Home / Діти / Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками

Для багатьох дівчаток 1 вересня – це не просто початок навчального року і урочиста лінійка, а ще й привід себе показати у всій красі перед друзями та однокласниками. Існують кілька загальних негласних правил для укладання  на перше вересня. Вони повинні підходити до святкового образу, але при цьому бути досить стриманими, виконаними в діловому стилі.  Стрічки і банти варто використовувати пастельних або білих кольорів, втім, як і шпильки і інші прикраси для волоссячка. При виборі зачіски вересня, перш за все, необхідно враховувати вік, а також довжину волоссячка.

Зачіски вересня на коротке волосся

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками

Останнім часом великої популярності набули досить короткі стрижки (пікс, боб). Звичайно, вони виглядають дуже стильно, однак варіанти укладань в цьому випадку обмежені. Дещо урізноманітнити їх і створити відповідні зачіски вересня  на коротке волоссячко допоможуть різні аксесуари – обідки, шпильки, бантики.

Цікавого ефекту можна домогтися за допомогою стайлінгу і фена. Ну а яскраво і особливо святково допоможуть виглядати завитки або легкі локони.

Коротке волосся ідеальне для того, щоб створювати швидкі і легкі зачіски на 1 вересня. Досить зробити невелике начісування і красиво заплести або заколоти чубок.

Зачіски вересня на середнє волосся

Набагато більше можливостей у створенні зачісок надають волосся,що мають середню довжину. Їх можна укладати в пучки, черепашки, заколювати на бік або підбирати вгору. Дуже красивими і стильними виходять зачіски на перше вересня на середнє волоссячко, оформлені за допомогою плетінь і кіс.

Зачіски вересня з плетінням

Вам будуть потрібні тонкі гумки, невидимки і будь-яка декоративна прикраса.

На маківці зробіть бічний проділ, трохи відступивши від центру. Далі справа відокремте середню прядку близько чола і розділіть її на три поменші. Зробіть одне плетіння, як для звичайної коси, потім зліва відокремте ще пасмо, пропустіть її під крайньою, над середньою і розташуйте її перед правою крайньою (розташованою ближче до обличчя). Після цього у вас повинно вийти вже чотири прядки.

Далі візьміть прядку біля скроні, пропустіть її під крайньою правою, над другою і з’єднайте її з крайньою лівою, заведеною під лежаче перед нею пасмо (тепер ця прядка стане ьою. Тепер знову відокремте зліва прядку і продовжуйте плести по тій же техніці.

При цьому потрібно намагатися, щоб з кожним підхопленням плетіння виходило все ширшим. Дійшовши приблизно до середини потилиці, обережно пальцями витягніть прядки, таким чином, зробивши плетіння більш об’ємним. Після цього продовжите плетіння до лівого боку, знову витягніть прядки і зафіксуйте його гумкою.

Таке ж плетіння зробіть і з іншого боку, його зафіксуйте невидимками.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 2

Потім зніміть гумку з попереднього плетіння, закріпіть спочатку його, а потім знизу прядки, що вибилися невидимками. Красиво розправте вільні кінчики і прикрасьте зачіску.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 3 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 4

Дитячі святкові зачіски вересня

Зачіски на 1 вересня для дівчаток, можуть бути навіть романтичними. Таке миле укладання перетворить вашу дитину в справжню принцесу. Для її створення вам буде потрібно кілька невидимок, красиві шпильки і прикраси для волосся.

Волосся ретельно розчешіть, а потім поділіть їх на рівний проділ. Виділіть одну невелику прядку близько чола, другу біля скроні і скрутіть з них джгутик.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 5 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 6

Тепер захопіть знизу ще одну прядку, додайте її до попередньої і кілька разів закрутіть їх всередину. Тепер додайте ще одне пасмо, знову закрутіть. Час від часу, фіксуйте джгут шпильками.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 7 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 8

Візьміть в руки кінець джгутика, а потім до нього добавте частину нижніх прядок. Всі пасма заправте всередину зачіски і закріпіть їх шпилькою.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 9 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 9 1

Те ж повторіть і з іншого боку. В результаті все волосся, що знаходиться ззаду повинне виявитися зібраними в «кошичок». Деякі, особливо «неслухняні» пасма можна зафіксувати звичайними шпильками.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 10 1 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 10

Додатково зачіску можна прикрасити обручем або іншими відповідними аксесуарами.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 11

Зачіски вересня на довге волосся

Варіантів створення зачіски вересня  для довгого волоссячка дуже багато. З них можна створювати справжні шедеври, головне знайти для цього час і докласти трохи зусиль. Зараз дуже актуальні різнорівневі або асиметричні коси. Чудово підійдуть для урочистої лінійки різні види пучків, незвично зав’язані хвости. Розглянемо кілька прикладів, як створити зачіски на 1 вересня покроково.

Варіант 1

Відокремте волосся по центру маківки і зберіть їх в хвостик. Волосся, що залишилися вільними, розділіть на прядки так, щоб їх основу  утворювали трикутники і закріпіть їх гумками.

Тепер кожну прядку поділіть на дві частини. Пасма з сусідніх секцій закрутіть вправо, далі з’єднайте і сформуйте з них джгутик, закручуючи волосся, тепер вліво. Сформований джгут простягніть під гумкою центрального хвоста. Те ж виконайте і з іншими прядками.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 12

Після цього виділіть з хвоста пасмо і помістіть його між середнім і вказівним пальцем. Кінець отриманої петельки протягніть під гумку і підкоректуйте її довжину. Також поступіть з усім волоссям, просуваючись по колу. Решта хвостиків сховайте під стрічкою.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 13

Щоб трохи прискорити процес, хвіст можна заплести, а потім з отриманої коси сформувати пучок.

Варіант 2

Зробіть прямий проділ. Тепер відокремте з кожного боку пасма, що мають ширину від скроні до вуха, при цьому стежте, щоб проділи, що відокремлюють їх, вийшли симетричними.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 14 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 15

Поділіть вертикальними проділами одну з бічних прядок на три частини. В руки візьміть першу частину і почніть її закручувати, додаючи до неї постійно нові прядки і підкручуючи їх разом з попередніми. Таким чином закрутіть всі частини.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 16 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 17

Потім так само поступіть і з іншою стороною. Після цього вільне волоссячко потиличної області, поділіть навпіл.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 18 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 19

Кожну частину волоссячка зберіть в хвостик, додавши до нього три скручені пасма і зафіксуйте його гумкою.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 20 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 21

Хвіст скрутіть в напрямку до обличчя і загорніть його, формуючи гульку.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 22 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 23

Гульку зафіксуйте тонкою гумкою і щоб її приховати розпушіть кінчики.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 24 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 25

Так само поступіть і з іншою частиною волосся.

Такі зачіски вересня  на довге волоссячко можна додатково прикрасити бантами або красивими шпильками.

Зачіски вересня для старшокласниць

Зачіски з якими будуть чарівно виглядати учениці молодших класів далеко не завжди будуть придатними і для старшокласниць. У такому віці більшість дівчат прагнуть виглядати по-дорослому, елегантно і стильно. В такому випадку необхідно підбирати більш строгі зачіски на перше вересня. 9 клас і старші, можуть зупинити свій вибір, наприклад, на пучках або укладаннях з частково розпущеним волоссям.

Елегантний пучок

Така зачіска прекрасно підійде для середньої довжини локонів. Для її створення потрібна гумка, кілька шпильок і лак.

Завийте волосся в крупні локони. Найкраще це зробити за допомогою щипців. Після цього відокремте волосся, розташоване в бічних зонах. Решту зав’яжіть в потиличній області в хвіст. З отриманого хвоста сформуйте пучок. Тепер заплетене волосся однієї з бічних зон, використовуючи техніку французька коса навпаки і обережно витягніть прядки, створюючи об’єм. Кінець коси закріпіть шпильками над пучком. Те ж виконайте і з волоссячком з іншого боку.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 26 1

Бант з волосся

Якщо ви вважаєте, що білі банти для вас вже залишилися в минулому, можете прикрасити свої локони милим бантиком з волосся.

Відокремте і зберіть верхню частину волоссячка. Одержаний хвіст складіть навпіл і зав’яжіть гумкою.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 27

Тепер петлю, що утворилася з хвоста, розділіть навпіл. Кожну частину красиво розправте, для надійності можете закріпити її невидимками.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 28

Далі вільний кінець волосся, підніміть вгору, обережно розсуньте волосся біля основи гумки і пропустіть його через отвір.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 29

Існують і інші не менш привабливі зачіски на 1 вересня в домашніх умовах, зробити які зможуть абсолютно всі. Наприклад, можете спробувати зробити наступне укладання.

Зробіть проділ. Тепер з лівого боку виділіть пасмо і перекиньте його на праву. Додайте до неї волосся, розташоване праворуч і заплетіть косу. Її плетіння намагайтеся робити вільним.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 30 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 31

Кінчик косички зафіксуйте гумкою і обережно витягніть прядки, надаючи їй об’єм. Робіть це обережно, щоб петлі виходили однаковими. Тепер злегка розтягніть прядки в різні боки, щоб коса стала більш плоскою. Після цього зберіть косу і інше волосся в бічний хвіст.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 32  Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 33

Зніміть з коси гумку і біля основи хвоста подколіть її невидимками. Тепер все, що вам залишилося зробити, це витягнути кілька тонких прядочок і, при бажанні, закріпити укладання лаком.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 34 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 35

Зачіски з бантами

Не секрет, що на перше вересня прийнято прикрашати зачіски бантами. Класика жанру – це два хвостика  з боків голови і пара великих пишних бантів. Звичайно, така зачіска виглядає святково і, що не менш важливо, вона дуже проста у виконанні, тому створити її під силу будь-кому. Однак крім неї існують і інші не менш привабливі і легкі зачіски.

Варіант 1.

Сьогодні неймовірною популярністю користуються різні види пучків. На їх основі можна створювати, як повсякденні, так і святкові образи. Не виключенням є і різноманітні зачіски вересня  з бантиками.

Щоб зробити таку зачіску вам будуть потрібні гарний бантик-шпилька, шпильки, невидимки і пара вузьких стрічок.

Зробіть високий хвостик і заплетіть його в косичку (її краще робити не тугою, тоді пучок, вийде об’ємнішим). Отриману косу оберніть навколо основи, формуючи пучок, і зафіксуйте шпильками.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 37

Тепер на потиличній частині біля пучка візуально відокремте прядку волосся, шириною близько півтора сантиметрів, заведіть під неї невидимку, закругленою частиною вперед. У невидимку протягніть кінець стрічки і, провівши її під пасмом, витягніть. Через півтора сантиметра відокремте нове пасмо і повторіть маніпуляцію. Таким чином просмикніть стрічечку під прядками по периметру всього пучка.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 38

Протягніть другу стрічку таким же способом, як і першу, але по відношенню до неї в шаховому порядку. Під пучком закріпіть бант.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 39

Варіант 2

На основі пучка можна створити і інші прості зачіски вересня. Наприклад, таку:

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 40

Робиться вона дуже просто. Для початку зав’яжіть хвостик, з нього заплетіть косу-джгут. Оберніть її біля основи, закріпіть шпильками, а потім прикрасьте відповідними аксесуарами.

Варіант 3

Від середини лоба зробіть діагональний проділ до потилиці і заколіть бічну частину, щоб вона не заважала.

Виділіть пасмо в області верхівки і приступайте до плетіння косички. Вона може бути виконана в будь-якій техніці, найкраще підійде зворотний риб’ячий хвіст або ж зворотна французька коса. В даному прикладі використаний перший варіант. Для того щоб заплести зворотний риб’ячий хвіст, спочатку поділіть відокремлене пасмо ще на три і почніть плетіння з техніки зворотної французької коси.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 41 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 42

Тепер одну з робочих прядок з’єднайте з другою. Таким чином, у вас утворюється основа для створення зворотного риб’ячого хвоста. Його відмінність від звичайного в тому, що при плетінні всі прядки перекладаються знизу під косу. Заплетіть косу, зрушуючи її в бік, під час роботи злегка витягайте прядки.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 43 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 44

Коли підхоплення закінчаться, доплетіть решту волосся, використовуючи ту ж техніку, їх кінець закріпіть. Якщо в якихось місцях волосся лягли не дуже красиво, пригладьте їх гребінцем, а потім зафіксуйте невидимкою.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 45 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 46

Тепер можна починати декорування коси. Для цього візьміть капроновий бант протягніть його кінчик в пластикову голку для в’язання (її можна замінити невидимкою) і почніть зверху «прошивати» косу (не забудьте зафіксувати її кінець невидимкою). Робіть це з одного, ближнього до скроні боку, методом штопання, захоплюючи волосся біля основи риб’ячого хвоста і частково одну сторону його ребер. Під час прошивання витягайте петельки банта, для надання йому пишності.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 47  Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 48

Коли закінчите прошивання, кінець банта закріпіть під косою так, щоб він був непомітний. Щоб зачіска вийшла пишнішою, можете використовувати ще одні бант, закріпити його поруч з першим.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 49

Вільні волосся накрутіть, а потім отримані локони укладіть біля коси, фіксуючи їх невидимками.

Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 50 Зачіски вересня. Зачіски 1 вересня своїми руками 51

 


Check Also

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка

Велику популярність останнім часом набирають малюнки по клітинках для хлопчиків. Щоб ви завжди знали, що …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *