Home / Мода / Які парфуми обрати у подарунок. Корисна підбірка

Які парфуми обрати у подарунок. Корисна підбірка

Нюхові сприйняття – одна з найбільших загадок. Реакції на конкретний аромат настільки індивідуальні, що передбачити їх практично неможливо, хоча рік за роком парфумери роблять такі спроби, змінюючи колекції і духів і туалетних вод. Від великої кількості ароматів і брендів можна і розгубитися, тим більше, якщо духам, які купуються належить стати презентом. Які парфуми обрати у подарунок  жінкам, чоловікам, по знаку зодіаку спробуємо розібратись далі.

Які парфуми обрати у подарунок чоловікові?

Парфуми стають все більш популярними, оскільки сучасні представники сильної половини людства вже давно зрозуміли, що охайний зовнішній вигляд і приємний запах грають величезну роль в здобутті успіху як в спілкуванні з жінками, так і в бізнесі.

У наближенні свят і знаменних дат одним з найкращих подарунків стане хороший парфум. Однак вирішити, який парфум подарувати чоловікові-колезі по роботі, або які парфуми подарувати коханому хлопцеві – завдання непросте. Це не дивно, адже кожна людина сприймає запахи по-різному і смакові переваги у кожного чоловіка свої.

Першою умовою при прийнятті рішення, які парфуми обрати у подарунок  чоловікові, безумовно, повинна бути висока якість парфуму. Краще зупинити свій вибір на оригінальній парфумерії від відомої торгової марки, а не ризикувати, купуючи сумнівні «аналоги» і одеколони з каталогів з дешевою косметикою.

Отже, перша відповідь на питання: «Який чоловічий парфум вибрати?» – якісний і недешевий. Такі парфуми мають хорошу стійкість, в більшості своїй приємно пахнуть і на полицю перед дзеркалом поставити не соромно.

Другий фактор, що впливає на позитивне сприйняття подарунка у вигляді парфумерії, – це відповідність обраного аромату смаковим уподобанням чоловіка. Вам точно або приблизно знайомий аромат, яким користується Ваш чоловік, і у Вас не так вже й багато часу на вибір подарунка?

Тоді друга відповідь на питання: «Які парфуми обрати у подарунок краще?» – «Ті, якими він користується, або парфуми з тієї ж групи ароматів». Такий вибір буде найбільш правильним, якщо Ваш супутник консерватор і не змінює звички.

Зрозуміти, які духи вибрати чоловікові, можна і по його характеру. Для сучасного, упевненого в собі чоловіка підійдуть шипрові аромати. Інтелігент, що не стежить за модою, буде радий парфуму з деревними ароматами. Спортивному і енергійному юнакові можна вибрати духи зі свіжими і цитрусовими нотками.

Владним особам припадуть до душі парфуми з присутністю тютюнового аромату. Звичайно, не завжди спосіб життя на сто відсотків збігається з уподобаннями в ароматах, тому така класифікація може служити лише деякою підказкою при вирішенні, які парфуми купити чоловікові.

Ще одним способом зробити хороший подарунок можна назвати вибір парфуму з найбільш популярних ароматів. Зрозуміти, який запах люблять чоловіки, можна за результатами досліджень і опитувань, що проводяться різними компаніями.

Найбільш популярними чоловічими ароматами в даний час можна назвати Bvlgari Aqua Pour Homme, Fahrenheit, L’eau Par Kenzo, Homme Givenchy Pour Homme, Euphoria For Men від Calvin Klein і деякі інші. Вам залишається тільки вирішити, які модні чоловічі парфуми краще підійдуть Вашій молодій людині і купити їх.

Якщо Ваш бюджет не дозволяє купити дуже дорогий парфум, завжди можна підібрати приємний аромат серед парфумерії середнього цінового класу. Однією з переваг таких парфумів є можливість придбати не тільки одеколон або туалетну воду, але і цілий набір. Найчастіше набори включають в себе туалетну воду або одеколон і дезодорант з точно таким же запахом.

Не варто забувати про те, що існує багато чоловіків, які не користуються або рідко використовують парфумерію. «Які парфуми можна подарувати такому хлопцю?» – запитаєте Ви. Відповідь проста: «Ті, які подобаються Вам». Отримавши такий подарунок він, можливо, захоче зробити Вам приємне і буде приходити на побачення оповитий ароматом саме цього парфуму. У цій ситуації спрацює принцип «йому все одно, а Вам приємно», а це тільки зміцнить  Ваші відносини.

Отже, після того як визначитеся який парфум подарувати чоловікові, постарайтеся піднести свій подарунок ефектно і зі смаком. Проявіть фантазію і винахідливість і упакуйте презент. Чоловіки люблять сюрпризи, особливо приємні!

Які парфуми обрати у подарунок для жінки

Як підібрати парфуми для молодої жінки, підкажуть кілька простих правил.

Розбіжності з приводу симпатій і антипатій до смаків і ароматів давно стали приказкою, але загальні тенденції в перевагах все ж можна виділити.

Дитина у всіх своїх бажаннях конкретна, вона і парфум, при наявності варіантів, вибере з конкретним запахом: яблучний, полуничний, апельсиновий абоякий асоціюється з запахом морських пригод, якщо мова йде про хлопчика.

З розширенням кругозору бажані аромати теж стають багатограннішими. Підлітки і дуже юні дівчата хоча і схильні зловживати парфумами, але вже рідко погоджуються користуватися елементарними ароматами. Яким надається перевага ноти: цитрусові, квіткові і фруктові, але з наявністю відтінків і півтонів. Втім, купити духи для молодої дівчини не так важко: це вік погоні за модою, тому активно рекламована новинка напевно буде прийнята прихильно.

Найскладніші духи вибирають молоді жінки. При виборі вони ретельно оцінюють вже не тільки початкову ноту парфуму, а й весь шлейф. Виключно на рекламу цей контингент покупців вже не орієнтується, вибір духів відбувається індивідуально.

Загальне правило говорить, що відстань на якому відчувається аромат парфумів, збільшується пропорційно віку. Для молодих жінок духи з різким запахом недоречні. У світлий час доби рекомендується обмежитися туалетною водою, тільки ввечері додаючи до свого образу крапельку більш концентрованого парфуму.

Дами в роках воліють важчі парфуми, Для презенту підійдуть марки і найменування, які відносять в пору молодості адресата. Навіваючий ностальгію аромат напевно припаде до смаку, навіть якщо молодій дівчині парфуми з таким запахом здаються потворними. Вічно актуальним подарунком для цієї вікової категорії можна назвати легендарну “Шанель №5” і ряд традиційних ароматів від Нової Зорі.

При виборі духів для молодої жінки враховувати доводиться одночасно кілька чинників:

принципові складові образу;

професійну діяльність і соціальний статус;

манеру поведінки, захоплення;

особисті переваги і індивідуальна непереносимість.

В цілому вибір великий: парфумери рекомендують звернути увагу на квітково-фруктові аромати, трав’яні і легкі морські в літній період і східно пряні або шипрові в холодну пору року. Будь-який бренд з радістю представить цілий перелік туалетних вод і духів для цієї групи клієнток.

Східно-квіткові композиції вважаються універсальними, вони легко поєднуються з будь-яким образом. Врівноваженим натурам підійдуть свіжі трав’янисті серцеві ноти. Хорошим рішенням будуть духи, що змінюють відтінки індивідуально, наприклад останні експерименти Eau de Parfum або Cotte des Garcons, в їх основі використовується поєднання морських і зелених нот.

Жіночно-спортивний стиль підкреслять морські аромати, освіжаючі і спокійні. Ця ж група духів найменше реагує на потовиділення, чого не можна сказати про солодкі аромати.

Статус визначає і дрес-код, і аромат. Для ділової жінки рекомендуються духи групи шипрових з зеленими або квітковими нотами. Вони створюють ділову атмосферу і підвищують працездатність. Підійде і група унісекс.

Солодкуваті і пряні духи доречні тільки після заходу сонця, або відпочинку наодинці з другою половинкою, а подарунок від чоловіка у вигляді такого аромату підтверджує його сексуальний потяг.

Щоб вибрати духи в подарунок молодій дівчині, можна звернути увагу і на підібрані у відповідній рекламі образи. Як правило вони відображають оптимальне поєднання психотипу з ароматом і можуть служити підказкою.

Які парфуми обрати у подарунок за знаками зодіаку

Вибираючи для когось парфум, часто люди не знають, які аромати подобаються людині, якій хочуть зробити подарунок. Полегшити вибір можуть астрологи, які стверджують, що кожен знак зодіаку любить певні аромати, відповідні його внутрішній енергетиці і щоб парфум припав людині до душі, вони радять вибирати аромати по знаку зодіаку, який він представляє.

Звичайно, відома істина, яка говорить про різницю смакових і колірних переваг, в повній мірі відноситься і до запахів. Але гороскоп ароматів для знаків зодіаку не претендує на істину, а всього лише підвищує ймовірність правильного вибору ароматного подарунка і покликаний допомогти знайти свій «зоряний» аромат.

Які парфуми обрати у подарунок  за смаком різним знакам зодіаку? Хто з них любить статусність і помпезність важких шлейфів? Хтось вважає за краще свіжість і майже натуральну ненав’язливість запахів, а хтось вибере ексклюзивну парфумерну композицію?

Овен. Аромати для Овна

Як і для інших знаків вогненної стихії, аромати для Овна, незалежно від гендерної приналежності його представника, повинні бути як вогонь – яскравими і зачаровуючими.

Овни люблять виділятися з натовпу, тому вони часто вибирають виражені, стійкі, іноді різкі парфумерні амбре, які змушують звертати на них увагу оточуючих. Вибираючи аромати, Овен нерідко віддає перевагу лимонним і хвойним ноткам для повсякденного використання: цьому знаку потрібна гострота і свіжість цитрусових, злегка «приправлена» хвоєю або запашними травами.

Парфуми для Овна. Овнам приємні квіткові парфуми, які  пахнуть трояндою або жасмином, але їм не до душі важкі запахи, що викликають головний біль, а так як цей знак має схильність до спорту і фізичних навантажень, то парфум для Овна є освіжаючим доповненням після душа.

Класикою ароматів для Овна жінки можна назвати O від Lancome, а також Chanel №5 або Eau Sauvage. Оскільки енергії Овнам не позичати, то їм підійде Guerlain Shalimar, Rush або Guilty від Gucci, адреналіновий сплеск Invictus від Paco Rabanne або стимулюючий ентузіазм La Vie Est Belle. Відмінним вибором стануть і такі аромати, як Piment Brulant від l’Artisan Parfumeur і Poivre Samarcande від Hermes або деревні відтінки в Dolce Vita від Dior і Vetiver Extreme.

Овнам-чоловікам астрологи рекомендують такі парфуми: Allure Pour Homme від Шанель або M. Jordan – для динамічних і стильних чоловіків; Aqva Toniq Bvlgari – свіжий і при цьому зухвалий. Чоловік-Овен прийде в захват від яскравого Нappy Clinique Egoiste або сильного Platinum Chanel.

Тілець. Аромати для Тільця

Належність цього знака зодіаку до земної стихії часто визначає прихильність Тільців до рослинних запахів. Ніжні квіткові або фруктові аромати для Тільця є найкращими. Головне, щоб парфум був якісний, а значить не дешевий.

Керуюча Тільцем планета Венера, що відповідає в астрології за естетичні та чуттєво-романтичні потреби, наділила представників цього знака тягою до всього прекрасного, романтичного. Їм до вподоби грубість і несмак. Тому, для Тільців аромат парфумерної композиції повинен підкреслювати їх відмінний смак і статус неперевершених естетів. Важливим критерієм для Тільця є не тільки аромат, але і зовнішній вигляд тари, в яку розлитий і упакований парфум. Все повинно виглядати не просто красиво, а вишукано, майстерно і витончено.

Парфуми для Тільця. Жінки-Тільці тяжіють до класичних ароматів і брендів, наприклад, Guerlain з його ванільним Guerlinade або Shalimar, La Petite Robe Noire і Habit Rouge. Любов Тільця до гарної трапези може перегукуватися з інтерпретацією L’Occitan від Pierre Herme у флаконах у формі тістечок «макарун». Напевно сподобаються Тільцям аромати з вишуканим квітковим букетом таких брендів як: Tresor від Lancome і Paris від Yves Saint-Laurent.

Чоловіки-Тільці смакують буколічний степовий запах Yatagan Caron. Влітку їм підійде Herba Fresca з колекції Aqua Allegoria від Guerlain, Gimmy Uomo від Baldinini, Le Parfum від Elie Saab і Terre від Hermes.

Близнюки: аромати для Близнюків

Відзначити кращі аромати для Близнюків досить важко. Адже Близнюки – це вічно молодий в душі знак повітряної стихії, легкий і мінливий як вітер. Їм не властива консервативність. Свої переваги вони можуть змінювати дуже швидко.

Вибираючи парфум для Близнюків, потрібно мати на увазі, що представники цього знака не люблять важкі аромати і з задоволенням принюхуються до свіжих запахів з нотками цитрусових або домінантою білих квітів.

Вибирають Близнюки аромати від сучасних творців парфуму, оскільки люблять нові тренди, і вже точно вони не є прихильниками класичних творів. Тестування на собі усіляких новинок, в тому числі і парфумерних ароматів, Близнюкам приносить велике задоволення. Тому в «ароматній» скарбничці у типових Близнюків зазвичай є відразу кілька парфумів, якими вони користуються в залежності від випадку і свого настрою.

Парфуми для Близнюків. Жінкам-Близнюкам астрологи рекомендують випробувати Lancome Hypnose, Le Parfum від Miu-Miu і Flower By Kenzo. Jo Malone Wild або пустотливі варіанти від Lolita Lempicka теж є відмінним варіантом і повністю відповідають неперевершеному почуттю гумору Близнюків. У цьому ж вічно молодому стилі буде і Very Irresistible від Givenchy або Coco Mademoiselle від Chanel, на випадок якщо Близнюкам захочеться шарму, шанувальникам свіжих ароматів сподобаються Cartier So Pretty або AVON Haiku.

Рак. аромати для Рака

Стихія Води до якої належить цей зодіакальний знак, обдарувала його представників великою емоційною  чутливістю. Часто з запахами у Раків пов’язані душевні переживання, життєві події. Типовий чоловік-Рак має дуже нюхову пам’ять. Вдихнувши якийсь аромат, він відразу ж занурюється в спогади про матір, кохану людиню або в певні моменти минулого.

Переваги ароматів для Рака зазвичай легкі та делікатні, включають в себе ніжні фруктово-квіткові нотки або передають морську свіжість. Також їм подобаються гурманські, лісові і деревні запахи: мох або папороть.

Ритуали дуже важливі для людей-Раків. Вони наносять кілька крапель на зап’ястя, щоб полежати в приємно пахучій  ванні або щедро втирають в шкіру їх улюблений лосьйон.

Парфуми для Рака. Як правило, парфум Раки частіше дарують іншим, ніж купують для себе. Але вони не проти отримувати духи в подарунок, особливо від своїх близьких.

Серед жіночої парфумерії астрологи виділяють Ralph Lauren Romance для романтичних натур, відомий бренд L’Air Du Temps від Nina Ricci в витонченому флаконі і Loulou від Cacharel з ванільними нотками (привіт з дев’яностих). Ракам припаде до смаку прекрасний квітковий аромат White Linen Breeze Estee Lauder з фруктовими нотками.

Вони з задоволенням віддадуться ностальгії в пахощах Joy від Patou, Arpege від Lanvin, Femme від Rochas або Fracas від Robert Piguet. Композиції Heritage від Guerlain і Bel-Ami від Hermes теж відмінно вписуються в шкалу цінностей знака.

Парфум для Рака-чоловіка  повинен підкреслювати його багатий внутрішній світ. Серед чоловічих ароматів для Рака хорошим вибором стануть творіння Dune від Christian Dior, Burberry London For Men, рослинний Visit Azzaro або цитрусовий Clinique Happy.

У цього знака дуже андрогінний  підхід до парфуму, тому незалежно від статі вони також можуть вибрати і Le Male від Gaultier, і Amazingreen від Comme des Garcons, і Neroli Portofino від Tom Ford.

Близнюки-чоловіки не залишаться байдужими до Calvin Klein Euphoria Men, Aqua Digio або Ralph Lauren Polo Double Black.

Лев. Аромати для Лева

Що б не вибирав собі гордовитий Лев, він завжди тримає високу планку. Люди цього вогняного знаку сприймають життя як гру, в якій вони звичайно ж хочуть грати провідну роль на найкращій сцені, виглядати по царськи, пахнути ароматами престижних парфумів і купатися в оваціях глядачів.

Аромати для Лева, як і зачіска, прикраси, одяг – суть атрибутів його іміджу, які повинні підкреслювати його достоїнства і значимість.

У парфумерному світі для Лева знайдеться чимало ароматів гідних його вишуканого смаку. При виборі духів, часто вони віддають перевагу запахам, від яких віє романтикою і пристрастю. Троянда, мімоза, нарцис, гарденія – основні квіткові аромати Левів.

Композиції поєднують в собі альдегідно-квіткові і квітково-деревні запахи з нотками пачулі, іганг-ілангу, амбри, апельсинового масла, жасмину, ванілі, ялівцю – цьому знаку ідеально підходять. Головне для Лева, щоб аромат парфумів був запам’ятовуваним  і яскравим  як сонце.

Парфуми для Лева. Для Левів парфум – це природна частина стилю, причому вони найчастіше прагнуть справити враження своєї гламурної ароматної аури.

Перевага Левиці – нішеві парфуми, звичайно ж, рідкісні, ексклюзивні і дорогі. Вона буде зачарована ароматами Serge Lutens: Ambre Sultan, Prada Candy, Sa Majeste la Rose або Santal Majuscule. У тому ж ключі і Creed, король парфумів: Леви будуть у захваті від його Millesime Imperial, Christian Dior Dolce Vita, Fleurs de Bulgarie і Erolfa.

Жінка цього знака не відмовиться і від One Million від Paco Rabanne або таких зіркових ароматів, як, наприклад, Heat від Beyonce або Riri від Rihanna. Бажання бути досконалістю і ідеалом обов’язково зверне Левову увагу на Kouros від Yves Saint-Laurent або Eros від Versace для божественного і чарівного образу.

Чоловікам-Левам астрологи радять спробувати Chanel Egoiste Platinum, Armani Code, Truth for men від Calvin Klein, Zino Davidoff, Tokio by Kenzo, Higher Energy.

Діва. Аромати для Діви

Представники цього знака земної стихії відрізняються невибагливістю і стриманістю у всьому. Тому для Діви аромати підходять тонкі і ненав’язливі, такі, які не залишають за собою потужний шлейф. Швидше за все її притягнуть ніжні рослинні, східні або бурштинові нотки або свіжі аромати.

Дів не залишать байдужими парфуми з ароматами троянди, мімози, білої лілії, фіалки, жимолості, півонії, орхідеї, ромашки. Які парфуми обрати у подарунок  для Дів? Цілком доречний парфум для Діви –  аромати з нотами цитрусових, м’яти, чайного дерева, муксуса, бергамоту, ялівцю, сандалу, валеріани.

Якщо ви надумаєте піднести Діві парфум в подарунок, слід враховувати її надкритичне ставлення до всього. Тому, щоб не помилитися у виборі духів для Діви, необхідно напевно знати про її переваги.

Парфуми для Діви. Вибір жінок-Дів – це L’Eau d’Orange Verte від Hermes, Verveine Agrumes від L’Occitane або. З огляду на одержимість Діви питаннями гігієни, вона напевно зупиниться на чомусь, що пахне чистотою і свіжістю: Cristalle від Chanel або White Linen від Estee Lauder. З ретро-стилю вона вибере Le Mouchoir de Monsieur від Guerlain, неординарні Elizabeth Arden Blue Grass або більш складні аромати: Gris Clair, Iris Silver Mist або Bois Violettes від Serge Lutens і навіть може знайти цікавим Armani Code.

Чоловіки, які  народилися під знаком Діви парфум можуть використовувати нечасто. Деякі взагалі чудово обходяться без нього, вважаючи за краще натуральний запах чистого тіла всім іншим ароматичним засобам.

Для чоловіків-Дів,  які користуються парфумерією можна порадити наступні композиції: чудовий Angel Schlesser Essential або престижний Gucci Pour Homme з деревно-пряним букетом; невимушений освіжаючий аромат Lacoste Essential; вишуканий парфум The One; м’який Ralph Lauren Polo Blue; чудовий Jazz від Yves Saint Laurent або Fahrenheit – контрастний аромат від Christian Dior.

Терези. Аромати для Терезів

Жити в аурі приємних ароматів для Терезів вкрай важливо, оскільки вони краще за інших розуміють всю важливість запахів для людини. Адже аромати для Терезів – це своєрідні фарби, за допомогою яких можна розфарбувати свій настрій як завгодно. І Терези в цьому мистецтві знають толк, так як Венера, що управляє цим знаком, обдарувала його представників високими естетичними почуттями і тягою до прекрасного.

Багато Терезів не байдужі до ніжних рослинних ароматів, що створює романтичну атмосферу і гармонію в душі. У фаворі аромати таких кольорів, як – орхідея, конвалія, ромашка, троянда, жасмин, примула, бузок. Буде приємний нюху Терезів парфум з ароматами м’яти, цитрусових, а також пряними нотками гвоздики, кардамону, мускатного горіха, ароматної шавлії, майорану.

Парфуми для Терезів. Без наявності в стильному арсеналі парфуму, Терези свого життя не уявляють. При цьому, цей аксесуар повинен їх максимально радувати і відповідати модним тенденціям. Крім того, Терези завжди звертають увагу на загальний вигляд і спосіб подачі: чудовий флакон з гранчастого кришталю, романтична реклама, асоціації з шиком і гламуром – все це тільки підігріває їх емоції.

Жінки-Терези вибирають Coach Poppy Flower, Miss Dior, Flowers від Kenzo або Poeme від Lancome. Але абсолютним чемпіоном серед парфумів для Терезів залишається класика N ° 5 від Chanel, що увібрала в себе всю алхімію спокушання і елегантності. Цей знак також може прийняти рішення на користь Allure і Antaeus від Chanel або Champs-Elysees від Guerlain, реалізувати свої мрії і фантазії з Givenchy Gentleman.

Більшість чоловіків знаку Терези в парфумах відмінно розбираються. З ними будуть органічні освіжаючі – Azzaro chrome і L’Homme Yves Saint Laurent; хвилюючі Giorgio Armani Black Code або Aqua pour Homme; енергійний Hugo Energise або життєрадісний Lacoste Essential доставить масу позитивних відчуттів.

Скорпіон. Аромати для Скорпіона

Скорпіони, як і інші знаки водної стихії, глибоко чуттєві і оточені ореолом таємничості. Аромати для Скорпіона є квентистенцією, яка  виражається їх сексуальністю, такою собі гіпнотичною зброєю спокушання і завоювання партнера, впливу на оточуючих. Скорпіон знає, що досяг своєї мети, коли його запитують, що за таємничий аромат надходить від нього. Іншими словами, цьому знаку потрібна таємниця, бажано темна, глибока і хвилююча!

Скорпіонів як магнітом приваблюють сильні солодкувато-пряні та деревні аромати на базі мускусу і пачулі. Навряд чи вони виберуть для себе парфуми з тонким, слабо відчутним букетом. Відповідні для Скорпіона аромати парфумів містять ноти цитрусових, кедра, мускатного горіха, гвоздики, кориці. Підходять композиції з вкрапленнями амбри або дубового моху, солодкої ванілі, жасмину, весняної конвалії і лаванди.

Парфуми для Скорпіона. Жінка-Скорпіон буде в захваті від спокусливих ароматів Black Opium, Christian Dior Poison, Cerruti 1181, східних тонів Ford Black Orchid Hypnotic Poison або Coco від Chanel.

Як чоловікам, так і жінкам цього знака напевно сподобаються безкомпромісні аромати від Serge Lutens: La Vierge de Fer, Vitriol d ‘; illet, Bella Notte, Serge Noire або неоднозначний парфум Carnal Flower від Frederic Malle. Навіть їх назви звучать заворожуюче.

Парфум  для Скорпіона чоловіка повинен передавати його експансивний дух, заворожувати і паралізувати своїм ароматом волю партнера. Скорпіону-чоловікові варто спробувати Polo Black, Ralph Lauren, пряні Noir від Tom Ford або деревно-пряні аромати Silver Black Azzaro, Cacharel Amor pour Homme.

Стрілець. Аромати для Стрільця

Будь-який  аромат в сприйнятті Стрільця подібний музичніймелодії, що передає якісь зашифровані образи і стан душі. Поглянувши на людину цього вогняного знаку, що підбирає в парфумерному бутіку той чи інший аромат парфумів, відразу можна зрозуміти його досвідченість в цьому питанні.

Критерії пошуку свого парфумерного аромату для Стрільця не обмежені якимись модними тенденціями або ціновими рамками, його це не особливо хвилює. Ніби досвідчений слідопит, він шукає в кожному букеті головне, те, що буде точно відповідати його духу і настрою.

Як правило, улюблені аромати Стрільця мають яскраві і не солодкі квітково-фруктові нотки або акцент морської свіжості. Стрільці люблять природу, тому нерідко віддають перевагу ароматам польових рослин, а також лісових і деревним запахів. Деякі представники знаку відчувають слабкість до ароматів східної і шипрової групи.

Їм чудово підходять парфумерні букети з нотками цитрусів, вишні, яблука, малини, граната, смородини, тропічних фруктів і екзотичних рослин; з вкрапленнями мигдалю, кедра, моху, бергамоту, ванілі, кориці, майорану, пачулі, іланг-ілангу, муксуса, гвоздики, барбарису. Порадують Стрільця аромати на базі троянди, латаття, лаванди, фіалки, конвалії, півонії, орхідеї.

Парфуми для Стрільця. Парфуми для Стрільця жінки. Образ Стрільця-жінки відмінно відображають парфуми: No19 від Chanel, Noa L Eau de Parfum Cacharel, The Girl Tommy Hilfiger, CK One Shock For Her. Їй можуть сподобатися композиції Amazone Hermes, Fidji від Laroche або Azzaro. Ці чарівні запахи наполегливо тягнуть її в подорожі.

Індія буде асоціюватися у жінки-Стрільця з Jaipur від Boucheron, Escale a Pondichery і Santal de Mysore від Serge Lutens, В’єтнам – з Tam Dao або Nuits de Chine від Les Parfums Rosine, а віддалені і відокремлені острова – з Ylang & Vanille від Guerlain.

Парфуми для Стрільця чоловіків: Bianco di Bulgaria Pineider, Guess Seductive Homme Blue, The One for Men Dolce & Gabbana, Aqua Di Gio від Armani. Таким яскравим екстравертам, як Стрілець, також підійдуть Versace The Dreame, CK IN2U for Him by і Crave від Calvin Klein.

Козеріг. Аромати для Козерога

Улюблені аромати Козеріг вибирає довго і важко, але знайшовши їх, він залишається з ними мало не на все життя. На рекламні заклики Козероги особливої уваги не звертають, так як представники цього знака вважають, що парфум – це аксесуар, що доповнює щоденний офісний одяг і підкреслює статус.

Переваги ароматів  для Козерога ті, які допомагають йому зосередитися на ділі, налаштовують на діловий лад і підвищують працездатність. Багатьох Козерогів привертають теплі аромати шкіри і дерева. Нерідко вони віддають перевагу парфуму з легким гіркувато-трав’яним, пряним або тютюновим акцентом, терпкою ноткою духового моху.

Квітково-рослинний набір для Козерога включає запахи таких рослин як: лаванда, троянда, жасмин, орхідея, бузок, камелія, квітки апельсина, ялиця, ялівець, кедр, кипарис, папороть.

Парфуми для Козерога. Жінка знака Козеріг парфум вибере з ароматом, що відображає її внутрішній світ. Наприклад, це будуть Donna Karan Cashmere Mist, Estee Lauder Private Collection, Miss Dior Cherie або парфуми Stella McCartney, що йдуть врозріз з переважаючими трендами. Дотримуючись традиції, консервативні Козероги носять перевірені і переконливі аромати: L’Interdit від Givenchy, Vol de Nuit від Guerlain, Pour un Homme від Caron, Eternity від Calvin Klein або безпрограшні №5 і Cuir de Russie від Chanel.

Чоловік-Козероги не залишаться байдужим до парфуму Giorgio Armani Code for Men, Bvlgari Pour Homme Soir, Christian Dior Fahrenheit, Hugo. Спробуйте Encre Noire Lalique – чудовий парфум для Козерога чоловіка, який  передає так шановані їм деревні ноти або повітряний Kenzo Air, унікальний аромат якого має армію шанувальників серед любителів парфумерії.

Водолій. Аромати для Водолія

Виділити якийсь основний аромат для Водоліїв важко, тому що такий напевно не існує. Ангели поки виробництвом парфумерії не займаються, тому Водолію  доводиться обходитися просто легкими небесними запахами.

А якщо серйозно, то цей знак завжди шукає щось неординарне і нове. Наприклад, він може зацікавитися лабораторією, яка розробила металеві нотки, що поєднуються з його групою крові.

Можна бути впевненим, що для Водолія аромат, букет якого поєднує в собі запахи пряності, трав і передає свіжість моря, припаде до душі. Як справжні оригінали Водолії будуть у захваті від якої-небудь акватичної композиції передаваного запах озону, пасовищних квітів, листя після дощу, деревні або свіжі фруктові нотки.

Парфуми для Водолія. Для жінки знака Водолій парфуми втілили в собі нестандарт і інтелект – це Florabotanica від Balenciaga або Portrait of a Lady від Frederic Malle. Як уже зазначалося, парфум Водолія повинен бути оригінальним: квітково-озоновий L’eau d’Issey від Issey Miyake, Le Jardin de Monsieur Li з цитрусовим акцентом або ж фантастичний і трохи надприродний Alien від Thierry Mugler, цілком відповідають “водолійським” критеріям.

Варто спробувати Bellissima Acqua di Primavera, Pure DKNY A Drop of Vanilla або пахне свободою Tirrenico Profumi del Forte – аромат для жінок і чоловіків Водоліїв.

Що стосується парфумів для чоловіків, що представляють знак Водолія, аромати Chrome від Azzaro, Escape Calvin Klein, Acqua di Gio Men від Giorgio Armani, Man Benetton, High Line Bond No 9 або L’Homme Les Copains навряд чи залишать їх байдужими.

Риби. Аромати для Риб

Однозначно виділити кращі аромати для Риб непросто, оскільки люди цього знака натури делікатні і неоднозначні. Найчастіше їм не важливий бренд парфуму або букет його аромату – Риби керуються тільки своїм «подобається чи не подобається», вибираючи потрібний відтінок інтуїтивно.

З рослинного набору добре підходять для Риб аромати таких рослин і плодів як: фіалка, лілія, троянда, мімоза, лаванда, гранат, кавун, суниця, цитрусові, вишня, кипарис, ялівець. З енергетикою Риб непогано поєднуються і композиції з деревно-пряними нотками.

Романтика і емоції повинні бути частиною будь-якого парфуму для Риб, оскільки вони можуть годинами спостерігати за розкриттям аромату, занурившись в свої романтичні переживання і фантазії.

Парфуми для Риб. Цей знак – переконаний адепт імпресіоністського міксу з ноткою фантазійного, тому жінки-Риби легко піддаються чарам Songes від Annick Goutal, L’Heure Bleue або Samsara від Guerlain. Також вони вибирають Modern Muse від Estee Lauder або Romance від Ralph Lauren.

До душі їм і морські нотки: Aqua di Gio від Armani, Wood Sage & Sea Salt Jo Malone, Dune від Christian Dior і Cool Water від Davidoff. Крім того, для них призначені і такі варіанти, як Terracotta Le Parfum від Guerlain і аромати Escada. Але якщо Риби хочуть бути оригінальними і викликати спогади про вісімдесяті, то вони виберуть Cargo де Nuit від Prada.

Парфум для Риби чоловіка не повинен бити своїм ароматом за версту і «душити». Підійдуть свіжі аромати і в той же час глибокі, чуттєві. Його витончений смак гідно оцінить такі композиції як: Fahrenheit Christian Dior, Chic For Men Carolina Herrera, Nikos Sculpture Fresh Blue Nikos, Alessandro Dell’Acqua Man, Aramis New West for Men, Eau Paco Rabanne.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *