Головна » Твоя краса » Обличчя » Як вберегти обличчя від засмаги. Корисні поради

Як вберегти обличчя від засмаги. Корисні поради

Літо – час відпочинку на пляжі, теплих хвиль і жаркого сонця.  Про гарну, рівну засмагу мріють багато. Але всі теж сьогодні знають про те, що сонячні промені небезпечні. Тому і виникає питання – як вберегти обличчя від засмаги і шкідливого впливу ультрафіолета?

Як вберегти обличчя від засмаги. Чому засмагати небезпечно?

Як вберегти обличчя від засмаги. Корисні поради

Найважче захворювання, яке може виникнути при надлишковій дії сонця, – це злоякісні набряки шкірних покривів, зокрема, меланома. Рак шкіри швидко розвивається, дає метастази і в більшій кількості випадків призводить до смертельного випадку.

Шкіра обличчя – найвідкритіша  частина нашого тіла. Тому на захист її потрібно акцентувати увагу в найперших сонячних днях.

Найпоширеніші засоби захисту особи від сонця – спеціальні креми. Вони відрізняються наявністю в них трьох видів інгредієнтів сонцезахисної дії:

Фізичні. Не проникають в епідерміс, відображають сонячні промені по принципу екрана. Робота починається з моменту нанесення. Іх недолік – сушильний ефект і білі сліди, що викликає дискомфорт.

Антиоксиданти. Це вітаміни Е, С, екстракти рослин, натуральні масла, часто використовуються в комплексі. Абсолютно безпечні, знижують ризик появи сонячних опіків, пігментації, сприяють відновленню дерми після перебування на сонці. Іх недолік – відносно незначна ефективність в порівнянні з хімічними та фізичними засобами.

Останнім часом все частіше можна зустріти креми комбінованої рецептури з фільтрів двох видів. Коефіцієнт корисної дії їх значно вищий.Розповімо про правила їх використання.

Натуральні сонцезахисні засоби для обличчя гарантують захист шкіри від засмаги. Відображення ультрафіолетових променів є необхідним для тих, хто живе в південній частині країни. Нижче будуть описані практичні рекомендації.

Передчасне старіння дерми

Більшість представниць прекрасної статі в принципі не розуміють, що вони суперечать самим собі. З однієї сторони, дівчата хочуть залишатися молодими, як можна довше.

З іншої сторони – продовжують засмагати на відкритому сонечку або навіть в солярії!

Проникнення ультрафіолетових променів не тільки наноситься ураженням клітин шкіри, але і призводить до передчасного руйнування молекул колагену та еластину. Між тим, це найважливіші білки, які також забезпечують свіжість і еластичність шкіри.

Захистити себе від сонця категорично необхідно. Як мінімум, шкіру обличчя, так як вона найлегша і пошкодження стають видимими на ній швидко. Якщо в молоді відновні механізми ще функціонуються, то з віком «відбиток» сонця стає все більш помітним.

Вибір сонцезахисного крему

Відзначимо, що спеціалізована косметика носить в собі кілька корисних ефектів:

Захист дерми від ультрафіолетових променів;

Зволожеення;

Оздоровчий ефект (необхідний, якщо шкіра вже обгоріла на сонці);

Знеболювання;

Визначающий характеристикою сонцезахисного крему вважається SPF. Фактор, який є численним вираженням фільтра сонячних променів.

У випадку, якщо ви плануєте захищати дерму, будучи на пляжному відпочинку, не рекомендується вибирати крем, SPF, у якого нижче позначки в 40. Відзначимо, що спреї, які також використовуються з метою створення захисного екрану на шкірі, істотно менш ефективні, в порівнянні з кремом.

Єдиною альтернативою крему може служити молочко. Це дійсно зручніше у використанні, так як його легше розподілити по поверхні шкіри. Крім того, молочко впивається шкірою набагато швидше.

Як вберегти обличчя від засмаги

Невелика кількість сонячного ультрафіолету корисна для здоров’я людини.

У невеликих дозах промені сонця необхідні для переробки вітамінів Д, Е і С, а також ряду мікроелементів – фактично прискорює обмін речовин і сприяють виготовленню гормонів задоволення.

Надлишкова кількість сонячних променів здатна заподіяти велику шкоду. Більшість дівчат знають про зв’язок соляріїв та раку шкіри, а також про передчасне старіння шкіри (починаючи з 35 років), викликане руйнуванням колагену та гіперпігментації. У віці до 45 років 90 відсотків зморшок становлять результат безпосередньо впливу ультрафіолету.

Що посилює ефект засмаги та ушкодження, заподіяне шкірі?

-Пора року – влітку рівень ультрафіолета посилюється.

-Близкість  до екватору – популярні курортні зони саме в цих регіонах.

-Висота – в горах (гірськолижні  курорти) сонячне випромінювання зростає.

-Сонячне випромінювання може відбиватися від снігу (ті ж гірськолижні курорти), піску, води – те, що ви будете засмагати, навіть не будучи під прямими сонячними променями.

-Ефект  засмаги накопичується від впливу різних факторів.

-Перепад випромінювання від незначного до високого – шкіра ще не підготовлена до таких доз (поїздка в зимовий період в теплі краю).

Як вберегти обличчя від засмаги. Як потрібно правильно засмагати?

Час перебування під прямим сонцем повинне збільшуватися поступово. На почтаку відпустки на курорті засмагайте тільки  в ранкові і вечірні години.

Найбільш корисна і гарна засмага  – рівний, легкий і золотистий відтінок.

У курортних зонах не варто стояти на сонці в інтервалі від 11:00 до 16 годин (без додаткового захисту шкіри). Також сонячна вода з мокрою шкірою (витираємо на суші рушником) – краплі води можуть викликати або локальні сонячні опіки, або плями гіперпігментації.

З початку весни і до пізньої осені  необхідно захистити шкіру обличчя, якщо у вас є пристрасть до пигментації.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *