Home / Твоя краса / Тіло / Як вибрати якісні джинси в second hand

Як вибрати якісні джинси в second hand

Прийшла весна і час оновити гардероб, а коштів не вистачає. Твоя “Енциклопедія краси” дасть тобі пораду, як зекономити і купити якісні джинси за досить низьку ціну.

Отже, вирушаємо до найближчого секонду на пошук якісних та стильних джинсів.

Що ти повинна знати про  якісні джинси:

  1. Якісні джинси – не ліняють. Отже, беремо вологу серветку та трошки тремо її об штанину, якщо вона не синіє – джинси якісні!!!
  2.  Вдягни джинси ( які тобі сподобались і розмір підійшов) та присядь декілька разів, якщо в області колін тканина не витягнулась – джинси якісні!!!
  3. Фурнітура на джинсах має бути одинаковою (мається на увазі колір металу, надписи), а також слід перевірити наявність замка – та як він функціонує. Якщо все супер – джинси якісні!!!
  4. Обов’язково зверни увагу на стан тканини з виворотньої сторони , особливо вз внутрішнього боку бедер та стан внутрішніх швів. Якщо тканина цупка та не протерта – джинси якісні !!!
  5. Зверніть увагу на якість лейбла та нашивок. У якісних джинсах він зазвичай шкіряний, шкіра мяка та якісна. Якщо шкіряний лейбл затвердів – то ці джинси багато разів прали, отже вони довно не прослужать. Джинси нижчої якості мають лейбл зі шкірзамінника або тканини.

Скористайся нашими порадами,  будь стильною і модною цієї весни!!! Поділись з подругами та підписуйся на нашу сторінку ” Енциклопедія краси” в Фейсбук.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *