Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Зачіски з короткою чолкою

Зачіски з короткою чолкою

Мода на зачіски з короткою чолкою зародилася в 50-х роках двадцятого сторіччя і одразу викликала небувалий ажіотаж у жінок усього світу: модниці безжально різали локони якомога коротше, залишаючи попереду короткі пасма, замість довгої чолочки. В особливому фаворі у стилістів і знаменитостей були ультракороткі стрижки, в яких пасма шевелюри мали мінімальну довжину і спереду і ззаду.

Мода, як і історія, любить повторення. У наші дні короткі зачіски з трохи подовженою або сильно довгою чолкою знову поступилися місцем авангардним і класичним стрижкам із надкороткою довжиною чолки. І сталося це завдяки голлівудським зіркам кіноекрану, які останнім часом стали вибирати в образі стиль «ретро». Давайте докладніше дізнаємося про те, якими бувають модні зачіски на ультракороткі або коротке волосся з укороченою чолкою.

Наймодніші варіанти зачіски з короткою чолкою

Одними з найбільш трендових є зачіски Пікс з дуже короткою чолкою. Незважаючи на мінімальну довжину, така зачіска не робить жінку схожою на юного шибеника, а, навпаки, вигідно підкреслює риси обличчя, роблячи очі яскравішими, більшими, виразнішими. Передні пасма волосся при стрижці Пікс можна укладати як завгодно: піднімати вгору, начісувати вперед або набік, наїжачувати, створюючи образ легкої недбалості. Така зачіска з короткою чолкою підходить для дівчат з рівним овальним обличчям.

Класичним варіантом зачіски з недовгими передніми пасмами є каре. Жіночі стрижки типу каре завжди виглядають демократично і стильно. Зазвичай в каре вистригається рівна густа чолочка, але при бажанні можна зробити пасма більш рваними, прорідити їх за допомогою філірувальних ножиць.

 Дуже популярна у сучасних стилістів коротка стрижка боб, яка ідеально виглядає саме із над\токороткою чолочкою. Зачіска укорочений або дуже короткий боб з чолкою має масу варіацій: передні пасма волосся можна вистригати рівно або з яскраво-вираженим ухилом у бік. Для тих, хто любить авангард в образі стилісти розробили асиметричний боб з однією довгою стороною з виражено-рваною по всій ширині надкороткою чолочкою.

 Для тих модниць, хто бажає зберегти довге волосся, існують окремі варіанти зачісок з короткими пасмами спереду і довгими або середніми ззаду. Практично до кожного типу обличчя підійде універсальна стрижка каскад, яка робиться і на довгому волоссі, і на шевелюрі з середньою довжиною. Каскад вистригається шарами, де кожен шар волосся має різну довжину. Форма чолки при цій стрижці може бути будь-якою: прямою, косою, на бік або рваною.

 Сучасне перукарське мистецтво готове запропонувати представницям прекрасної статі масу варіацій зачіски з короткою чолкою, але важливо розуміти одне – пасма відрізані таким чином кардинально міняють вигляд жінки. Тому перш ніж зважитися на подібну стрижку, треба з’ясувати чи підійде вона до вашого типу зовнішності.

 Кому підходять зачіски з короткою чолкою

 Ультракороткі пасма спереду в зачісці, безумовно, підходять усім власницям круглого типу обличчя. Дівчата з круглим типом обличчя можуть не боятися і робити підстригання в стилі Пікс з мінімальною довжиною волосся. Якщо підборіддя при круглому обличчі має злегка квадратні обриси – до Пікс краще зробити трохи подовжену пряму міні-чолку і укладати її прямо.

 Для трикутного обличчя краще залишити середню довжину волосся і передні пасма вистригти дугоподібно – така зачіска приховає різкі кути, зробить обличчя більш округлим і ніжним.

 Вибирати з найбільшої кількості варіантів стрижок і укладок можуть дівчата з овальним обличчям. Овальне обличчя вважається свого роду каноном краси, і стилісти радять його власницям не боятися експериментів і вистригати міні-чолку як завгодно: робити її рваною, скошеною, філірувати.

 Однозначно не бажано пробувати боб, каре або Пікс із надкороткою чолкою при високому і вузькому лобі, при виражених масивних вилицях, видатній формі носа і занадто вузькою формою обличчя. Не підійде такий тип підстригання також тим, у кого волосся сильно в’ється від природи – чолка буде стовбурчитися, і псувати загальний стиль укладання.

 Надкоротка чолка вигідно виглядає при правильному укладанні. Які ж можна дати поради з укладання чолочки мінімальною довжиною?

 Як правильно укладати зачіски з короткою чолкою та надкороткою

 Короткі чолки зазвичай укладаються в декількох варіантах:

    їх можна зачісувати назад і закріплювати обідком або шпильками. У цьому варіанті укладання волосся обов’язково обробляються сильними засобами фіксації.

   можна начісувати вперед, уклавши її попередньо з допомогою брашинга або утюжка. Вибір інструмента залежить від форми передніх пасом: косу чолку укладають утюжком, пряму накручують на брашинг.

 При використанні фена або утюжка в укладанні зачіски з короткою чолкою не варто перетримувати волосся в інструменті – пересушена чолка погано лежить і виглядає непривабливо.

 З буденними варіантами укладання надкороткої чолки начебто все ясно, але як укласти таку стрижку для виходу в світ або для весільної зачіски?

 Вечірні та весільні зачіски з короткою чолкою

 Весільні та вечірні зачіски з короткою чолкою виглядають оригінально і стильно з будь-якими додатковими аксесуарами: фатою, діадемою, шпильками.

 Романтично виглядають укладання міні-чолки з елементами плетіння або виконані в грецькому стилі. Таку зачіску можна доповнити будь-якою прикрасою – будь то фата, шпильки зі стразами чи свіжі квіти.

 Асиметрію передніх пасом можна вигідно підкреслити, уклавши волосся у високий японський пучок. При такому варіанті урочистого укладання не варто робити надлишку кучериків – форма повинна мати строгі геометричні пропорції.

 Чолочка сама по собі родзинка жіночого образу. Тому у вечірньому варіанті укладання її можна додатково виділити в загальній масі волосся. Для цього купіть оригінальний тканинний ободок або яскраву шпильку, відокремте ними передні пасма, а основну частину зберіть в вишуканий пучок або залиште розпущеним. Локони в такій варіації вітаються.

 Особливим шиком відрізняються весільні зачіски, в яких міні-чолка залишається прямою, а інша частина шевелюри завивається в тугі вертикальні кучері. Локони можна створити за допомогою плойки або бігудів, а чолочку ретельно розпрямити утюжком.

 При бажанні чолочку можна і заховати. Для цього її зачісують набік, прибирають під обідок, приховують під об’ємом решти шевелюри.

 Забирають чолочку і так: накручують весь об’єм волосся на бігуді або плойку. Кожен локон не шкодуючи збризкують лаком, так щоб кучері мали чітку форму. Передні короткі волоски зачісують набік і підколюють невидимками до основної маси волосся. У це ж місце кладуть велику квітку або шпильку. Розправляють інші кучері прямо або також прибирають набік. Екстравагантне укладання з локонами для виходу в світ готове.

 Оригінально «укрити» короткі пасма спереду можна створивши варіант з плетінням збоку або просто вплітаючи волоски в косу-колосок або водоспад. Стильна широка тканинна пов’язка допоможе створити ретро-образ і надійно заховати міні-чолку.

 У ультракоротких стрижках ставка робиться на аксесуари – масивні шпильки, живі квіти, тканинні обідки, пов’язки, стрічки.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *