Home / Твоя краса / Тіло / Як вибрати парфуми, враховуючи тип шкіри

Як вибрати парфуми, враховуючи тип шкіри

Таємничий, чарівний світ запахів невблаганно тягне, заворожує, зачаровує. Магічна сила аромату духів здатна творити чудеса.

Аромат і тип шкіри

Парфуми – це парфумерний, ароматизуючий засіб.
Одні й ті ж аромати на всіх розкриваються по- різному. Чому це відбувається? Виявляється, це залежить від мікроорганізмів, що живуть на шкірі людини, і навіть від складу шкіри, її жирності. Може бути, здасться дивним, але і харчування і настрій можуть міняти відтінок духів навіть на одному і тому ж тілі. На одній і тій же людині в різний час доби духи таємничим чином змінюють свій аромат, змінюючи його відтінок.

Чи залежить стійкість аромату від типу шкіри? Залежить! Цілком і повністю! Один і той же аромат на сухій шкірі звучить ніжніше, ніж на жирній. А на жирній шкірі довше зберігається.
Для власниць жирної шкіри підійдуть аромати з гіркою ноткою, або ж яскравою солодкою. Дамам з сухою шкірою більш підійдуть свіжі квітково- цитрусові відтінки.

Як вибрати парфуми ?

Якщо ви вирішили відправитися в магазин за духами, то постарайтеся ще вдома визначити який аромат який ви хочете придбати, який вам більше до душі.
Процес вибору парфумів справа відповідальна. У парфумерних відділах зазвичай можна побачити паперові смужки, які просочені ароматами парфумів. Пробні тести, що дозволяють оцінити аромат. Зрозуміло, це зручно! Але є маленький секрет! Шкіра людини і папір мають різний хімічний склад. Пам’ятайте: парфуми на вашій шкірі ніколи не будуть пахнути, так само як і на папері.
І ще одна порада:
Вибираючи парфуми в магазині, ніколи не нюхайте більше трьох ароматів за один раз. Знайомлячись з великою кількістю ароматів, нюх притупляється. Проба духів повинна починатися з більш легких ароматів, потім більш насиченим, багатим, а наостанок вже самим терпким .
Нанесіть різні аромати на різні ділянки шкіри і вийдіть з магазину.  Протягом дня аромат розкриється, і ви зрозумієте, що вам потрібно .
Попередження
Духи потрібно наносити на абсолютно чисту шкіру, без всяких запахів: ні мила, ні парфумерії.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *