Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Зачіски на 1 вересня на волосся. Варіанти зачісок

Зачіски на 1 вересня на волосся. Варіанти зачісок

Для багатьох дам 1 вересня – це не просто початок року для навчання, а можливість показати себе перед своїми однокласниками. А для того щоб виділитися з натовпу необхідно продумати свій образ. Сьогодні існує кілька простих правил: зачіски на 1 вересня на волосся  повинні бути святковими, але в той же час стриманимм. Вибір укладання спирається на вік і довжину пасом.

Зачіски на 1 вересня на волосся. Вибір укладання

Станом на 1 вересня святково повинні виглядати і хлопці теж. Укладання слід продумати до останньої дрібниці, щоб хлопчикові створити святковий настрій.

Святкова сукня, красиве взуття ще не все, що допоможе виділити юну особу з натовпу. Велику роль в цьому відведено красивій, акуратній і в той же час елегантній зачісці. До вибору зачіски на 1 вересня потрібно підходити вкрай педантично, так як вона повинна не тільки гармонійно вписуватися в образ, який обрала для себе модниця, але також випромінювати собою граничну стриманість, підкреслювати, що вона прикрашає собою саме дитяче свято.

Само собою, надто кричущі, помітні зачіски на 1 вересня на волосся  для дівчаток під забороною. Для того, щоб зробити гарні зачіски на 1 вересня, дуже до речі буде використання всіляких білих, кремових, молочних бантиків, стрічок, шпильок і заколочок, які не залишать і тіні сумніву в тому, що це грандіозна святкова подія. Важливими при зупинці свого вибору на певній зачісці стане вікова категорія дівчинки і, власне, довгота волосся. Які зачіски на 1 вересня на волосся  можна зробити?

Сьогодні є досить багато варіантів укладань, які можна зробити на шкільний захід. Щоб вибір виявився вірним, слід враховувати кілька нюансів:

Будь-яка зачіска повинна поєднуватися з обраним образом, гармонійно доповнюючи його;

Довжина, структура волосся, а також тип обличчя мають безпосереднє значення при виборі укладання;

Вік. Безумовно, що на 1 вересня навіть дівчина років 16 з бантами буде виглядати дуже мило і кокетливо, однак, її зачіска повинна бути оформлена трохи інакше, ніж у першокласниці;

Доповнення. Вибір різних аксесуарів – це справжній політ фантазії. Сьогодні величезною популярністю користуються різні пов’язки, обідки, а також стрічки;

Квіти. Досить-таки часто на свято в волосся вставляють красиву квітку замість бантів;

Дуже добре, якщо зачіска буде відповідати характеру дівчини. Вона може бути спортивною, суворою, романтичною і т.д;

Для того щоб уникнути не зовсім приємних сюрпризів, обрану зачіску краще відрепетирувати. Це допоможе в потрібний день зробити все вірно;

Зачіски для дівчаток на 1 вересня мають бути простими, але в той же час і зручними. При письмі чубчик не повинен падати на очі, тому що від цього зір дуже сильно псується. Крім цього, варто відмовитися від занадто тугого хвоста, тому що потім у дівчинки буде сильно боліти голова.

Зачіски на 1 вересня на волосся для дівчаток

Варіантів створення зачісок для дівчаток, які можна зробити на 1 вересня, існує величезна кількість. Вибір же залишається за вами.

Королева

Даний варіант укладання найкраще виглядає на довгих пасмах. За рахунок строго стилю її можна зробити як дівчинці старших, так і молодших класів. Процес виконання:

На пасма нанести мус, просушити пасма феном;

Волосся повинні бути ідеально прямими (при необхідності цього можна домогтися, використовуючи утюжок);

Зробити хвіст. Вся складність цього етапу полягає в тому, що локони можуть просто розтріпатись. Зафіксувати отриманий результат гумкою;

Сплести косу і прикрасити її красивим бантом або шпильками.

Пучок

Пучок вважається укладанням, яке можна виконувати кожен день. Однак, якщо його доповнити красивою стрічкою або ж шпилькою, то зачіска стане святковою. Пучок можна зробити на маківці, збоку або ж на потилиці. Таке укладання стане відмінним завершенням святкового образу. Зачіска має свої плюси, найзначущим з яких виступає те, що не потрібно постійно зачісувати випавші із загальної композиції прядки.

Просто зберіть волосся на маківці, зафіксуйте гумкою. Зверху надягніть бант, туго обв’язавши його навколо. Якщо цей варіант здається занадто банальним, ви можете, зібравши волосся, виділити одне пасмо, обернути яке необхідно буде навколо гумки. Кінцевий результат зафіксуйте шпильками, прикріпіть до основи отриманого хвостика маленький плоский бант. Вийде проста, але в той же час елегантна зачіска. Те ж саме можна зробити з двома хвостиками.

Хочете урізноманітнити звичайні хвостики? Виділіть з готового хвоста кілька пасом і заплетіть тонкі кіски. Або хвостик можна зібрати з заздалегідь завитого волосся.

Напевно, найпоширеніша зачіска з бантами на 1 вересня – стандартна коса з бантом у її закінчення. Втім, таку зачіску можна доповнювати різними ідеями: міняти кількість кіс або спосіб їх плетіння. Наприклад, на піку популярності так званий “риб’ячий хвіст”.

Риб’ячий хвіст

Головна перевага такого укладання полягає в тому, що його можна зробити самій. Процес виконання:

Проділом взяти три невеликі пасма на тім’яній частини голови, і починати плести колоскову косу;

Пасма, розташовані посередині і з правого боку з’єднати. У результаті повинно вийти 2 прядки;

З цих прядок починаємо плести косу, постійно перехрещуючи і додаючи до них трохи волосся;

Плетіння продовжувати до тих пір, поки не досягнете лінії шиї. Далі слідує звичайне плетіння, яке не має на увазі захоплення додаткових прядок;

В кінці косичка фіксується за допомогою шпильок і гумок.

Зачіски з бантиком і розпущеним волоссям

Якщо ви хочете залишити волосся розпущеним або довжина волосся не дозволяє збирати їх, зверніть увагу на наступні зачіски.

Кожна дівчинка, напевно, пам’ятає прекрасну Мальвіну з пишними розпущеним волоссям. Так чому б вам не повторити цю зачіску?

Зробіть прямий проділ.

З кожного боку відокремте по невеликій частині волосся зверху.

Закріпіть їх на потилиці гумкою або невидимками.

Зверху приколіть плоский бантик.

 Можна завити крупні локони, тоді зачіска буде виглядати більш ефектно. “Мальвінка” можлива і з використанням плетіння. У такому випадку, перш ніж заколоти волосся ззаду, просто заплетіть з кожної частини косичку.

Зверніть увагу на зачіски в стилі бохо, які будуть досить органічно виглядати з маленькими бантиками.

 Зробивши прямий проділ, виділіть у лінії росту волосся по одному пасму з кожного боку.

Розділіть кожне пасмо на три рівні частини: з двох ви сплетіть косички.

З’єднайте два початкові пасма ззаду, зафіксувавши їх гумкою або шпилькою.

Прикріпіть зверху бант.

  Досить стильно виглядає зачіска – “водоспад”, особливо на дівчатках з прямими довгим волоссям.

 Робиться такий “водоспад” досить легко:

Ретельно розчешіть волосся, виділіть невелике пасмо з одного боку.

Почніть плести звичайну косу (1 переплетення).

Опустивши нижню з трьох пасом і підхопивши одну з решти волосся, продовжуйте плетіння.

Дотримуючись вказаного принципу, доплетіть до кінця, закріпивши маленькою гумкою і бантом. Бант можна прикріпити і поверх плетіння (в останньому випадку бажано використовувати класичний, великий, плоский бант).

Екзотика

Подібне укладання підходить дівчатам, які мають східні риси обличчя, проте, при виконанні на слов’янському типі вона буде виглядати оригінально і екзотично. Процес виконання:

Після того як було нанесено мус, волосся необхідно висушити, використовуючи для цього фен. Зробити гофрування пасом. Можна виділити кілька прядок, а можна гофрування зробити по всій довжині локонів;

Результат зафіксувати невидимками. Шпильки також можна замінити на крабик, яким заколюється тільки частина волосся збоку. Таке укладання зберігається до 3 днів, тому в інші дні можна зібрати локони в пучок.

Ажурна коса набік

 Алгоритм плетіння:

Ділимо волосся на косий проділ.

Поруч з проділом беремо перше пасмо, ділимо його на три частини.

Плетемо зворотний “колосок”, підкладаємо пасма під низ.

З одного боку вибираємо пасма по лінії росту волосся, з іншого – спочатку з боку проділу, потім – з вільного волосся.

У міру плетіння не забувайте злегка витягати вже вплетені пасма.

Коли вільні волосся закінчаться, можете зафіксувати отриманузачіску гумкою, прикріпивши зверху об’ємний бант, можете продовжувати плести, пов’язати бант на кінець коси.

З  бантиками на двох французьких косичках навиворіт

 Відмінним вибором стане зачіска з бантиками на двох французьких косичках навиворіт.

 Алгоритм плетіння:

Зробіть прямий проділ, розділивши волосся на дві частини.

З однієї частини виберіть невелике пасмо.

Починайте плетіння звичайної французької коси, накладаючи пасма знизу, а не зверху.

Пропустивши два плетіння, продовжуйте підкладати пасма з волосся, що залишилося.

Коли коса буде готова, закріпіть її гумкою.

Тепер витягайте кожну прядку в косі, створюючи ефект об’єму.

Виконайте те ж саме з другою частиною волосся.

Одягніть поверх гумок великі бантики, зачіска готова.

Укладання у вигляді банта

Дуже мило виглядають волосся, представлені у вигляді банта. Для створення такої зачіски верхню ділянку волосся збирають в хвостик, який укладають в дві рівні частини і фіксують за допомогою резиночки. Відокремте і зберіть верхню частину волосся. Отриману петельку ділять порівну, фіксують і випрямляють. Край волосся, що залишився вільним, направляють до верху, розсуваючи при цьому волоски на початку гумки і вводять в отриману дірочку.

Короткі прядки

Всі ці зачіски представлені для дівчаток, що мають довгі або хоча б середньої довжини пасма. А що ж робити дівчатам, у яких короткі локони? І для цієї категорії дівчат можна знайти свою зачіску. Короткі стрижки володіють своїми плюсами:

Немає необхідності витрачати багато часу вранці, думаючи яку зачіску зробити;

Не потрібно постійно розчісувати прядки, цілком достатньо прибрати спадаюче волосся.

Один з варіантів укладання – це створення додаткового об’єму. Для створення цієї зачіски необхідно виконати кілька кроків: Пасма потрібно розчесати;

Підняти частину волосся з потиличної частини і створити начісування;

Результат скропити лаком.

Зачіски на 1 вересня на волосся для хлопчиків

Вибрати зачіски для хлопчиків на 1 вересня дещо складніше, ніж для жіночої статі. Однак і тут можна придумати кілька варіантів укладань. Перш за все, можна створити красиву модну стрижку. Якщо ж в перукарню немає ніякого бажання йти, то можна зробити укладання, як у Кріштіана Роналду. Для цього доведеться скористатися засобами, призначеними для фіксації прядок.

Чубчик необхідно підняти, використовуючи фен;

Зафіксувати укладання, використовуючи для цього спеціальний гель. Повинно  вийти укладання з піднятим чубком.

Ще одним варіантом оформлення зачіски на 1 вересня на волосся  для хлопчиків є кучеряшки. Виконання цієї зачіски:

Використовуючи гель і фен, зафіксувати пасма в вертикальному положенні;

Волосся скрутити в джгутики;

Скропити результат лаком.

Станом на 1 вересня можна створити оригінальний образ, який доповнить не менше ефектна зачіска. Однак варто пам’ятати, що в будь-якому укладанні потрібно використовувати засоби для фіксації локонів. Такі засоби дозволять зачісці не розпастися під час шкільного заходу.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *