Home / Активний спосіб життя / Аеробіка / Аеробіка для схуднення дома

Аеробіка для схуднення дома

Аеробіка є комплексом фізичних вправ, які спрямовані на роботу великих груп м’язів і всі вправи слід робити в поєднанні з правильним диханням. Аеробіка для схуднення дома повинна носити постійний характер хоча б близько року. Тоді ви побачите ефективність від вправ,

Ефективні вправи для схуднення дома

Аеробіка для схуднення дома1. Аеробіка для схуднення дома: перша вправа – кручення обруча

Вправа полягає в крученні на талії звичайного легкого обруча. Крутити його потрібно десять хвилин. Саме легкий обруч допоможе зробити талію тонше, так як при його обертанні працюють усвідомлено всі групи м’язів.

2 . Аеробіка для схуднення дома: друга вправа – пряме скручування.

Лягайте на спину на підлогу. Поперек потрібно до підлоги щільно притиснути, живіт втягнути до упору і не розслабляти. Тягніть до тазу ребра, при цьому, одночасно підтягуйте прес. Вправу повторіть п’ятнадцять разів. Після цього виконайте п’ятнадцять перекатів прямо по хребту.

3 . Аеробіка для схуднення дома: третя вправа – Присідання

Встаньте прямо , а ноги розставляєте ширше плечей. Стопи повинні бути вивернуті так, щоб стояти вам було зручно. Виконуєте десять повільних присідань, таким чином, як би намагаєтеся відштовхнутися ногами від підлоги, при цьому додатково напружуйте і підтягуйте сідниці. Встаньте на одну ногу і повторіть вправу, в якості опори можна використовувати стілець. Виконати по десять разів з кожної ноги.

4. Аеробіка для схуднення дома: четверта вправа –  Піднімання тулуба

Ляжьте на спину. Руки потрібно зігнути в ліктях під головою. Ноги згинаєте в колінах, стопи на підлозі. Втягніть живіт, а потім підніміть таз, при цьому потрібно випрямити і підняти вгору праву ногу. Таз опустіть, ногу зігніть і поставте її на підлогу. Потім знову піднімаєте таз, випрямляючи і піднімаючи тепер уже ліву ногу. Повертаєтеся у вихідне положення. Зробити двадцять разів.


Check Also

Вправи на степ платформі: спалюємо жир вдома

Аеробні вправи необхідні для всебічного розвитку тіла і схуднення. Степ аеробіка-, придумана в 1980-х роках, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *