Home / Твоя краса / Жіночі груди / Як збільшити груди самостійно – завдання складне, але здійсненне

Як збільшити груди самостійно – завдання складне, але здійсненне

Улюблена дамське розвага – придумувати собі комплекси, часто – безпідставні. Один з таких комплексів називається «у мене дуже маленькі груди». Ця думка тягне за собою пошуки методики, як збільшити груди  самостійно. Що ж, є різні способи: фізичні навантаження, спеціальна дієта, міфічні «чудо-препарати». Ну, це якщо вже зовсім не хочеться лягати під ніж пластичного хірурга.

Як збільшити груди: не вірте рекламі!

У цій ситуації головне – не вестися на рекламу «чудо-таблеток», які обіцяють, що ваші груди «виростуть на 2 розміри за 27 днів». Звідки беруться такі конкретні цифри, пояснити дуже просто. Дівчата з 5-м розміром грудей в таких препаратах не потребують, панацею шукають ті, у кого розмір грудей коливається між 0 і 1 розміром. Значить, якщо після «нульової позначки» ви отримаєте груди 2-го розміру, це – вау! Якщо ж у вас 1-й розмір, а в результаті отримаєте жаданий третій, це взагалі буде шикарно, вінець мрій!

Чому саме «за 27 днів»? Ну, це зовсім просто! Всім піарникам відомий прийом, який називається «магія некруглих чисел». Якщо б у рекламі було написано, що ефект настане через 30 днів, 50 або 100, багато поставилися б до цього скептично. А ось цифра 27 змушує задуматися: звідки така точність? Напевно, проводилися дослідження, і це – реальний результат.

Неправда! Якби ефект від таких препаратів дійсно був, та ще й такий приголомшливий, проблема ця давно б зникла, всі жінки отримали б шикарний бюст без трансплантатів, і на цьому б заспокоїлися. Але в реальності цього не відбувається. Ніякі таблетки не допоможуть зробити груди більше. У кращому випадку вони не принесуть ні шкоди, ні користі. У гіршому – негативно позначаться на здоров’ї. Навіщо вам це?

як збільшити груди
як збільшити груди

Як збільшити груди: чому груди залишаються маленькими?

Перш ніж почати лікування, непогано б встановити діагноз. Насправді причин не так багато:

спадковість;

ендокринні порушення;

нестримне захоплення дієтами;

просто ви ще занадто молоді.

Тепер – по порядку.

Спадковість. Тут уже нічого не поробиш. Мабуть, така анатомічна особливість жінок вашого роду, а проти природи, як відомо, не підеш, крім пластики тут немає  варіантів.

Ендокринні порушення, які гальмують розвиток вторинних статевих ознак. Тут допоможе тільки медицина. Доведеться здати ряд аналізів на гормони, на підставі яких ендокринолог поставить діагноз і призначить лікування, яке допоможе збільшити груди  самостійно. Коли гормональний фон нормалізується, тоді і груди виростуть.

Дієти. Ох вже ці дієти. Скільки б не твердили юним панянкам мами, бабусі й лікарі, що дієти – зло, панночки воліють розумним людям не вірити. І продовжують шукати в глянцевих журналах дієти для схуднення. Худнуть, звичайно. В основному – в районі грудей. Адже молочна залоза складається не тільки з залозистої, але також з жирової тканини. Ну, так природа влаштувала. І в результаті сильного схуднення вага йде саме з цієї частини жіночого організму.

Вік. Іноді дівчата починають бити тривогу занадто рано. Багато хто хоче мати пишні груди вже в 15-16 років, не розуміючи, що це протиприродно. Груди потихеньку виростуть років до 30-ти, особливо «розквітнуть» після народження дитини і довгого грудного вигодовування. Тому в молодому віці ще зарано задаватися питанням, як збільшити груди  самостійно.

Чи допомагає капуста збільшити груди?

Багато дівчаток з дитинства чули від мами чи бабусі: їж капусту, щоб груди виросли! Хтось вірить і налягає на овоч, хтось не вірить і тільки відмахується. А справді, чи можна таким чином збільшити груди  вдома? Чи допомагає капуста в цьому тонкому питанні?

Допомагає! Капуста (особливо білокачанна) містить речовини, які прискорюють ріст грудей. Саме прискорює, а не збільшує.

Так що якщо вам у спадок дістався 2-й розмір, він так і буде 2-му, але досягти цього результату ви зможете не до 30-ти років, а вже до 18-ти. Звичайно, це здорово! Саме тоді, коли дівчата починають перше серйозне «полювання», у них для неї є головна «зброя»! До речі, після 18-20 років капуста вже не допоможе, оскільки в організмі закінчується фаза зростання (чого б то не було).

Як збільшити груди: розвиваємо грудні м’язи

Однак найдієвішим способом збільшення грудей самостійно залишаються фізичні вправи. Справа в тому, що молочні залози мати-природа розмістила на грудних м’язах. Отже, якщо ці м’язи тренувати, вони стануть сильнішими і більшими. А сильні, накачані м’язи піднімуть молочні залози, зроблять ваш бюст більш помітним. Крім того, він придбає красиву форму, а форма часто важливіша, ніж розмір.

Вправи ці силові, починати їх треба з невеликої кількості повторів, збільшуючи навантаження поступово, день за днем. Це головна відповідь на питання, як збільшити груди  без операції.

  1. Скласти долоні перед грудьми (як під час молитви) і стискати їх якомога сильніше, штовхаючи долоню в долоню. Ця вправа дуже проста, але дуже дієва. Для його виконання не потрібні якісь пристосування, спортивна форма, тренажерний зал. Виконувати можна і вдома, і на робочому місці. Як тільки видалася вільна хвилинка – зробіть 10-20 стискань.
  1. Упертися долонями в стіну і намагатися як би відштовхнути стіну від себе. Не себе від стіни відштовхуйте, а «штовхайте» стіну! Зрозуміло, що цю вправу теж можна виконувати в будь-якому приміщенні, бо будь-яке приміщення має стіни!
  1. Великий грудний м’яз найкраще тренувати за допомогою такої вправи, як жим. Візьміть невеликі гантелі (1-1,5 кг), ляжте на підлогу і робіть вправу «жим гантелей від грудей», повністю витягаючи вгору руки. Таку вправу, звичайно, роблять тільки самостійно. Якщо немає гантелей, замінити їх можуть пластикові пляшки з водою або важкі книги. Можна використовувати будь-який великий предмет, відповідний за вагою.

Головне правило – виконувати вправи  кожного дня протягом декількох місяців, тоді ефект обов’язково буде! А від двотижневих нерегулярних занять – навряд чи.

Як збільшити груди: правила, які треба запам’ятати

Отже, на питання – скільки коштує збільшити груди? – Можна відповісти: у хірурга – дуже дорого, та й результат непередбачуваний; самостійно – безкоштовно, проте доведеться докласти зусилля.

Ось основні правила, яких треба дотримуватися:

обстежитися у ендокринолога;

перестати бездумно і безконтрольно худнути;

налягати в юному віці на капусту;

постійно виконувати фізичні вправи, що розвивають грудні м’язи.

І найголовніше: заспокойтеся. Ви гарні саме в такому вигляді, в якому вас задумала природа. І ще: подивіться на своїх рідних. Якщо невеликий бюст – це у вас спадкове, то нічого страшного. Адже ваша мама народила вас, а бабуся народила маму, а це означає, що знаходилися чоловіки, які вважали їх красивими, навіть ідеальними. І ви такого чоловіка неодмінно зустрінете! Приймайте себе такими, які ви є і удачі вам!


Check Also

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей  допомагають знайти гарні груди правильної форми, а це мрія будь-якої жінки. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *