Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як вибрати правильний колір волосся:ефективні правила

Як вибрати правильний колір волосся:ефективні правила

Як вибрати правильний колір волосся, щоб стати ще привабливішою і молодшою? Для одних жінок це не питання, а для деяких – постійний пошук. І причини для цього різні: бажання спробувати щось екстравагантне, тому, що це модно, сімейна драма або навпаки з’явився коханий чоловік, чуприна має непривабливий вигляд, прийшла пора зафарбувати сивину.

Як вибрати правильний колір волосся, щоб вас не старив, не підкреслював вік, не зробив видними недоліки шкіри, приємне обличчя не перетворив на сіре, вимерле і похмуре. Як вибрати правильний колір волосся і, при цьому, не наробити грубих помилок, потрібно дотримуватися таких нескладних десяти правил.

Як вибрати правильний колір волосся: правило перше

Як вибрати правильний колір волосся ефективні правилаКолір шкіри і колір волосся повинні відповідати.

Природа визначила: кожному типу шкіри свій колір локонів, завдяки пігменту меланіна. Колір шкіри і колір волосся повинні відповідати, наприклад: світлій шкірі відповідає колір локонів блонд, якщо шкіра має мідний відлив, то колір локонів – шатен, оливкового кольору, шкірі відповідає колір волосся – брюнет. Рудий колір з усією палітрою відтінків йде жінкам з білою і рожевою шкірою. Тому, щоб виглядати природно, бажано це правило не порушувати. Ідеальною фарбою для вашого волосся будуть кольори на 1-2 тони світліші або темніші натуральних пасом.

Як вибрати правильний колір волосся: правило друге

Тон волосся, шкіри і колір очей повинні бути ретельно підібрані.

Визначте колірну гаму своєї зовнішності. Хто ви – Зима, Весна, Літо, Осінь, відповідно тону шкіри, свого натурального кольору пасом, очей. Тому, що спектр кожного кольоротипу складається з певних кольорів, тонів волосся. Наприклад, ви визначили свій колір локонів – шатен, але потрібно знати ще який тон вам підійде – теплий або холодний. Адже потрібно поєднувати між собою волосся, очі і шкіру за правилом «холодне до холодного, тепле до теплого». Людям з сірими, блакитними очима і білою шкірою підходять холодні тони: попелясто-коричневий, попелястий і платиновий блонд.

Людям з карими, зеленими і горіховими очима і зі шкірою теплого тону підійдуть теплі тони волосся: медово-каштанові, мідні та золотисті відтінки. Пекучим карим – очам світліше рудого нічого не підійде. Їм добре вибрати темний каштан або чорний колір. Тим, у кого постійно рум’янець на щоках, теплі тони не підійдуть, вони надають особі додатковий рум’янець. Тому, при цьому краще фарбувати волосся фарбою з прохолодними тонами: піщаним, тоном шампанського, попелястим блондом або прохолодним коричневим кольором. Тим, у кого алергія проявляється на обличчі, не можна фарбувати волосся в червоні відтінки: гранат, червоне дерево.

Як вибрати правильний колір волосся: правило третє

Станом шкіри визначайте колір.

Якщо стан вашої шкіри не дуже привабливий: вугри, висип, печінкові плями, кола під очима, тоді дуже світле і дуже темне волосся для Вас не бажані. Такі радикальні кольори можуть підкреслити все те, що не завжди хочеться, щоб помічали інші. Тональний крем, пудра й інша косметика може це приховати, але потрібно буде їх завжди носити з собою. Навіть влітку в нестерпну спеку. Чи варто це робити чи ні, вам вирішувати.

Як вибрати правильний колір волосся: правило четверте

Не наламати дров.

Якщо ж ви вирішили координально змінити свою зовнішність – були брюнеткою, а вирішили стати блондинкою, то колір пасом міняйте поступово, за один раз не більше 2 тонів. Інакше дуже важко буде повернутися до колишнього волосся, бо перекис водню може незворотно змінити структуру волосся і тоді вам без фахівця не обійтися. Та й близькі можуть не правильно відреагувати на ваше перевтілення, завдавши вам і собі психічну травму.

Як вибрати правильний колір волосся: правило п’яте

Правильно фарбуйте сиві локони.

Як вибрати правильний колір волосся, щоб зафарбувати сиве волоссячко? Найкраще всього використовувати фарби світлих тонів. Чим старші ви, тим світлішим повинен бути колір волосся. Світле волосся молодить і освіжає а темні роблять нас суворими і старшими. Якщо сивини у вас небагато, то купіть нестійку щадну фарбу на тон світлішу натурального кольору або такого ж тону. Коли волосся почнуть відростати, не так буде помітно. У кого натуральне волосся світле – підійдуть пшеничний, натурально-русявий, попелястий відтінки. Ці кольори надають людині свіжий, моложавий, здоровий вигляд. Якщо у вас натуральне каштанове волосся, фарбувати їх потрібно в злегка темно-рудий колір або світло-коричневий. Тим, у кого багато сивини або волосся майже сиві – без стійкої фарби не обійтися.

Як вибрати правильний колір волосся: правило шосте

Карта фарб – ваш путівник.

Як вибрати правильний колір волосся ефективні правила 1

Купіть карту фарб і навчіться нею користуватися. Це ваш гід в прекрасному світі фарб.

Як вибрати правильний колір волосся: правило сьоме

Купуючи фарбу – прочитайте інструкцію.

Купуйте фарбу не по яскравості, барвистості упаковки, презентабельності моделі, а за якістю фарби. Якщо ви купуєте невідому вам фарбу, добре ознайомитеся з інструкцією і складом фарби. Зверніть увагу, який відтінок має фарба – холодний або теплий. Подивіться палетки, де представлені пасма-зразки з назвами тонів фарби

Як вибрати правильний колір волосся: правило восьме

Визначте час для свого кольору пасом.

Перед купвлею фарби, подумайте, на який час вам цей колір потрібний. Якщо ненадовго, для експерименту, то вам підійде нестійка фарба, яка змиється за п’ять – шість тижнів. Ця фарба не проникає в середину волосся, а забарвлює тільки його поверхню. Вона надає волоссю красивий блиск, але сиве волосся забарвлює погано. В ідеалі колір вашого волосся і колір такої фарби повинні збігатися. Якщо ж Вам волосся потрібно забарвити надовго, то купуйте фарбу стійку, добре відому вам (щоб уникнути сюрпризів). Вона проникає в середину волосся, завдяки пероксиду водню або аміаку, який відкриває волосяні лусочки (кутикули) волосся і знищує натуральний пігмент. А пігмент фарби займає його місце. Кутикули закриваються, але структура волосся порушена. Тому всі стійкі фарби містять, крім окислювача, різні бальзами, які живлять і підліковують обпалені пасми.

Як вибрати правильний колір волосся: правило дев’яте

Приготуйте волосся до фарбування заздалегідь.

Перед фарбуванням почніть інтенсивно доглядати за волоссям за допомогою масок, кремів, конденціонеру. Волосся потрібно наситити вологою і підлікувати. Так роблять моделі, які рекламують фарби, щоб волосся їх були ідеально гладкими і добре відбивали колір. Пористе сухе, волосся поглинає фарбу швидко, але результат – забарвлення плямами

Як вибрати правильний колір волосся: правило десяте

Експериментуйт, але з розумом.

Якщо ви задумали експериментувати з кольором своїх пасом, спочатку спробуйте тимчасове забарвлення; якщо результат сподобається, то для наступного разу ви сміливо можете вибрати стійкий або тонуючий барвник.

Як вибрати правильний колір волосся, що додасть вам впевненість у собі і стильність.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *