Home / Твоя краса / Тіло / Мінеральна косметика: користь та використання

Мінеральна косметика: користь та використання

Мінеральна косметика – це нова модна тенденція. На основі мінеральних речовин тепер виготовляються рум’яна, основи під макіяж і тіні для повік, а також продукти для догляду. У них багато переваг.

Користь та використання мінеральної косметики у догляді за обличчям

Не забивають пори

Мінеральні основи допомагають зробити колір обличчя рівномірним, завдяки чому воно виглядає дуже природно. Крім того, воно захищене від ультрафіолетового опромінення. Більш гладкою шкіру робить в основному такий інгредієнт, як діоксид титану. Цей мікропігменти добре покриває шкіру і надає їй ніжний відтінок. Дрібні складки при цьому надійно приховані. Чим частіше і чим більш товстим шаром наноситься пудра для макіяжу, тим більш рівномірним буде колір обличчя. На відміну від рідких основ і компактного або кремового макіяжу така пудра також і через кілька годин не осідає в порах.

Також і тіні не відкладаються в складках повік. При нанесенні вологим способом кольору мінеральних фарб стають більш насиченими. Порошкоподібні рум’яна дуже концентровані, і тому використовувати їх слід економно. Краще всього наносити їх більш жорстким пензликом для пудри. Ще одна перевага цієї косметики в тому, що такі інгредієнти, як магній і оксид цинку, мають протизапальну дію і пом’якшують чутливу і схильну до забруднень шкіру.

Захищають від сонця

Від сонця шкіру захищають діоксид титану і оксид цинку. Ці активні речовини містяться в багатьох продуктах для захисту від ультрафіолету. Однак макіяж не замінює сонцезахисний крем, тому що має занадто низький сонцезахисний фактор, який дорівнює приблизно 4.

Перевага мінеральних фільтрів в сонцезахисних продуктах в їх миттєвій дії. Хімічні фільтри діють лише через півгодини.

Підходять для алергіків

Мінеральні субстанції володіють якістю харчових продуктів. Вони утворюють на шкірі захисний шар, однак дозволяють їй дихати. Вони абсолютно не піддають небезпеці здоров’я жінки.

Ризик алергії при користуванні такими засобами залишається незначним, так як вони не містять рослинні масла, фарбувальні речовини та консерванти. Тому вони не небезпечні також для проблемної шкіри і можуть використовуватися при вугровому висипі і при схильності до алергії. Не дивно, що на мінеральній основі виробляються також продукти для малюків, які доглядають за чутливими ділянками шкіри, такими як складки, пахвові западини і пупок.

Мінеральний макіяж – це хороший догляд за шкірою обличчя. Він корисний, стійкий до впливу води і поту, тому його можуть наносити жінки, які займаються спортом.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *