Home / Дозвілля / Привітання з 8 березням. Підбірочка

Привітання з 8 березням. Підбірочка

Підбірка новенького і гарненького привітання з 8 березням в прозочці, віршиках  для близьких і коханих жінок і дівчат. Вибираючи привітання часто зупиняються на прозі, адже це не тільки красиві словечка, а й спосіб привітати і максимально виразити щирі почуття в Міжнародненький жіночий деньочок. Універсальненькі і оригінальненькі привітаннячка.

Привітання з 8 березням в прозочці

Мила моя! Вітаю тебе з Жіночненьким днем! Ти найчарівніша і дивовижна жінка в світі! Твоя посмішечка кожен раз обпікає моє серце, а ніжненький погляд гріє душу. Бажаю тобі лише одного – завжди будь щасливенька і ніколи не сумуй!

***

В цей прекрасненький деньочок 8 березня я хочу побажати Вам за будь-якеньких обставин і в будь-якенький час відчувати себе Жінкою! Де б Ви не знаходилися – на роботі, вдома або в гостях – завжди відчувайте себе Королевою! Ви цього варті!

***

О, одна з прекрасненької половиночки людства! Вітаю тебе з прекрасненьким Жіночим днем! Бажаю тобі бути бажаною не тільки у свята, а всі 365 днів на рік! Нехай кожен деньочок приносить тобі посмішку і бажання творити і радіти!

***

З деньочком 8 березня! Нехай життячко наповнюється новенькими фарбами, а душа – весняним теплом! У серці хай завжди звучить музика любові, а в очах горить вогонь щастя і радості! Ніколи не сумуй і завжди радуй нас своєю посмішкою!

***

Любима матуся приймай привітання з 8 березням! Ти Жінка з великої літери! Ти мудра, терпляча, добра і справедлива! Залишайся завжди такою! Будь щаслива і ніколи не хворій! Ти для нас – дороговказ у цьому складному і часом небезпечному дорослому світі!

***

Зі святом, найпрекрасніша з жінок! Ти – моя Богиня! Люблю тебе і хочу, щоб ти завждинько була щаслива поруч зі мною! Нехай всі твої мрієчки збуваються і цілі досягаються без складнощів і перепон! Знай, я буду поруч!

***

З прекрасненьким весняненьким днем! Хочу побажати стільки здоров’я, скільки квітів сьогодні буде подаровано жінкам! Стільки радості і щастячка, скільки тостів буде сказано в сторону прекрасненької половини! Стільки любові, скільки твоя половина зможе тобі подарувати!

***

З весною! З прекрасненьким Жіночим днем! Залишайся завжди квітучою незалежно від пори року! Будь щасливою незалежненько від кількості грошей в гаманці! Не стій на місці, розвивайся і радій кожному дню!

***

З Жіноченьким Днем! Нехай життя буде вічною весною, а настрій, як сонячне літо! Нехай в душі ніколи не буде місцю розчаруваннячкам, а на серці завжди буде спокійно і тепло!

***

Дорогі наші і рідні жінки, ми часом не цінуємо вас по достоїнству, часто ображаємо несправедливо, проте ми завжди вас обожнюємо і поважаємо. Так, ми вас любимо, навіть не звертаючи уваги на нескінченні причіпки і незначні закиди, адже ми по-справжньому розуміємо корисність і незамінність вашу на Землі. Ми вас любимо і бажаємо всього світлого-світлого, найпрекраснішого-чудесного, а також потрібного-гарного, одним словом, все і багато!

***

Всіх представниць прекрасненької половиночки людства вітаємо з весняненьким святечком, з жіночненьким днем. Нехай опромінюються променистенькими посмішечками вашенькі обличчячко, кожненький деньочок дарує добро, турботочку і ласку. Мільйони трояндочок, тисячі мімозочок – сотні квіточок  до вашеньких ніг.

***

Всіх дам, вітаємо зі святечком. Бажаємо щастячка, любові, ще більшенької краси. Нехай кожен деньочок радує вас увагочкою і турботочкою близьких, життя наповнюється новенькими враженнячками, тільки позитивненькими емоціями, яскравенькими відкриттями. Ми вас любимо, цінуємо, простенько обожнюємо!

***

Дорогенька моя, коханенька, ніжненька, я вітаю тебе з Міжнародненьким жіночненькиим днем! Це радісне святечко почалося весною, в який так приємненько продемонструвати тій половиночці людства, заради якенької ми живемо, свою любовочку і ще раз сказати всім жінкам, які вони гарненькі!

***

Моя мила, тендітненька і ніжненька, я вітаю тебе з міжнародненьким жіночненьким деньочком! Я не втомлююся милуватися тобою кожненький деньочок! Ти втіленнячка жіночності, грацієчки та м’якості! Спасибі тобі, ріднесенька, за твою жіночу турботочку і ту радість, якеньку ти приносиш в моє життячко!

***

Кажуть, що весночка – час коханнячка, новенького життя, найпрекрасніших квіточок і не випадковенько, напевненько, саме тепер ми вітаємо жінок, адженько вони втілюють в собі найчудовіші весняні якості: сонячну посмішечку, непередбачуваненьку весняненьку грозочку, ніжність і свіжість першенького листя. Зі святечком, квітучі наші дами!

***

Промінчиками весняного сонечка зігрівають нас посмішечки миленьких жінок, як щебет пташечок звучить їх ніжненький сміх. Нехай сьогодненько всі фарбочки новенької весни яскравеньким салютиком розцвітає вашеньке життя. Щастячка вам особистенького! Настрою відмінненького! Краси і успіхів у всьому!

***

Дзвенить весна, щебечуть пташечки і як швидкий струмочок дзюрчать дзвінкі голоси нашеньких красунь, нашеньких милих леді. Ви різненькі: яскравенькі як квіти, ніжненькі як хмарочки, стрункі як берізочки, ароматненькі як черемха, але однаковенько трепетно і сильненько ми любимо вас. Щастячка вам і любові!

***

Милі леді, суворенькі дами і просто прекрасненькі нашенькі жінки, цей деньочок даненький нам для того, щоб висловити нашеньке захопленнячко вашенькою красою і грацієючкою, щоб взяти на себе частиночку вашеньких повсякденненьких турботочок і, нарешточці, зрозуміти, наскільки ж сильненько ми вас любимо!

***

Миленькі пані, зі святечком весни, ласки, увагочки, зі святечком жіночої чарівності. Від щиренького сердечка бажаємо щастячка, любові, благополуччячка. Нехай поповниться ваш будиночок черговеньким букетиком квіточок. Нехай не вистачає поличечок для подаруночків і вазочок для цукерочок. У цей деньочок все тільки для Вас!

***

День весняненький пахне і цвіте, розпускається краса нашеньких миленьких жінок. Дозвольте ж, нашенькі чудовенькі, чарівненькі і неймовірненько привабливенькі дами побажати вам новенького щастячка цієї весночки, а в сердечку панують нехай теплота і спокійчик.

***

Любі жінки! Вітаю вас з Деньочком 8 березня! Це гарнесеньке святечко на початочку весночки приходить до нас, коли все оживає, розквітає і розпускається. Нехай у вашенькому житті буде вічненька весна, нехай яскравенько світить сонечко, нехай співають пташечки, нехай дні будуть світленькими і безхмарненькими. Посмішок, гарненького настрою, радості, щастячка!

***

Прекрасненькі дами, недарма це святечко відзначають навесні. Кожненька з вас несе в собі її частиночку. Красиві і сяючі, ніжненькі і яскравенькі, квітученькі і пахученькі як першенькі квіти ви незмінненько викликаєте трепет чоловіченьких сердець. Нехай з новенькою весною в ваш будиночок прийдуть щастячкр і любов. Зі святечком! З 8 Березня!

***

Вітаємо з прекрасненьким святечком 8 Березня всіх жінок – нашеньких матусь, дружин, донечок, бабусь, подружок, колег. Це деньочок, коли все навколечко пахне від запаху весняненьких квітів, а наші обличчяи опромінюють щиренькі і добренькі посмішки. Це особливеньке святечко, коли чоловіки відчувають себе ще сильнішими і розумнішими, а жінки від цьогенького розквітають. Нехай буде побільшенько такеньких деньочків, коли чоловік залишається лицариком, кавалерчиком, а жінка – тією, людиною,  яка так необхідненька.

***

У деньочок, коли навколо нас запах мімози і різнобарвненьких тюльпанчиків рай, прийміть привітання з 8 березням, милі дами. Нехай радісні посмішки, весняна свіжість, вашенькак чарівність, щирі компліменти і квіти будуть прикрашати вас завжди.

***

З 8 Березня! Нехай музика весняної капелі наповнить життя надзвичайним романтизмом і справжньою вірою в чудеса, а несподівані і прекрасні сюрпризи відтепер заповнять твоє чарівненьке життя.

Привітання з 8 березням  у віршиках

Зі святечком весни тебе вітаю!

Щастячка, здоров’ячка, веселощів бажаю!

Нехай ця весночка принесе для тебе

Багатенько посмішечок, тепла і добра!

***

Із запашненькою гілочкою бузочку

Весна приходить в кожен будиночок,

Від щиренького сердечка Вас вітаємо

З Міжнародненьким Жіночненьким деньочком!

***

Я вітаю дам прекрасненьких

З весняненьким сонцем, співанням пташок

І з синявою височенькою, ясненькою.

Нехай прикрасочкою Вашеньких облич

Послужить ніжненька посмішка,

Сяйво ласкавеньке очей.

Дрібничка мій дар – всього листівочка.

Але, значечок, що думаю про Вас!

***

Нехай завжди жіночненький деньочок не закінчується,

Нехай співають у Вашеньку честь струмочечки,

Нехай сонечко Вам посміхається,

А чоловіки Вам дарують квіточки.

З першенькою капелькою, з останненькою хуртовиночкою,

Зі святечком ранньої весни

Вас вітаємо, сердечненько бажаємо

Радості, щастячка, здоров’ячка, любові!

***

8 березня – жіночненький деньочок!

Один із деньочків у рочці,

Коли Ви вносите в усі посмішечки теплоту,

Коли квіточки цвітуть в душі!

І в цей світленький час, як ранішенько знову

Нехай буде Вас супроводжувати:

Надієчка, Вірочка і Любов!

***

У цей день, навесні зігріті

Всі квіти, усмішечки Вашенькі!

Щоб печальки Ви не знали,

Навіть легенького смуточку тінь,

Щоб завжди оченяточка сяяли,

І не тільки в цей деньочок!

***

Нехай першенький пролісочок

Подарує Вам ніжність!

Весняненьке сонечко подарує тепло!

А березневенький вітер подарує надієчку,

І щастячка, і радісточки, і тільки добро!

***

Нехай буде цей Деньочок весни

Для Вас особливенько чудовим

І повненьким ясненької глибиночки

І пряненьких запахів деревних.

Нехай червоненький колірчик і бірюзочка

Народжують святковість і пісеньки,

Нехай будуть яскравенькими оченяточка,

І будуть радісними вісті.

***

Бажаємо Вам любовочки і щастячка багато,

Щоб для смуточку не було причиночок!

Нехай говорять, що це все від бога,

А я вважаю, – більшенько від чоловіків!

***

З Деньочком 8 березня, з днем весни!

Нехай твої всі збудуться мрієчки,

Будь красивою, сміливою і успішною,

Найдобрішенькою, лагідненькою і ніжненькою!

Щастячко наповнює нехай твій будиночок,

Щоб завжди любов панувала в ньому!

***

Восьме березня – день прекрасненький,

Весна, подаруночки і квіти …

Нехай промінчик сонця найясніший

Тобі додасть теплоти!

Тебе від серця вітаю

З чудовеньким цим жіночим днем!

У всьому удачі я бажаю,

Посмішки на обличчі твоєму!

***

У прекрасненький деньочок – 8 березня,

Бажаю життячка яскравенького, як весна!

І жвавих пригод, і азарту

Щоб вона була не позбавлена!

***

У Жіночий день холоди відступають,

Зірки миру і щастячка бажають.

Сонце ніжно тебе обіймає,

Під променями сніг березневий тане.

Будь веселою, чудовою і ніжною

Цією світлою весною безтурботною,

Будь зіркою, будь красивою і яскравою,

Будь душею молодою, серцем палаючим!

***

Нехай настрій зимовий

Піде разом з морозами,

І нехай зустрічає Вас весна

З тюльпанами і трояндами.

***

Бажаю відчувати турботу,

Йти з посмішкою на роботу,

Всі в житті обходити печалі,

Виконати все, про що мріяли,

І щоб любили Вас чоловіки,

Від щиренького сердечк і без причини,

І нехай подих весни

Виконає райдужні сни.

Смс- привітання з 8 березням

Бажаю в деночок Восьмого березня

Завжди цвісти і хорошіти,

Нехай наряд замінить фартух,

В душі горить бажаннячко співати,

Нехай овіває бризом свіжим

Весняний вітерець надії!

***

Яскраво-рожевих тюльпанів,

казкових подарунків

І любовних океанів

У Деньочок 8 березня!

І душа співає капеллю,

Конваліями ніжними.

З першою березневоюї треллю

Збудуться надії!

***

В цей Деньочок 8. березня

Буде багато ніжненьких слів:

золотистого заходу

Ми бажаємо хмар,

Пряних запахів кориці,

Кави пінної в ліжко.

Нехай сьогодні підкориться

Навіть найгордіший звір!

***

З 8 березня від серця вітаю!

Любові і щастячка сьогодні побажаю!

Нехай благодать торкнеться вас пером,

Нехай назавжди залишиться на потім!

***

Нехай відблиск зимовенький ще не згас,

Але повітрячко стає непевненьким.

З Жіночим весняненьким святечком Вас,

З першенькою весняною посмішечкою!

***

Не знай турботочок, живи щасливенько,

Щоб говорили всі завждинько:

Як ця жінка красивенька,

Як нескінченно молоденька!

***

З деньочком 8 Березня! Зі святечком весняним!

Ллються хай всюди дзвінкі веселощі!

Нехай сяє сонечко! Нехай підуть морозикии!

Нехай прожене зимочку гілочка мімозочки!

***

Нехай першенький пролісочок

Подарує Вам ніжність!

Весняненьке сонечко подарує тепло!

А березневий вітерець подарує надію,

І щастячко, і радісточка, і тільки добро!

***

Нехай радісточкою сьогодненько сонечко світить,

У тіні залишивши снопик величезненьких тривог,

І всі квіточки, які є на світі,

Цвітуть сьогодненько нехай у Вашеньких ніг.

***

Нехай цей деньочок щасливеньким буде,

І всі збуваються мрієчки.

Хай сонечко світить Вам всюди,

І посміхаються квіточки.

***

Ви чарівненькі, немов трояндочки,

Тільки різниця одна:

Трояндочки в’януть від морозику,

Краса жінок – ніколи!

***

Бажаю щастячка і любовочкі.

Вони дорожченькі за всі подаруночки.

І нехай всі збудуться мрієчки,

У прекрасненький деньочок – 8 Березня!

***

8 Березня – деньочок урочистенький,

Деньочок радості і краси.

На всенькій землиці він дарує жінкам

Свої посмішечки і квіти.

***

З днем весняненьким, не морозненьким,

З днем веселеньким і мімозненьким,

З днем безхмарненьким і сніжненьким,

З днем схвильованеньким і ніжненьким,

З днем простореньким і сюрпризним

Нашим славненьким жіночненьким днем!

***

З початочком весни! З вашеньким святечком світлиенькм,

Таким чарівненьким, повненьким щедроточок!

Нехай кожненький Ваш деньочок буде найзаповітнішим,

Нехай буде значненьким кожен ваш рочок!

***

З теплом! Зі сподіваннями! З мімозочками!

З прекрасненьким святечком весни!

Нехай оченяточка сяють зірочками

І вічненько будуть закохані!

***

Нехай негараздочки життячка пролітають мимо,

Як струмочок веснонькою хай грає кровочка!

Я тобі бажаю бути завждинько коханенькою

І в будь-які рочки відчувати коханнячко.

***

Дозвольте побажати Вам щастячка, мирочку і теплоти!

Нехай щастить, почуття гуморочку завждинько!

І щоб в життячку не трапилося –

Ви збережете мудренькі словечка:

Поки жінка сміється, значить, жінка живенька!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *