочів і фруктів. Білкові дієти відносяться до дієт “жорсткого” типу. Вони ефективні, з причини того, що вага знижується досить повільно, але результат, досить тривалий, по часу;

Жирові дієти для схуднення

Жирові дієти для схуднення, як і випливає з назви, припускають вживання таких жирних продуктів, як сало і м’ясо. Вважається, що тваринні жири і білки, що дають організму, пацієнта, велику кількість енергії, заповнюють брак вуглеводів. Жирові дієти, як не парадоксально це звучить, вельми ефективні при лікуванні хворих на цукровий діабет та осіб, що страждають ожирінням;

Вегетаріанські дієти для схуднення

Вважається. що вегетаріанство – це справжнє здорове харчування. Останнім часом, з цим, твердженням, починають сперечатися. Відзначимо, що вегетаріанство, вельми важкодоступне, в умовах, нашого, побуту та клімату, та й не дуже ефективне, коли ставиться завдання зниження ваги.

Дієти для схуднення, як принципи харчування

У сучасній дієтології існує, також, ділення, дієти для схуднення,  на види, які, скоріше, можна віднести до принципів харчування, які розроблені, за останні 20 років,. Нижчевикладені принципи харчування, також  заслуговують уваги, як метод зниження ваги:

Дієти для схуднення: харчування за Гемокодом

Вважається ефективною, але, досить, дорогий дієтою для схуднення. Такий вид дієти для схуднення  базується на аналізі індивідуального гемокоду і відповідного підбору продуктів, за результатами, цього аналізу. Аналізу підлягають травні ферменти, що виробляються конкретним організмом, які виконують функцію розщеплення продуктів харчування;

Дієти для схуднення: роздільне харчування. Такий метод передбачає зниження ваги, за рахунок вживання продуктів, в строго певному поєднанні. Причому, асортимент, вживаних продуктів, нічим не обмежується. Ті продукти харчування, які вважаються несумісними, дозволяється вживати з інтервалом в 2-і години;

Дієти для схуднення: метод Монтіньяка

Метод вводить таке поняття, як “хороші” вуглеводи, до яких відноситься висівковий і житній хліб, сир, овочі, фрукти і бобові. Також метод передбачає вживання спеціально підібраних жирів. При харчуванні, за такою системою, організм худне досить повільно, але результат, досить стійкий;

Дієти для схуднення  по групі крові

Досить спірний вид дієт, що викликає неоднозначне трактування багатьма дієтологами. Фахівці, які розробили дієти по групі крові, стверджують, що харчування, яке підібране з відповідною групою крові пацієнта, ефективно очищає організм від різних токсинів, сприяючи поліпшенню травлення, налагоджує роботу органів травлення. Схуднення натупає в результаті гармонізації всіх складових процесу харчування і засвоєння поживних речовин. При такій дієті не потрібно відмовлятися від якихось конкретних груп продуктів. Дієти, такого типу, припускають, тільки, перерозподіл, продуктів, в раціоні пацієнта, залежно від їх корисності для конкретного організму. Конкретне меню складають з продуктів з максимальною корисністю, включаючи, туди, незначну кількість, так званих, “нейтральних продуктів” і, зовсім трохи “шкідливих”, небажаних продуктів. Такі дієти для схуднення  особливо показані, пацієнтам, які з великими труднощами переносять обмеження в розмаїтті, споживаної їжі.

Окремо відзначимо, що одним із секретів раціонального харчування, результатом якого буде схуднення, є використання, поряд зі звичайними, продуктами харчування, які сприяють спалюванню зайвих калорій, які ваш організм отримав з всілякими ласощами (борошняні, шоколадні вироби).

В якості таких продуктів виступають настої і відвари для зниження апетита, всілякі чаї та відвари для схуднення. Такі засоби досить прості в приготуванні і в застосуванні, а по ефективності, часто не поступаються, найпопулярнішим дієт. Не позбавлений сенсу і питання комплексного використання, таких засобів, разом з дієтами для схуднення, певного виду.


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *