Home / Твоя краса / Обличчя / Як вберегти обличчя від засмаги. Корисні поради

Як вберегти обличчя від засмаги. Корисні поради

Літо – час відпочинку на пляжі, теплих хвиль і жаркого сонця.  Про гарну, рівну засмагу мріють багато. Але всі теж сьогодні знають про те, що сонячні промені небезпечні. Тому і виникає питання – як вберегти обличчя від засмаги і шкідливого впливу ультрафіолета?

Як вберегти обличчя від засмаги. Чому засмагати небезпечно?

Найважче захворювання, яке може виникнути при надлишковій дії сонця, – це злоякісні набряки шкірних покривів, зокрема, меланома. Рак шкіри швидко розвивається, дає метастази і в більшій кількості випадків призводить до смертельного випадку.

Шкіра обличчя – найвідкритіша  частина нашого тіла. Тому на захист її потрібно акцентувати увагу в найперших сонячних днях.

Найпоширеніші засоби захисту особи від сонця – спеціальні креми. Вони відрізняються наявністю в них трьох видів інгредієнтів сонцезахисної дії:

Фізичні. Не проникають в епідерміс, відображають сонячні промені по принципу екрана. Робота починається з моменту нанесення. Іх недолік – сушильний ефект і білі сліди, що викликає дискомфорт.

Антиоксиданти. Це вітаміни Е, С, екстракти рослин, натуральні масла, часто використовуються в комплексі. Абсолютно безпечні, знижують ризик появи сонячних опіків, пігментації, сприяють відновленню дерми після перебування на сонці. Іх недолік – відносно незначна ефективність в порівнянні з хімічними та фізичними засобами.

Останнім часом все частіше можна зустріти креми комбінованої рецептури з фільтрів двох видів. Коефіцієнт корисної дії їх значно вищий.Розповімо про правила їх використання.

Натуральні сонцезахисні засоби для обличчя гарантують захист шкіри від засмаги. Відображення ультрафіолетових променів є необхідним для тих, хто живе в південній частині країни. Нижче будуть описані практичні рекомендації.

Передчасне старіння дерми

Більшість представниць прекрасної статі в принципі не розуміють, що вони суперечать самим собі. З однієї сторони, дівчата хочуть залишатися молодими, як можна довше.

З іншої сторони – продовжують засмагати на відкритому сонечку або навіть в солярії!

Проникнення ультрафіолетових променів не тільки наноситься ураженням клітин шкіри, але і призводить до передчасного руйнування молекул колагену та еластину. Між тим, це найважливіші білки, які також забезпечують свіжість і еластичність шкіри.

Захистити себе від сонця категорично необхідно. Як мінімум, шкіру обличчя, так як вона найлегша і пошкодження стають видимими на ній швидко. Якщо в молоді відновні механізми ще функціонуються, то з віком «відбиток» сонця стає все більш помітним.

Вибір сонцезахисного крему

Відзначимо, що спеціалізована косметика носить в собі кілька корисних ефектів:

Захист дерми від ультрафіолетових променів;

Зволожеення;

Оздоровчий ефект (необхідний, якщо шкіра вже обгоріла на сонці);

Знеболювання;

Визначающий характеристикою сонцезахисного крему вважається SPF. Фактор, який є численним вираженням фільтра сонячних променів.

У випадку, якщо ви плануєте захищати дерму, будучи на пляжному відпочинку, не рекомендується вибирати крем, SPF, у якого нижче позначки в 40. Відзначимо, що спреї, які також використовуються з метою створення захисного екрану на шкірі, істотно менш ефективні, в порівнянні з кремом.

Єдиною альтернативою крему може служити молочко. Це дійсно зручніше у використанні, так як його легше розподілити по поверхні шкіри. Крім того, молочко впивається шкірою набагато швидше.

Як вберегти обличчя від засмаги

Невелика кількість сонячного ультрафіолету корисна для здоров’я людини.

У невеликих дозах промені сонця необхідні для переробки вітамінів Д, Е і С, а також ряду мікроелементів – фактично прискорює обмін речовин і сприяють виготовленню гормонів задоволення.

Надлишкова кількість сонячних променів здатна заподіяти велику шкоду. Більшість дівчат знають про зв’язок соляріїв та раку шкіри, а також про передчасне старіння шкіри (починаючи з 35 років), викликане руйнуванням колагену та гіперпігментації. У віці до 45 років 90 відсотків зморшок становлять результат безпосередньо впливу ультрафіолету.

Що посилює ефект засмаги та ушкодження, заподіяне шкірі?

-Пора року – влітку рівень ультрафіолета посилюється.

-Близкість  до екватору – популярні курортні зони саме в цих регіонах.

-Висота – в горах (гірськолижні  курорти) сонячне випромінювання зростає.

-Сонячне випромінювання може відбиватися від снігу (ті ж гірськолижні курорти), піску, води – те, що ви будете засмагати, навіть не будучи під прямими сонячними променями.

-Ефект  засмаги накопичується від впливу різних факторів.

-Перепад випромінювання від незначного до високого – шкіра ще не підготовлена до таких доз (поїздка в зимовий період в теплі краю).

Як вберегти обличчя від засмаги. Як потрібно правильно засмагати?

Час перебування під прямим сонцем повинне збільшуватися поступово. На почтаку відпустки на курорті засмагайте тільки  в ранкові і вечірні години.

Найбільш корисна і гарна засмага  – рівний, легкий і золотистий відтінок.

У курортних зонах не варто стояти на сонці в інтервалі від 11:00 до 16 годин (без додаткового захисту шкіри). Також сонячна вода з мокрою шкірою (витираємо на суші рушником) – краплі води можуть викликати або локальні сонячні опіки, або плями гіперпігментації.

З початку весни і до пізньої осені  необхідно захистити шкіру обличчя, якщо у вас є пристрасть до пигментації.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *