Home / Догляд за шкірою / 7 головних питань про догляд за шкірою на морі

7 головних питань про догляд за шкірою на морі

Взяти на відпочинок всю ту косметику для обличчя і тіла, якою ви користуєтеся вдома, не вийде. Але й сподіватися обійтися одним лише сонцезахисним кремом теж дивно.

Головні питання про догляд за шкірою на морі, щоб зібрати на відпочинок ідеальну косметичку

7 головних питань про догляд за шкірою на морі

1. Чи достатньо на відпочинку наносити на обличчя тільки сонцезахисний крем?

Таке допустимо лише у випадку, якщо шкіра у вас молода, здорова і практично в ідеальному стані, і при цьому ви живете і відпочиваєте в екологічно чистих районах. Тоді, для догляду за шкірою і правда буде достатньо захисного крему з зволожуючими компонентами. У всіх інших випадках без додаткових засобів не обійтися: адже шкірі в рівній мірі потрібно і повноцінний догляд, і захист, причому не тільки від ультрафіолету, але і від стресу, негативного впливу навколишнього середовища і т.д. Тому з собою на відпочинок найкраще взяти зволожуючий засіб з антиоксидантами, наприклад, сироватку або емульсію з легкою текстурою – вона легко і безслідно вбереться, і ви не отримаєте на обличчі ефект «листкового пирога». Не забудьте прихопити з дому і нічний крем. Найкраще використовувати засоби з гіалуроновою кислотою: вона відновить в шкірі баланс вологи після підсушуючих сонячних ванн.

2. Чи можна користуватися на відпочинку відбілюючими засобами, щоб не з’явилися веснянки?

Їх краще залишити вдома або використовувати тільки на ніч. Зазвичай в таких кремах і сироватках містяться ретинол і кислоти у високих концентраціях, які підвищують чутливість шкіри до сонця. Пігментні плями можуть з’явитися практично за пару днів. «Оскільки зріла шкіра реагує на ультрафіолет в кілька разів сильніше, дамам у віці на ніч в південних широтах такі засоби використовувати не. Якщо у вас є схильність до гіперпігментації, а боротьбу з веснянками і цятками не хочеться відкладати до осені, використовуйте на відпочинку засоби, коригувальні вироблення меланіну. У їх складі цілком безпечні Aна-кислоти. Зверху наносите захисний крем з SPF не нижче 30.

3. Чи потрібно обполіскуватися відразу після морського купання або можна дати солоній воді висохнути, адже її склад вважається корисним для шкіри?

Безумовно, морське купання – приємна і корисна не тільки для шкіри, але і для всього організму процедура. Але, сіль найкращим чином впливає на шкіру тільки в розчиненому вигляді. Коли ж висохне шкіра, вона може викликати подразнення і свербіж. Так що змийте її в душі.

4. Чи можна наносити захисний крем для тіла на обличчя?

Бажання взяти на пляж (та й взагалі на відпочинок) один флакончик замість двох зрозуміло. Але чи припустимо таке? Сонцезахисні засоби для обличчя і тіла містять аналогічні фільтри, але відрізняються один від одного за текстурою і гамі доглядаючих компонентів. Шкіра обличчя ніжніша, тому й засіб для неї все-таки має бути свій. Але якщо воно закінчилося, допустимо використовувати сонцезахисний крем або емульсію з високим SPF-фактором (адже ця зона швидко обгорає). Також можна підібрати і засіб з позначкою ” для обличчя і тіла ” Така косметика пройшла всі необхідні тестування і її можна наносити на обличчя.

5. Як правильно користуватися захисним кремом для тіла?

Його потрібно наносити за 15 хвилин до виходу на пляж і оновлювати кожні 2 години, оскільки під дією води і піску він стирається. При цьому крем важливо правильно дозувати. Найзручніше користуватися «правилом долоні». Видавите смужку засобу довжиною від зап’ястя до кінчика середнього пальця і ви отримаєте ту кількість, яка необхідна для нанесення на кожну ділянку тіла: шию, живіт, спину, груди, руки і ноги. Якщо оновлюєте шар крему після купання, не забудьте ополоснуться і обтертися рушником. При нанесенні на мокру, а вже тим більше солону шкіру руйнуються фільтри, і захист стає неефективним.

6. Які ще засоби для тіла покласти у валізу?

Природно, шкіра потребує не тільки в захисті, а й зволоження і живлення, особливо після впливу сонця і солоної води. Тому захопіть з собою ще як мінімум два засоби: термальну воду і крем після засмаги. Термальну воду рекомендується використовувати після душу: вона охолодить шкіру. І вже після неї наносити крем. Добре, якщо в його складі буде пантенол, який має відновлювальну і загоюючу дію, і бисаболол, заспокоює шкіру. Також будуть корисні екстракти винограду і алое – вони прискорюють регенерацію. Використовуйте ці засоби щодня, тоді засмага ляже рівніше.

7. Чи брати на море креми для рук і ніг?

Так! Причому навіть у тому випадку, якщо зазвичай ви ними не користуєтеся. Шкіра рук, як і обличчя, «смажиться» під сонцем постійно. Стопи теж страждають, адже на відпочинку ми ходимо босоніж або у відкритому взутті. З одного боку, це добре, тому що ноги не перегріваються і не потіють. Але, з іншого боку, пісок і камінчики дублять ніжну шкіру ступень. Тому бажано ввечері після душу обробити шкіру скрабом або пемзою і нанести відновлюючий крем для ніг. Шукайте засіб з гліцерином, зволожуючий шкіру стоп, пантенолом, загоює потріскані ділянки, або сечовину, яка добре відлущує. Якщо додаткові засоби у валізу не влізли, не біда. Можна обійтися молочком після засмаги, просто після душу нанесіть його також на руки і ноги.

Косметика для догляду за шкірою на морі не займе у вас у валізі багато місця. А користі принесе чимало.


Check Also

шкіра на ліктях суха

Чому шкіра на ліктях суха і що з цим робити

Причини можуть бути різними: від сухого повітря до серйозного захворювання. Отож про те, чому шкіра …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *