Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як зробити хвилясте волосся в домашніх умовах

Як зробити хвилясте волосся в домашніх умовах

Якщо у вас з’явилося бажання якось оновити свій образ і змінити зачіску, зовсім не обов’язково вдаватися до кардинальних методів начебто стрижки або складного укладання. Можна, наприклад, зробити локони або кучері. Для виконання кучерів потрібно просто завити волосся на бігуді, а ось акуратні об’ємні хвилі зажадають від вас трохи більших зусиль.

Як зробити волосся хвилястим в домашніх умовах?

Все можна зробити навіть без використання допоміжних засобів. Волосся потрібно вимити і ретельно висушити. Якщо залишити волосся вологими, то замість хвиль вийдуть пружні кучері. Злегка вологими можна залишати тільки дуже довгі, густі і важкі волосся. Робимо прямий проділ, беремо гребінець з тонкою ручкою і виділяємо з її допомогою на голові квадратну ділянку поруч з проділом, якомога ближче до чола. Ширина ділянки повинна бути приблизно 2,5-3 сантиметри.

За допомогою великого і вказівного пальців пасмо потрібно вхопити близько коренів і закрутити волосся навколо своєї осі, рухаючись зверху вниз. Коли джгут  вже буде достатньо сильно закручений, його потрібно укласти по колу навколо основи і закріпити гумкою. Далі виділяємо таку ж ділянку за першою і проводимо таку ж процедуру. У подібні джгути закручуємо все волосся.

Після закінчення 3-5 годин волосся можна розпустити і, не розчісуючи, розділити пальцями на тонкі хвилі і закріпити лаком. Подібний результат виходить після плетіння кіс, але в цьому випадку хвилі будуть триматися не так довго.

Можна скористатися спеціальними бігудями  для формування хвиль, які називаються папільйотки і виглядають як палички, які обтягнуті поролоном. Підготовка перед процедурою в цьому випадку така ж, як і в попередньому. Поділяючи сухе волосся на ділянки, пасма потрібно накручувати по одному. Волосся розпускаються через три години. Якщо локони вийшли надто вираженими, потрібно пару годин почекати, і хвилі опустяться, стаючи менш пружними.

Хвилясте волосся за допомогою плойки

Звичайно ж, локони можна зробити за допомогою плойки. Перед процедурою на чисте і сухе волосся потрібно нанести засіб для укладання, бажано з термозахистом. Недолік цього методу полягає в тому, що складно накрутити волосся близько до коренів, тому хвилястою буде лише нижня частина пасма.


Check Also

Зачіска на новий 2021 рік. Тренди та фото зачісок

Тисячі дівчат по всьому світу ламають голову, причому в прямому сенсі. До Нового року залишилося …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *