Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як використовувати марокканське масло для догляду за волоссям?

Як використовувати марокканське масло для догляду за волоссям?

Акуратні і блискучі локони – це мрія багатьох дівчат, домогтися, якої вдається не багатьом. І справа тут в звичайній ліні. Отримати розкішну шевелюру, не гірше ніж у голлівудських зірок, можна і вдома. Досягти цієї мети нам допоможе марокканське масло для волосся.

Що це таке?

Традиційне марокканське масло виготовляють з кісточок плодів «залізного дерева», арганії колючої. Це високе деревце з густою кроною любить посушливий клімат напівпустелі і росте на територіях Алжиру і Марокко.

Так як більше ніде воно не зустрічається, то справедливо, що його занесли в розряд рідкісних рослин, і воно перебуває під охороною ЮНЕСКО. Тільки в Марокко є заповідник, 2560000 г якого засаджені цією породою.

Арганове дерево володіє деякими цілющими властивостями. Найбільшою популярністю користується марокканське масло. Воно буває харчове і для косметичних цілей. Повернути своєму волоссю здоровий вигляд допоможе продукт холодного віджиму, золотистого кольору з приємним горіховим ароматом.

Ця речовина на 80% складається з жирних кислот, які легко проникають в центр волосинок, живлячи і відновлюючи їх структуру.

Арганове «пахуче золото» містить:

Токофероли;

Фунгіциди;

Фітостероли;

Поліфеноли;

Природні антибіотики.

Завдяки такому складу відновлюється нормальний баланс, локони стають здоровими і блискучими. За допомогою марокканського арганового масла можна вирішити проблеми сухості шкіри голови і лупи, пошкоджених і посічених кінчиків, слабкості, ламкості і зростання волосків.

Ще в пошані масло марокканської троянди, її також називають столистовою. Воно володіє заспокійливими і бактерицидними властивостями. Часто використовується в косметичних засобах, також для волосся.

Ефірне масло ромашки марокканської або ромашки аптечної теж використовується в косметології. Головне її корисна властивість – це усунення подразнень, що з’являються у власниць сухої шкіри. Ромашка злегка освітлює волосся, допомагає надати їм силу і блиск.

Де брати і як застосовувати?

Ефірне масло марокканської троянди купується в аптеках і деяких косметичних магазинах. При низьких температурах воно може загуснути. Щоб повернути його в нормальний стан треба пляшечку потримати під струменем теплої води. Для краси волосся його можна добавити в звичайний шампунь – 5-7 крапель на флакон.

Ефірне масло «Ромашка» також продається в аптеках. Для приготування ополіскувача або маски необхідно капнути 2 краплі на порцію. Ромашка відмінно впорається з дрібними пошкодженнями на шкірі голови, так як має бактерицидні властивості.

Ефірна речовина дуже насичена і має важкий аромат, тому його треба розбавляти. Для цих цілей підійде жожоба. Беруть 1 частину ромашки, 5 основи – і засіб готово. Такий склад можна використовувати не тільки для волосся, але і при догляді за тілом.

Найбільш відомі продукти з марокканським аргановим маслом для волосся продаються під маркою MoroccanOil. Користуються попитом еліксири фірм Garnier і Loreal. З професійних засобів рекомендується спробувати Arganoil Kapous Professional. Останній можна знайти в магазинах для перукарів.

Арганове марокканське масло можна використовувати як у чистому, так і в розведеному вигляді. Його краса в тому, що воно не ускладнює волосся і не робить їх жирними. Цю ефірну речовину часто добавляють в склади різних масок та інших засобів по догляду за волоссям.

Маски для відновлення і росту волосся

Більшість рецептів дуже прості у приготуванні і застосуванні, дорого тільки ефірна речовина. Маючи його в арсеналі, можна прекрасно обійтися без дорогих брендів.

Більшість з використовуваних інгредієнтів завжди є під рукою:

Чисте аргановое запашне золото наносимо на сухі локони, вкутуємо їх рушником. Залишаємо на максимально прийнятний час (1-2,5 години), далі споліскуємо теплою водою. Використовувати шампунь при цьому необов’язково;

Зміцнити коріння і відновити кінчики допоможе наступний склад: аргановое і оливкове маслечко, ромашка – 2 краплі і чайна ложка коньяку. Перемішати і отриману суміш рівномірно розподілити по пасмам, а також втерти в голову. Одягнути поліетиленову шапочку, зверху неї – рушник. Витримати 2-3 години і змити, використовуючи шампунь;

Суміш для втирання в корені. Змішати аргановое, лимонне і рожеве масла, мирт, ромашку і герань. Отриману суміш втирати в коріння перед миттям голови. Також можна добавити цю суміші в повсякденний шампунь, по пару крапель кожної речовини.

Зволожуючий засіб. Склад: арганового і оливкового масла (1: 2), жовток (1), ефірну речовину шавлії (6 крапель), лаванди (10 крапель), ромашки (2 краплі). Отриману суміш втирають в шкіру голови і розподіляють по всьому волоссю. Витримавши 40 хвилин, маску споліскують теплою водою і шампунем.
Фахівці рекомендують добавити арганове пахуче золото в приготовану для фарбування волосся фарбу.

Витрачати гроші чи ні?

З усього вище написаного стає зрозуміло, що речовина з кісточок залізного дерева дуже корисна для всіх типів волосся. Для відновлення можна скористатися готовими засобами або робити маски самостійно. На жаль, не всі дорогі продукти відповідають заявленим властивостям, тому на деяких покупців чекає розчарування.

Марокканське масло продукт недешевий, викидати гроші на вітер не хочеться. Якщо вже зважилися пробувати, то краще почніть з пробників або чистого масла. Слід уважно читати склад перед покупкою, чим більший відсоток вмісту екстракту арганії і менше хімічних добавок, ті більше користі буде від його застосування.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *