Home / Дозвілля / Що подарувати хлопцю на день народження – оригінальна підбірка

Що подарувати хлопцю на день народження – оригінальна підбірка

«День народження, свято дитинства і нікуди від цього не подітися». На жаль, досить популярна, але місцями сумна пісня, мала цілковиту рацію, коли сказала, що цього свята ніяк не уникнути. Якщо ви вважаєте, що цей час настав і ви морально готові подумати над тим, що подарувати хлопцю на день народження, то в нашій статті ви знайдете кілька оригінальних варіантів, які ніколи не втрачають своєї актуальності і вже цілком можуть претендувати на звання «класичних подарунків».

Що подарувати хлопцю на день народження 

Що подарувати хлопцю на день народження - оригінальна підбірка

За статистикою, близько 40% людей планети не відзначають свій день народження по ряду причин: небажання усвідомлювати своє дорослішання, боязнь старіти, страх втратити зовнішню привабливість.

Але всі ці люди навіть не уявляють, з якими муками і стражданнями стикаються ті, хто наважується піти в магазин шукати подарунок, який найбільш підходив би до даної події.

Перш ніж почати цей довгий і тернистий шлях, що подарувати хлопцю на день народження, варто визначитися з тим, якому хлопцеві ви вибираєте подарунок: своєму хлопцеві, одногрупнику або колезі по роботі. Від цього, як ви розумієте, залежить ступінь вашої дозволеності, так як у всього є межа, навіть у подарунків.

Говорячи про кохану людину і постійному партнері, з яким ви і в радості, і в горі, варто акцентувати увагу на тривалості і серйозності ваших відносин. Погодьтеся, важко дізнатися про  особисті переваги і таємні бажання людини, з якою  ви перебуваєте у відносинах менше півроку.

У цьому випадку найбільш підходящими подарунками будуть ті, які є досить простими, досить скромними і досить милими. Зашарівшись дівчина, яка скромно ховає очі, простягаючи чарівний згорток, нікого не залишить байдужим.

Предмети верхнього одягу

Зимовий шарф або осінні / зимові рукавички, стануть ідеальним подарунком для будь-якого чоловіка, який більш-менш закоханий. Більше того, після такого подарунка молода людина цілком може почати більш трепетно ставитися до дарувальниці, так як предмети верхнього одягу – це непросто приємний і корисний аксесуар, але і показник турботи, і ніжного ставлення.

Коли дівчина дарує своєму хлопцеві теплий шарф, вона як би говорить: «Я сподіваюся, що ти не будеш мерзнути». Мило, чи не так?

Тим, кому здасться, що подібний подарунок нудний і нецікавий, буде корисно знати про традиції дарувати предмети одягу в країнах Азії. У Південній Кореї і Японії, де індустрія подарунків для парочок, або так званих «парних подарунків», розвинена більш ніж добре, незмінно залишається модним явищем дарувати в подарунок на день народження шарф власної в’язки.

Азіати, як відомо, мають мало можливостей проявляти свої справжні почуття, тому різного роду рукотворні подарунки сприяють вираженню того, що страшно вимовити вголос. Притому, люблячий хлопець одягне цей шарф навіть в разі, якщо він негарний, неправильно зв’язаний і, взагалі, не особливо вийшов. А всі навколишні будуть йому заздрити.

Якщо підходити до питання, що подарувати хлопцю на день народження з гумором, то в цю групу можна віднести предмети, які, так чи інакше, відповідають захопленням молодої людини. Так, якщо хлопець любить провести вечір за якою-небудь комп’ютерною грою, то краще за все подарувати йому річ, яка буде з ним пов’язана.

Так, фанатські речі годі й шукати, а замовлення може влетіти в копієчку, тому бюджетний варіант, що подарувати хлопцю на день народження  може бути таким:

– Футболка з зображенням улюбленого персонажа. Ви знаєте, на яких героїв грає ваш улюблений? «Саппорт», «танки» або «дамагери»? Якщо ні, то саме час дізнатися і приступити до завантаження картинок з інтернету. Спеціаліст фотодруку завжди допоможе вибрати колір футболки і підкаже, яка картинка буде виглядати більш органічно.

Або забавну футболку з цитатою і відповідним до неї зображенням. Письменники, найчастіше, вимовляли слова, які ставали символом епохи, так що якщо ви достатньо  розбираєтеся в літературних вподобаннях свого обранця, то справа залишається за малим – вибрати відповідний вираз.

Втім, якщо кохана людина є шанувальником Курта Воннегута, Джорджа Оруелла або Хантера Томпсона, то проблем виникнути не повинно, можна сміливо цитувати хоч всі  книги.

– Килимок для миші з зображенням улюбленої гри + бездротова миша, що світиться. Ще один досить простий, але дуже цікавий подарунок, якому, швидше за все, дуже зрадіє ваш молодий чоловік. Набір можна доповнити бездротовими навушниками.

– Набір: тарілка для супу, блюдце під другі страви і горнятко, але не просто як набір посуду, а кожна з гравіюваннями із зізнаннями в коханні!

У цій категорії також є своя краса. Так, тривалість відносин дозволяє будувати жарти і дарувати смішні подарунки виходячи з професійних компетенцій.

– «hujak hujak production». Багато молодих людей не відмовилися б від горнятка з текстом «hujak hujak production». В даному випадку жарт побудований  на тому, як працюють колективні веб-розробки.

Коли програміст викладає свої напрацювання на певний ресурс, то всі зареєстровані там користувачі, які, так чи інакше, розбираються в схожих концептах, мають можливість якісно поліпшити або просто доповнити початковий код.

Відбиватися додавання буде в схемі, яка виглядає точно так само, як і зображення на однойменному зображенні. Вбийте в пошуковий рядок вищезгаданий текст і без проблем його знайдете. Складно? Вельми. Але, повірте, воно того варто.

Дівчата, які перебувають у відносинах від року до трьох років, цілком можуть почати дарувати більш особисті речі, які не тільки відповідають практичності, а й мають досить креативний зовнішній вигляд, щоб сподобатися хлопцю.

Корисності

Цінителям високої літератури, а чоловіки, всупереч поширеним стереотипам, теж читають книги, можна подарувати рідкісне видання улюбленого автора, або просто будь-яку його книгу в гарній обкладинці.

Багато видавництв мало не щороку змінюють дизайн обкладинок різних творів. Тому, якщо опинитися в потрібний час в потрібному місці, то можна досить успішно вирішити питання з подарунком.

Светр

Як не дивно, але светр все ще залишається найпоширенішим подарунком і нічого поганого в цьому немає. Як і у випадку з рукавичками, такий подарунок говорить про прояв ніжних почуттів дівчини. Та й чого гріха таїти, є такі хлопці, які купують собі одяг раз в декілька сотень років. А до настання цього світлого свята доношують одяг зі старшої школи.

Тому якщо піднести такий подарунок на ін, то вб’єте відразу двох зайців: по-перше, подаруєте гарну, зручну і теплу річ, яка при належному догляді буде дуже довго нагадувати про пережиті моменті.

По-друге, у вас з’явиться приголомшлива можливість нарешті «одягнути» свого чоловіка. Ні для кого не секрет, що люблячі жінки відрізняються патологічним прагненням погодувати чоловіка і купити для коханого який-небудь предмет одягу.

Єдина складність в цій справі полягає в конспірації. Потрібно вгадати момент, коли молода людина залишить вас наодинці зі своїм старим светром, заручитися підтримкою ручки, листочка паперу і рулетки. Щоб з обережністю і холоднокровністю розвідника зняти параметри тіла: довжину рукава, передпліччя, ширину і довжину светра.

Орієнтуватися тільки на розмір одягу – ідея провальна, так як все це дуже індивідуально. У разі, якщо молода людина висока (від 190 см), то замість крутого светра можна придбати йому светр з коротким рукавом. В якому хлопець буде виглядати так, немов відібрав одяг у п’ятикласника.

Подарункова флеш-карта

Більш універсальний подарунок, який не тільки корисний в «побуті», а й є непоганим сувеніром. Сучасний ринок пропонує величезну кількість різних флешок. Увигляді машин, черепів, музичних інструментів, ключів і т.д., зробити вибір на користь певної все так же нелегко.

Незвичайний дизайн не гарантує того, що виріб виконано якісно, а відносно недорога ціна тільки підсилює сумніви. Однак, бажаючі зробити саме такий подарунок цілком можуть «задурити» і замовити флешку «криптекс» з кодовим замком. Це просто бомба.

Унікальний дизайн, чотири колірні рішення на будь-який смак, ювелірність виконання деталей і оригінальний концепт, перетворюють цю флешку в найкласніший подарунок, який тільки можна зробити.

Спортивне харчування або абонемент на заняття з особистим тренером

Якщо ваш обранець спортсмен і посилено займається побудовою свого тіла, то він не відмовиться від чергової банки спортивного харчування або індивідуальних занять з професіоналом. Задоволення це недороге, але і не дуже дешеве. За якісні харчові добавки можна спокійно віддати від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і не помітити, що витратив гроші.

Заняття з тренером ідея хороша, але в цьому випадку, краще заздалегідь запитати у молодої людини, чи потрібно йому це. За мінімальними підрахунками, Подібний абонемент, безумовно, прикольний і корисний подарунок, але думку самого спортсмена теж потрібно враховувати.

Що стосується пар, які перебувають у відносинах від трьох і більше років. То тут не тільки можна використовувати наші поради, що подарувати хлопцю на день народження. Але і, взагалі, дарувати одне  одному, що душі завгодно.

Електробритву, машинку для стрижки вусів і бороди, освіжувач повітря для салону автомобіля, підставку для смартфона, охолоджуючу підставку для ноутбука, або нові колонки – все це буде сприйматися як абсолютно нормальний подарунок.

Хороша шкіргалантерея теж ніколи не буває зайвою: ремінь, портмоне, шкіряний рюкзак або сумка.

На думку деяких «експертів», в питанні, що подарувати хлопцю на день народження  –  можна купити навіть панчохи. З умовою, звичайно, що надягнете їх ви, а знімати буде вже він. Такий ось романтичний презент. З гумором і любов’ю. Зрештою можна подарувати просто ситуацію – надіньте костюм полілейських, і оштрафуйте його за непорядно молодий вік, наручники та інше за смаком кожного.

Квиток на спортивні змагання (футбол, баскетбол) або спільне проходження забавного квесту

Гляньте афішу вашого міста і виберіть відповідний варіант. Можна купити відразу 2 квитка і відправитися разом з ним, а якщо вам така розвага не  до душі, то нехай відправляється зі своїм товаришом. Впевнені, хлопець оцінить такий сюрприз.

Намет і аксесуари для виїздів на природу

Якщо ви любите часто проводити час на природі, і періодично виїжджаєте за місто «на шашлики», то у вас простір для вибору – це може бути намет, спальний мішок, зовнішній акумулятор для смартфона або планшета. Будуть корисні набори для барбекю і шашлику в кейсі, дорожній набір посуду, лампа для намету (дуже зручна річ!), ліхтарик, термобілизна, складаний стіл і крісла, термосумка.

Що подарувати хлопцю на день народження – одногрупнику або колезі по роботі

Вибираючи подарунок для стороннього представника сильної статі, акцент варто робити не на особистих захопленнях (про які можна просто не знати), а на самій даті. Так, на питання: «Що подарувати хлопцю на день народження – на 18 років», найкраще відповісти наступним чином:

Ігри для дозвілля

Це може бути набір для покеру (шашки, шахи ручної роботи), настільна гра для компанії, дартс і круті дротики до нього.

Квиток на концерт улюбленої групи

Особливо цей подарунок буде непоганий, якщо робиться від колективу – класу або групи. Навіть якщо концерт буде проходити в іншому місті або регіоні, компанії з 15 осіб цілком під силу буде оплатити цю подорож.

Список бажань

Цікава гра, яка прийшла до нас із заходу, але ще не отримала популярності  в широких колах, полягає в тому, що імениннику видається «подарунковий» лист з деякою кількістю пунктів (їх може бути п’ять або десять), які винуватець торжества повинен заповнити за своїм розсуд.

Природно, така гра підходить тільки адекватним людям, які не будуть «бажати» щось надміру – квартиру, машину, острів. Втім, навіть такі бажання можна забавно обіграти. Замість квартири надати лотерейний квиток.

Замість машини – іграшку з кіндер сюрпризу. А замість особистого острова – книгу «Острів скарбів» Р. Стівенсона. Будь-який хлопчик буде в захваті від подібного подарункового квесту, навіть якщо йому вже вісімнадцять років.

Більш дорослим молодим людям, які в майбутньому році планують відзначати 25-річчя або ювілей, найкраще робити практичні подарунки і статусні.

Паркер

Легендарна ручка, гарантія на яку складає 2 – 3 роки, буде кращим рішенням даного питання, що подарувати хлопцю на день народження. З одного боку, це класичний і універсальний подарунок, який сподобається кожному.

З іншого, «Паркер» завжди вважався статусним предметом. Власник якого автоматично ставав частиною своєрідної еліти. Тому підносячи в дар коробочку із заповітним  написом, ви надаєте не тільки повагу імениннику, а й надаєте його святу особливе значення. «Паркер» як символ зрілості, спроможності і вишуканості.

На даний момент компанія виробляє якісні ручки на будь-який смак і гаманець. Також «Паркер» пропонує подарункові набори, в які входить не тільки ручка, але і фірмовий блокнот.

Таким чином, подарунок на день народження не так вже й складно вибрати. Головне в цій справі розставити пріоритети і акцентувати увагу на доречність того чи іншого презенту.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *