Home / Твоя краса / Обличчя / Засіб для росту вій – ефективна підбірка

Засіб для росту вій – ефективна підбірка

Зараз дуже популярні засоби для відновлення росту вій. Вони прекрасно підходять для всіх жінок, тільки користуватися ними потрібно акуратно. Після їх використання вії набувають здорового вигляду. Про ефективний засіб для росту вій піде мова далі.

Кращий засіб для росту вій

Засіб для росту вій – ефективна підбірка

Карепрост. Засіб для росту вій «Careprost» прийнято вважати одним з кращих. Сприяє зміцненню та відновленню вій. Активною речовиною препарату є біматопрост. Його отримують з червоних морських коралів.

При цьому цікавим фактом є те, що ця речовина – один з компонентів тканин людського організму. У процесі постійного використання засобу для швидкого росту вій, речовина біматопрост діє на цибулини волосків, живлячи їх.

При цьому препарат не робить якого-небудь істотного впливу на функціонування організму. Його повна безпечність доведена в ході безлічі клінічних та лабораторних випробувань. Ефект же цього індійського засобу дійсно вражає. Він збільшує їх обсяг приблизно в два рази, довжину на 30%. Також не маловажно, що практично завжди спостерігається природне потемніння вій.

З його допомогою нормалізується кровообіг і обмін речовин в волосяних цибулинах, що впливає на покращення росту. Використовувати ліки потрібно не менше 1-2 місяців. Після курсу лікування буде помітний ріст вій, вони стають яскравими і об’ємними. Карепрост застосовується і для відновлення після нарощування.

Застосовувати «Карепрост» рекомендується не менше 4 тижнів. Але так як його дія строго індивідуальна, то курс можна збільшити на два тижні. Далі, засіб використовується з профілактичною метою. Одного флакончика препарату вистачає приблизно на 8 тижнів. Його витрата дуже економічна.

Алерана. Засіб, який не тільки покращує ріст вій, але і володіє зволожуючою, відновлюючою дію. З денною формулою волоски захищені від несприятливих факторів середовища. Склад дозволяє зробити вії зволоженими, пружними. З вітаміном Е відбувається живлення волосяних цибулин. Алерана зручна і при носінні лінз.

Це засіб розроблявся з урахуванням всіх фізіологічних особливостей росту вій. Він має подвійну формулу: «Ніч» і «День». Засіб зміцнює зростання вій, захищає і живить їх. Пошкоджена структура волосків відновлюється. Препарат не містить гормонів та продуктів тваринного походження.

Засіб для росту вій «Alerana» з формулою «День» служить ідеальною основою під туш. Основним компонентом формули є цераміди. Вони прекрасно захищають від ламкості. До складу препарату також входять гіалуронат натрію і пантенол, що дають зволожуючий ефект. Екстракти кропиви і каштана нормалізують кровообіг у волосяній цибулині. Таурин сприяє зростанню здорових вій.

Зволожують і живлять волосяні цибулини компоненти формули «Ніч». Вони відновлюють пігментацію вій. Масло мигдалю, жожоба пом’якшують текстуру волосся. Касторова і реп’яхова олії відновлюють фолікули. Вітамін Е, що має антиоксидантні властивості, покращує живлення волосяного стрижня.

«Almea XLash». У рейтингу засобів для росту вій не останнє місце займає препарат «Almea XLash». Він створений на основі екстракту червоного корала. Препарат сприяє активній регенерації тканини і зміцненню волосяних фолікул.

При регулярному використанні професійного засобу для росту вій «Almea XLash» відновлюється живлення волосяних цибулин, налагоджується обмін речовин. Стрижень волосків насичується біологічно активними речовинами. Вії ростуть значно швидше. Випадання припиняється. Вії стають товщими і міцнішими. Об’єм  збільшується приблизно в два рази. Вії не просто стають довшими, вони темніють.

До складу «Almea XLash» входять сік листя вайди, горець багатобарвний, плоди хебула і екстракт корала. Вії стають довшими за три місяці. З Xlash не доведеться використовувати нарощування. За заявою виробника збільшення довжини вій відбувається більше ніж на 40%. Придбати засіб можна в косметичному відділі.

 «Latisse» (Латіссе). Раніше компанія Allergan створювала засоби для лікування глаукоми. Але пацієнти стали помічати, що після використання засобу покращується зростання вій. Після цього на основі речовини Лумігана було створено Латіссе. Ліки впливають на волосяні цибулини, нормалізують кровообіг, обмін, що покращує ріст волосків. Використовувати засіб потрібно акуратно: не варто допускати його потрапляння на очі.

Основним компонентом цього американського засобу для росту вій є речовина біматопрост. Це жирна кислота, яка в малих кількостях міститься у всіх клітинах людського організму. Після нанесення препарату на повіки, біматопрост проникає через пори, він стимулює кровообіг і налагоджує процес метаболізму.

Створюються дуже сприятливі умови для зростання нових вій. Клінічні та лабораторні дослідження компанії «Allergan» показали, що після регулярного застосування препарату довжина вій збільшується на 25-30%, об’єм на 100%.

При цьому вії помітно темніють. Але після закінчення застосування препарату, результат поступово зникає. Тому необхідно постійне його застосування. Ніяких протипоказань до цього препарату не виявлено.

Lipocils gel Talika. Ефективний засіб для росту вій діє сприятливо. За 2 місяці їх вийде зробити пишними і довгими. Засіб складається з натуральних речовин – екстракту каштана, звіробою, яблука, ліщини, кропиви. Компоненти сприяють зміцненню вій, дбайливому догляду за повіками, захист від ультрафіолету. При регулярному використанні туші Talika знадобиться даний засіб.

«Дрімлаш». Засіб «Dreamlash» як і «Карепрост» дозволяє отримати швидкий, а головне стійкий результат, який підтримати дуже просто. Цей бальзам здатен за порівняно короткий термін перетворити пошкоджені вії.

Всього за місяць застосування вони стануть сильними і міцними. Схильні до ламкості вії будуть товщі. Засіб для покращення росту вій «Дрімлаш» ідеально підходить для відновлення після тривалого нарощування. Також вони зміцнюють вії після щоденного наклеювання накладних.

До складу препарату входять тільки натуральні компоненти. Основною активною речовиною є біматопрост. Він схвалений до застосування в країнах Європи і Америки. Його безпечність доведена численними дослідженнями. Вже через кілька тижнів щоденного використання буде помічений візуальний ефект, вії будуть як нарощені.

 «MD lash Factor». Засіб для росту вій «МД Лаш Фактор» допомагає швидко відростити вії і зробити їх пишнішими. До складу препарату входить активна речовина, яка стимулює активне зростання нових вій. Додаткові компоненти живлять цибулини і доглядають за шкірою навколо очей. Цей засіб для росту вій  зміцнює волоски і запобігає їх випаданню.

Це натуральний засіб для росту волосся, в його складі немає гормональних елементів. Для зручності флакон оснащений аплікатором. Щоб вії стали пишними і помітно збільшилися в довжину, достатньо всього одного застосування в день. Відомий ефект з’явиться вже через пару тижнів. Об’єм вій збільшується в середньому на 30-50%. Але результат завжди строго індивідуальний.

«Evolash». Засіб для росту вій  «Еволаш» популярний у всьому світі, він багаторазово довів свою ефективність. При цьому результат від використання цього препарату просто приголомшливий. Вії не просто ростуть дуже швидко, вони стають довшими в два рази. Для отримання належного ефекту «Evolash» наносять протягом місяця щодня. Вії стає густішими, пухнастими, а головне довшими. Цибулини зміцнюються, кровообіг відновлюється.

Ефективний засіб для росту вій  «Еволаш» рекомендується застосовувати для відновлення після нарощування. Ослаблені вії, що випадають, швидко зміцнюються і товщають. Препарат впливає на стебло волосся, живлячи його зсередини корисними речовинами.

Щоденне застосування сприяє збільшенню об’єму в два рази, довжини на 50%. Дуже важливо пам’ятати, що «Evolash» – це гормональний засіб для росту вій  і передозування препарату може привести до появи алергії.

Основним компонентом «Еволаш» є простагландин, він зміцнює старі волоски і при цьому запускає зростання «сплячих» цибулин.

Засіб для росту вій. Народні засоби

Якими б довгими були вії у жінки, вона завжди хоче зробити їх трішки довшими і густішими. Це було в усі часи. Тому крім фірмових, є ще і народні засоби для росту вій. Звичайно, вони призводять до потрібного ефекту повільніше, але головне, що всі вони натуральні і не викликають побічних явищ.

Народні засоби є найефективнішими. Їх готують з натуральних продуктів, масел, трав. З правильним приготуванням і використанням результат з’явиться дуже швидко:

Найвідомішим і популярним народним засобом є звичайне касторове масло. Давно відомо, що воно володіє регенеруючою дією, завдяки цьому зростання молодих волосків прискорюються, а старі вії зміцнюються. Кетамін можна використовувати в чистому вигляді. Як результат – вії густі, пишні і довгі, а погляд чарівний. Застосовувати касторове масло дуже просто.

Наносити його краще чистою щіточкою від туші. Масло не повинно потрапляти на очі. Засіб видаляється через 15 хвилин ватним диском. Цей ефективний рецепт можна використовувати кожен день близько місяця. Потім слід зробити відпочинок або використовувати інше масло.

Звичайно, касторове масло найкращий варіант, як аналоги можуть виступати обліпихове, реп’яхове, лляне, персикове і мигдальне масло. Але ефект від них дещо гірший. Щоб підсилити дію масел на волоски і цибулини, їх рекомендується змішувати з морквяним соком.

Прекрасною дією володіє масляна маска для відновлення росту вій. В однакових кількостях потрібно змішати оливкову, реп’яхову, рицинову олії. Їх підігрівають до теплого стану. Суміш треба наносити за подобою першого рецепта. Маска може використовуватися кожен день. В результаті вії ростуть швидше.

Для вій корисне реп’яхове масло в чистому вигляді, яке наносять на вії на 15 хвилин. Не варто зачіпати повіки і очі. Заздалегідь потрібно перевірити, чи є алергія на цей засіб. Необхідно змішати реп’яхове, рицинове масло, а також вітаміни Е і А (по 2 краплі).

У такому вигляді засіб наносять на вії на 15 хвилин. Лікування можна виконувати до отримання потрібного результату. Необхідно підігріти масло каріте (1 ч. Л.). Його змішують з вітамінами А і Е (по 5 крапель), виноградним маслом (1 ч. Л.). Лікувальна маска не потребує змивання. Результати з’являються через 5 днів.

Також відмінно допомагає суміш декількох масел. Що ще можна зробити, щоб зміцнити вії? Їм потрібні вітаміни. Їх можна купити в аптеці. До таких аптечних засобів для росту вій відносять вітамін А і Е (препарат «Аевіт»). Їх по крапельці додають в масла і застосовують також, як і касторове.

Лікувальну дію має маска з алое. Для її приготування необхідне реп’яхове масло, сік алое (по 1 ч. Л.), вітаміни А і Е (по 3 краплі). Всі компоненти добре поєднуються. Для поліпшення росту вій обов’язково потрібні вітаміни. Набагато корисніше буде їх вживання всередину з фруктами і овочами. Тому разом з лікувальними процедурами потрібно і правильно харчуватися.

Відновити зростання вій вийде з васильком, календулою, алое, ромашкою, чорним і зеленим чаєм. Буде потрібно 1 ст. л. сировини, яка заливається 1 склянкою  окропу. Після настоювання протягом 1 години засіб за допомогою ватного диска наноситься на очі. Процедури потрібно виконувати по 20 хвилин.

Народні засоби швидко приносять результат, якщо використовувати їх регулярно. Потрібно лише дотримуватися пропорції рецепта, і акуратно наносити лікувальний склад.

Ще одним «бабусиним» методом, який пришвидшує зростання вій, є трав’яні «примочки». Надають чудову дію – ромашка, волошка, лопух, кропива і календула. Відваром з суміші цих трав просочуються ватяні диски і прикладаються на 20 хвилин на очі. Користь від них не тільки самим віям, але і шкірі навколо очей.

Засіб для росту вій.  Як правильно доглядати за віями в домашніх умовах

Щоб вії завжди виглядали здоровими, їм потрібен регулярний домашній догляд. Хоч зараз і є експрес-методи, все ж найкращою дією є тривале відновлення. Для цього необхідно дотримуватися наступних правил:

Вранці перед нанесенням косметики потрібно розчесати вії за допомогою чистої щіточки з-під туші. В цьому випадку косметика ляже рівно, і волоски не стануть ламкими.

Корисно щодня виконувати компреси з лікувальних трав для відновлення росту вій. При проблемах з очима, декоративну косметику слід наносити в малих кількостях. А ще краще, нею не користуватися.

Для постійного використання необхідно вибрати якісну, дорогу туш з вітамінами. Змінювати туш на нову потрібно через 3 місяці. Потрібно регулярно надавати очам відпочинок, не використовуючи косметику. Увечері після змивання косметики необхідно виконати масаж повік. Перед сном корисно наносити косметичне масло. Це сприяє зміцненню та збереженню кольору вій. Не варто залишати туш на ніч.

Вії потрібно захищати від впливу сонця за допомогою окулярів. Для відвідування басейну теж є спеціальні окуляри. З цими нескладними правилами вії будуть здоровими і гарними. Для домашнього догляду не потрібні дорогі засоби, досить користуватися перевіреними. Для відновлення потрібно лише час і терпіння.

Засіб для росту вій. Відгуки

Відгуки від покупців на ефективний та безпечний  засіб для росту  вій  завжди отримують або різко позитивні, або негативні. Це легко пояснюється тим, що до їхнього складу, за деякими винятками, входять гормональні речовини. Саме вони часто дають побічні ефекти у вигляді набряків, почервоніння білків очі і свербіння. У деяких випадках відзначається погіршення зору. Крім того, у багатьох виникає індивідуальна непереносимість до препарату.

Але за негативними відгуками ховається не тільки це. Вся справа в тому, що ефект від препаратів тимчасовий. Ось що кажуть ті, хто використовував засоби для росту вій деякий час:

Анонім. «Я користувалася гелем близько чотирьох місяців. Відразу хочу сказати, що ефект є і він просто чудовий, але коли мої вії стали пишними і довгими, я вирішила перестати використовувати засіб. Через два місяці я помітила, що мої вії знову стали тонкими і короткими. Ефект пропав. Дуже шкода, адже я не знала, що так буде ».

Насправді у багатьох інструкціях вказано, що ефективне зростання вій триває тільки на період використання препарату. Тому застосовувати його потрібно постійно, але це задоволення не з дешевих. Тому багато жінок знайшли вихід з даної ситуації, вони  наносять препарат не кожен день, а два рази на тиждень. Це допомагає зберегти густі і об’ємні вії тривалий час:

Анонім. «Ми з подругою вирішили, що нарощування вій нам не підійде, і купили засіб для росту вій. Ефект був приголомшливим, такого чарівного погляду у мене ніколи не було. Знаючі дівчата нам порадили поступово переходити на нанесення засобу  на повіки не кожен день, а через день. Тепер, щоб зберегти свої гарні пухнасті вії, я наношу гель два рази в тиждень. Одного флакончика мені вистачає надовго і вії мої такі ж довгі і густі. Я задоволена”.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.