Home / Маски для обличчя / Чорна маска для обличчя – засіб від прищиків

Чорна маска для обличчя – засіб від прищиків

Наскільки ефективна чорна маска для обличчя?

Вартенько обговорити, наскільки чорна маска для обличчя  ефективненька. Домогтися потрібненького ефекту можненько тільки тоді, якщо застосовувати її правильненько, дотримуючись послідовності і враховуючи особливості дермочки. Насамперед, потрібненько розуміти, що масочка впливає на дермочку механічненьким шляхом, тобто досить її травмує. Тому застосовувати її власницям сухої і чутливенької дермочки вельми не рекомендується. Масочкка призначена для власниць, нормальної, комбінованенької і жирненької дермочки.

Що може статися, якщо дермочка суха і використовувати чорненьку масочку?

Особливості сухої дермочки такі, що вона дуже ніжненька і тоненька, пори дуже вузькі і, як правило, близько розташовані капіляри. При цьому вона досить сильненько реагує на новенькі косметичненькі засоби. А оскільки призначення чорненької масочки – глибоке очищення, то потрібненько думати, що вона дуже сильно впливає на дермочку. Отже, якщо дівчина з сухою дермочкою скористається цією масочкою, то слід очікувати сильненького травмуваннячка, і як результат сильне почервоніння, аж до відчуття печіння, пощипування і лущення.

Багато дівчат забувають одне головне і просте правило! Перед тим як почати користуватися новим косметичним засобом, неважливо, що це, засіб по догляду або декоративна косметика, необхідненько протестувати його на алергічні реакції на зап’ясті ручки. Якщо після нанесення після закінчення 10 хвилиночок не з’явилося почервоніння, то сміливенько можненько продовжувати користуватися. Не вартенько ігнорувати подібненькі тести. Приділивши своїй дермочці зайві 10-15 хвилиночок, в деякеньких випадках ви вбережете дермочку від стресику і свої нерви.

Чорна маска для обличчя. Якого ефекту можненько добитися від масочки?

Що входять до складу цієї масочки поживненькі речовини і абсорбуючі компоненти допоможуть домогтися наступненьких результатиків:

Освіжає колір обличчя, сприяючи притоку крові до верхніх шарів дермочки

Тонізує, змушуючи прискорювати процеси в епідермісі

Знімає набряклість за рахуночок виведення зайвої вологочки з пір

Видаляє чорні цяточки, витягаючи їх з пір

Підсушує наявні запаленнячка

Витягає токсинчики, шлаки

Є альтернативні способи очищеннячка, але кожен з них виконає лише малу частиночку. Наприклад, скрабування – зніме тільки верхній омертвілий шар клітин і відполірує, але не витягне все забруднення зсередини. Тонізація – очистить верх дермочки від забруднень, розкриє пори, але не бере участь в метаболізмі. Жодненький засіб не поєднує одночасненько стільки корисненьких властивостей.

Як домогтися максимальненького ефектику при використанні чорненької масочки?

Насамперед, перед нанесенням, необхідненько очистити дермочку від декоративненької косметики і доглядаючи засобів. Якщо дермочка жирненька і комбінованенька, з великими порами, то найкращеньким варіантиком було б трохи розпарити обличчя. Більш простеньким варіантиком буде просто, після очищень вмитися досить тепленькою водичкою. Це допоможе розкрити пори, що посприяє більш глибокому проникненню масочки і найкращенькому ефектику.

Якщо вирішили скористатися чорненькою масочкою, інтернет магазини та салони нададуть величезний вибір цієї продукції в різненькій ціновій категорії.

Чорна маска для обличчя. Рецептики в домашненьких умовочках

Ось кілька фірм найпопулярніших і затребуваних на даний момент чорних масок:

Очищаюча чорна маска для обличчя  це масочка-пілінг виробництва компанії Shills, Китай.

Pilaten Hydra, виробництва компанії Missha Group, Південна Корея.

Чорна масочка, виробництва компанії – Boscia Luminizing, США.

Але не потрібненько обмежуватися в пошуку тільки назвою. Такою ж дією будуть володіти масочки, в складі яких є: активоване вугілля, глина (чорненька, синя, зелененька), солі мертвого моря. Якщо ж довіри до косметичних компаній немає, то чорненьку масочку можненько приготувати самій, в домашненьких умовочках з наявних у аптечці і холодильнику інгредієнтів, не докладаючи великих зусиль.

Чорна маска для обличчя. Секрети домашненького приготуваннячка

Для того щоб чорна маска для обличчя  виправдала всі очікування при приготуванні її в домашненьких умовочках, необхідненько до цього процесу підійти з повною відповідальністю. Дотримання деякеньких порад допоможе уникнути негативненьких емоцій і небажаненького ефектику в кінцевому підсумку. Спробуємо розглянути деякенькі з них.

Показання, для застосування чорненької масочкки наступненькі: прищі, жирненька і проблемненька дермочка, наявність чорних цяточок або вугрового висипаннячка, роздратуваннячка або невеликі вогнища запаленнячка.

До протипоказань використання чорненької масочки можненько віднести наявність сухої, що лущиться шкіри і звужених пір.

Слід врахувати, що домашненькі чорненькі масочки не поступаються ефективністю магазинним, тому не вартенько сумніватися в тому, робити її чи ні.

Інгредієнтики для приготування чорної масочки в домашненьких умовочках

Сирі курячі яйця. Завдяки високому рівню цукру вони володіють липкенькою структурою, що в підсумку забезпечує відмінненький ефект очищення пір від накопиченого в них мікро пилу.

Алое і лимон. Перше і друге вважається ідеальною парою для створення чорненької масочки вдома. Кожен з них буде корисним для необхідного живленнячка шкірного покриву і рівного тону кольору дерми.

Косметична глина. Ця гірська порода ще з давненьких часів славиться своєю користю для шкіри. Застосування глиночки в домашненьких умовочках допоможе повернути їй колишню пружність і усунути жирний блиск.

Харчова сода і сіль. Вони підсушують шкіру, допомагають позбутися від прищиків і дрібненьких раночок. Включити до складу дані компоненти потрібно при нормальненькій і жирненькій дермочці.

Активоване вугілля. Служить основою для чорненьких масочок. Використовується для знезараження і очищення жирної або комбінованенької дермочки.

Аспірин. Виступає ще однією корисною складовою, адже він знімає запалення, позбавляє від прищиків і вугрів, алергічного висипу.

Сир. Цей давно любимий всіма кисломолочний продукт допоможе заспокоїти дермочку після проведених процедур і позбавити її від роздратування.

Вівсянка або пластівці. Давно доведено, що включення цього компонента допоможе заспокоїти дермочку обличчя і живлення.

Ось і всі основні компоненти для приготування чорної масочки в домашненьких умовочках.

Чорна маска для обличчя. Кращі рецепти приготування

Чорна маска для обличчя  отримала свою назву не просто так, а завдяки хімічному складу трьох компонентів, які входять до її складу: лікувальна грязь, косметична глина і як ви вже здогадалися добре відоме і незамінне чорненьке вугілля. Існує різна кількість варіацій чорних масочок в домашненькій косметології, як і класичні рецептики масочок, так і найнезвичайніші. Це обумовлено універсальністю наших трьох продуктів і, їх здатністю поєднуватися з різноманітними продуктами.

Але необхідненько пам’ятати, що кожен продукт має свої властивості і на деякі компоненти масочки може виникнути алергія, не потрібненько ставитися до цього легковажненько, алергічна може завдати серйозної шкодочки здоров’ю. Для того, щоб перевірити чи не викличе у вас масочка алергію, просто нанесіть її на зап’ястячко руки на 20 хвилиночок і якщо після цього немає ніяких почервонінь або свербіння, то масочку можненько наносити на обличчя.

Якщо у вас дермочка комбінованенького типу, то ви можете спробувати два варіанти масочки саме для вас

Перший варіант: візьміть сік листя м’яти і киньте туди куркуму і гарненько розітріть, пропорції повинненько бути приблизненько 20 г на 50 мл  . Потім засипте це двома столовенькими ложечками вівсяної муки і, використовуючи спеціальну щіточку, нанесіть на обличчя, через 10-15 хвилиночок просто змийте її.

Рецепт другого варіантику полягає в тому, щоб змішати листя сушеного лимонника, перцеву м’яту і листя коріандру в рівних пропорціях і залити цю суміш окропчиком. Коли ця суміш охолоне нею можненько намазати обличчя і використовувати щодня по одному разу.

Для прекрасних жінок зі зрілою дермочкою будуть ідеальненькі такі варіантики

Для першенької масочки змішайте кефірчик з козячого молочка з сиром в пропорції один до одного, потім слід добавити трохи меду і ретельненько перемішати. Все це можненько нанести одним шаром на область навколо губ, на ніс і навіть чутливу дермочку навколо області очей і залишити так її на 8 хвилиночок і змити звичайненькою водичкою кімнатненької температурочки.

Другий рецептичок полягає в тому, що потрібненько добавити до 50 грам пажитника (можненько і блакитненького) трохи підігрітої водички теж 50 грам. Дану суміш необхідненько намазати в місцях зосередження комедонів. Потрібненько почекати 10 хвилиночок, а потім просто прибрати суміш з обличчя звичайненьким ромашковим настоєм. Як вже було сказано вище, перш ніж намастити цю суміш на обличчя зробіть тест на алергію і тільки потім після хорошого результату нанесіть її на обличчя.

Якщо ви представниця прекрасної статі з нормальним типом дерми, то рецепт масочки для вас буде наступненьким

Покрийте повністю 3 щіпки солі крутим окропчиком, після того як вона гарненько розм’якне можненько кинути туди зовсім небагато пластівців, найкраще вівсяненьких. Перемішану суміш потім нанести на обличчя руками м’якими, ніжними рухами і змити її по закінченню 10-12 хвилиночок водичкою, при цьому чергувати температуру водички, спочатку вмитися тепленькою, а потім холодненькою і так далі по черзі.

Після цієї масочки можненько нанести ваш улюблений крем і щоб закріпити результати поплескайте трохи по шкірі, щоб збільшити приплив крові до неї. Ще одним прекрасненьким варіантом масочки для такої дермочки є збитий білок в піну разом з содою і сіллю (по кілька пучок). Після цього добавте 2 крапельки лимонного соку і знову ретельно все збийте. Нанесіть на обличчя і тримаєте на дермочці 20 хвилиночок, не довше! Через кожненькі 5 хвилиночок наносите новий шар і потім, по закінченню часу просто змийте водичкою.

Якщо ви володарка сухої дермочки то для вас підійде масочка з яєчного білочка, цукрику і лимона

Готується вона таким чином: до яєчного білка добавте 10 грам цукрового піску і 2 краплі лимонненького соку, потім все це збийте в густеньку піну. За допомогою косметичної губки нанесіть на обличчя і потримайте масочку на обличчі протягом 10 хвилиночок, а потім видаліть залишки масочки з лиця і обов’язковенько вмитися.

Другий варіантичок полягає у виготовленні тоніка з хорошими антибактеріальними властивостями і очищаючим ефектом. Для цього залийте трохи куркуми соком огіркоча і лимончика в однаковому об’ємі. Використовувати даний тонік слід як мінімум кожні 48 годиночок і після нього бажано нанести зволожуючий крем для сухої дермочки. Використовують цей засіб при тривалому курсі, який може тривати 1,5 місяця, а зберігати тонік можненько в холодильнику або в іншенькому прохолодненькому місці.

Всі дані чорненькі масочки з натуральних, домашніх інгредієнтів легко можненько зробити вдома, а результат їх застосування сприятливо відбитися на вашій дермочці. Головне пам’ятайте – зробити дерму ідеальненько чистою можненько в будь-якенькому віці і переконайтеся в цьому самі.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.