Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Зачіски елегантні створені в домашніх умовах

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах

Волосся … як багато вони значать у житті жінки. Зачіски  є невід’ємною частиною жіночого образу. Виходите ви в будні у справах або ж запрошені на вечерю, на свято, – ви продумуєте свою зачіску. Кожен раз, коли мова заходить про зачіску, ваша уява будує образ чогось неймовірно красивого і елегантного. Але, часом, «руки бояться» робити і здається, що нічого не вийде. Насправді, не обов’язково йти в салон краси або мати особливий талант, або ж специфічні знання, щоб спробувати на волоссі різні зачіски  самостійно. Головне мати підхід, чітку схему і терпіння.

Ми пропонуємо вам схеми привабливих зачісок, які підійдуть для свята, і на випускний, а також можуть стати відмінним варіантом весільної зачіски.

Ці прості зачіски підійдуть не тільки на довге волосся, а і на пасма середньої довжини. Тільки уявіть, елегантна зачіска, стильне плаття, туфлі на підборах, аромат парфуму – все це дозволить вам створити такий образ, від якого подруги заздритимуть, а чоловіки не зможуть утриматися від компліменту.

Зачіски: ретро хвилі

зачіски елегантні створені в домашніх умовах

Ми почнемо з зачіски  на розпущеному волоссі. Незалежно від довжини пасом, такі ретро хвилі будуть прекрасно виглядати для багатьох приводів. Це відмінна зачіска на випускний, вона підкреслює юність дівчини, але при цьому говорить про її вступ у доросле життя. Ви можете підкреслити цією зачіскою красу вашого волосся, добавити їм об’єм. І, безсумнівно, ретро хвилі додадуть вашому образу романтичності, легкості і ненав’язливості.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 1

Кроки 1-3: Отже, розчешіть ваше волосся, щоб вони були гладкими і не заплутаними. Використовуйте трохи маслянистої сироватки, це додасть більше гладкості і блиску. Далі розділіть пасма на три вертикальних частини (1). У вас вийде проділ на одній третині голови, тобто трохи збоку. Скористайтеся термозахистом перед закручуванням пасом. За допомогою плойки завивати волосся, починаючи від нижньої третини. Тримайте плойку під кутом, як на фото. Закручені локони зафіксуйте невидимками або спеціальними зажимами. Коли ви дійдете до верхньої частини, зробіть легке начісування під найверхнім пасмом перед її завивкою. Так ви додасте більший об’єм біля основи волосся.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 2

Кроки 4-6: Ннапрямок завивки повинен бути від поділу волосся на проборі в обидві сторони. Кожне пасмо повинно бути приблизно 5 см шириною, щоб ваші локони здавалися об’ємними. Далі, як ви закінчите завивати всі пасма, збризніть локони лаком для волосся і почекайте 10-15 хв., щоб вони добре зафіксувалися. Дбайливо розпустіть всі локони, поступово знизу вгору.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 3

Кроки 7-9: Розчешіть переднє пасмо в напрямку прямо вгору і збризніть трохи лаком для волосся. Ніжно розчешіть по верху пасма так, щоб створити м’яку хвилю. Також акуратно розчешіть пасма з дугого боку, переводячи все волосся на праву сторону. Доведіть всі локони, за допомогою гребінця, до виду, який вас влаштує. Ваші ретро хвилі готові!

Данний варіант ретро хвиль є полегшеною формою цієї зачіски. Ви можете доопрацювати його, підколоти кілька хвиль біля обличчя невидимками і зафіксувавши лаком для волосся (невидимки можна, як зняти потім, так і залишити). Також з цієї зачіски ви можете зробити, згодом, французьку бічну косу, яка завжди чудово виглядає.

Зачіски: подвійний Гібсон

Вам знадобляться:

– гребінець для начісування

– шпилька «краб»

– дві гумки для волосся

– приблизно дюжина шпильок для волосся

– щипці для завивання

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 4

Кроки 1-4: Розчешіть пасма і зробіть бічний проділ. Розділіть волосся горизонтально навпіл. Верхню частину закріпіть шпилькою «крабом», тому починати працювати ви будете з нижньої частини волоссячка. Потягніть нижню частину волосся горизонтально і відступіть відстань 20 см, зав’яжіть волосся гумкою на цій відстані. Далі трохи начешіть цей хвостик.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 5

Кроки 5-8: Утворіть з хвостика валик і прокотіть його вгору в напрямку потилиці. Зафіксуйте валик шпильками і потягніть трохи в обидві сторони, зафіксуйте надійно валик шпильками. Також, як і з першою частинкою волоссячка, потягніть верхню частину пасом горизонтально і, на відстані 20 см зав’яжіть гумку.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 6

Кроки 9-12:  Повторюємо ту ж процедуру, що і з першим валиком. Загорніть начесаний хвостик валиком і покладіть його поверх першого валика. Потягніть трохи в обидві сторони ваш верхній валик і зафіксуйте надійно шпильками. Витягніть пару пасом і закрутіть їх за допомогою щипців для завивки. Збризніть вашу зачіску лаком для волосся. Подвійний гібсон готовий і виглядає дуже жіночно, погодьтеся!

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 7

Якщо ви зробите таку зачіску, то безумовно будете виглядати дуже витончено і благородно! Подвійний гГібсон можна віднести до типу романтичної зачіски. Також можна зробити тільки половину цієї зачіски, наприклад, якщо ви залишите нижню частину волосся розпущеною і зав’єте локони, то така зачіска знайде зовсім інший свіжий вигляд. Спробуйте, адже все, що вам потрібно для цього – 5 хвилинок часу.

Зачіски: високий завитий пучок

Такий високий завитий пучок можна навіть назвати королівським! Серед гламурних весільних стилістів, такий пучок користується зараз високою популярністю! Адже він відмінно поєднує в собі простоту, об’’єм і легкість локонів. Ця дивовижна весільна зачіска підійде як для нареченої, так і для подружок нареченої. При такому високому пучку справа йде лише за вибором наряду. І якщо ви створюєте зачіски  власноручно, то обов’язково зверніть увагу на цю неймовірну зачіску.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 8

Кроки 1-4:  Накрутітьваше волосся на термобігуді (або плойку), беручи при цьому пасма розміром 3-5 см шириною. Після того, як ви знімете бігуді, збризніть злегка локони лаком для волосся. Розпушіть трохи кучері, щоб вони більш вільно лежали. Почніть, взявши 1-2 локона, щоб поступово утворити хвіст, скручуючи пасма одне за одніим за і проти годинникової  стрілки, чергуючи.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 9

Кроки 5-8: Рухайтеся по колу, знову-таки, чергуючи пасма за і проти годинникової стрілки. Після того, як все ваше волосся буде скручене, зав’яжіть їх гумкою в хвіст.  Деякі пасма ослабте і підійміть для додання додаткового об’єму, розподіліть їх красиво по всій голові. Починайте формувати пучок з завитків, накручуючи їх на пальці і фіксуючи невидимками.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 10

Кроки 9-12: Закріпіть завитки шпильками у випадковому порядку навколо хвоста. Не турбуйтеся про те, щоб ці завитки були ідеально розміщені. В даному випадку немає правильного чи неправильного, дозвольте собі творити! На останньому завитку, переконайтеся, щоб весь хвіст був закритий красиво завитками. Додайте більше об’єму вашому пучку, запустіть всередину нього пальці і розпушіть завитки ще раз. Зафіксуйте все знову лаком для волосся. Готово!

Потрясаючий стиль, до якого належить дана зачіска, здатний зробити диво! З його допомогою завжди можна приховати недостатній об’єм або навіть довжину волосся. Чарує легкість і легкість образу. Зробіть такий пучок, і ви здивуєтеся тим, яка у вас, виявляється, красива і довга шия, яку ви ховали раніше під звичними зачісками.

Зачіски: модний пучок

Вам знадобляться:

– гребінець для начісування

– 1 гумка для волосся

– термозахисний засіб

– плойка

– шпильки для волосся

 – лак для волос

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 11

Кроки 1-4: Зробіть легке начісування пасма на потилиці для додання об’єму (ефект корони). Далі розділіть волосся горизонтально навпіл за лінією вуха. Зауважте низький хвіст і акуратно потягніть волосся в напрямку маківки. Застосуйте термозахист на волоссі і завийте передню частину волосся в напрямку від проділу в обидві сторони. Зробіть невеликі локони, приблизно 2 см шириною.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 12

Кроки 5-8: Накрутіть пасма такого ж розміру у вашому хвості. Зібрані локони в хвості захопіть рукою і скрутіть навколо хвоста пучком. Зафіксуйте пучок шпильками. Далі, починаючи з задніх локонів, перейдіть пару пасом і вплітайте по колу вашого пучка.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 13

Кроки 9-12: Візьміть наступні пасма і виконайте те ж саме. Намагайтеся, щоб локони були повітряними і м’яко лежали на пучку. Закінчите першу сторону і переходите до другої сторони. Потім збризніть вашу зачіску лаком для волосся, щоб остаточно зафіксувати образ. Деякі дрібні локони, ви можете залишити вільними. Вони зададуть романтичний настрій.

Зачіски елегантні створені в домашніх умовах 14

Модний пучок наповнить жіночністю ваш образ, незалежно від того, надіто на вас вечірнє плаття або повсякденні джинси. З такою зачіскою вам не уникнути захоплених поглядів гостей на святі.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *