Home / Здоров'я / Ідеальна фігура / Як скуднути. Покрокова інструкція ” Як схуднути “

Як скуднути. Покрокова інструкція ” Як схуднути “

Скористайтеся покроковою інструкцією ” Як схуднути “, під керівництвом якої ви станете на “правильний шлях” схуднення. Про яку і розповість нам Енциклопедія Краси.

Крок 1 . Для того щоб знати як схуднути необхідно визначити, чи дійсно ви страждаєте від надмірної ваги

Для цього :

  • Розрахуйте ваш індекс маси тіла ( ІМТ). Обчислюється ІМТ дуже просто : для цього зводите в квадрат цифру, що позначає ваш зріст (у метрах) , а потім ділите цифру, що позначає вашу вагу , на отримане число.
  • Перевірте співвідношення об’єму талії і стегон ( ОТС ). Виміряйте обсяг вашої талії і стегон , розділіть окружність талії на число, що означає окружність стегон.

Тепер дайте відповідь на наступні питання:

Чи перевищує ваш ІМТ число 25 ?

Чи є ваш ОТС більше 1,0 (якщо ви чоловік ) або 0,8 (якщо ви жінка ) ?

Якщо ви сміливо відповіли “ні” на обидва питання, ваша вага знаходиться в межах норми. У такому випадку виключіть шкідливі продукти з раціону і постарайтеся виконувати нескладний комплекс вправ хоча б тричі на тиждень. Хорошим початком також стане щоденна 30 – хвилинна прогулянка на свіжому повітрі. Якщо ж ви на обидва питання відповіли ствердно, тоді переходите до наступного кроку.

Крок 2 . Як схуднути. Від скількох зайвих кілограмів ви повинні позбавитися?

Для початку розрахуйте здорову вагу, вашу індивідуальну норму (див. крок 1 ). Якщо ж ваша вага за всіма розрахунками дійсно вище норми, зверніть увагу, на скільки кілограмів; на стільки кілограмів і намагайтеся схуднути, не більше.

Крок 3 . Як схуднути. Складіть свій індивідуальний план / програму схуднення.

Ретельно все розплануйте і запишіть. Ви обов’язково повинні обміркувати, яким способом вам можна швидко і без надмірних зусиль схуднути, скільки днів / тижнів / місяців вам для цього буде потрібно. Таким чином, ви складете свій індивідуальний план схуднення, відштовхуючись лише від реальних і легкодосяжних цілей. Реально втрачати від 0,5 до 1 кг на тиждень. Якщо ж ви худнете швидше, то велика ймовірність того, що незабаром ви знову наберете всі втрачені кілограми, а можливо і більше. Якщо перед вами постало, здавалося б, непосильне завдання скинути 10 і більше кілограмів – не падайте духом. Не варто сумувати, адже для досягнення ідеальної ваги потрібно мінімум місяці 3-4, а іноді 9 місяців або рік. Розділіть вашу довгострокову мету на безліч дрібних короткострокових цілей, так ви значно простіше і швидше досягнете бажаного результату. Нехай вашою першою метою стане втратити 8 кг. Ви зможете досягти її протягом двох місяців, якщо наполегливо працювати в цьому напрямку. Як тільки ви досягнете цієї мети, приступайте до ” ліквідації ” наступних 8 кг. Звичайно, кращим варіантом буде спочатку пройти медичне обстеження перш, ніж вибирати будь-яку програму схуднення.

Крок 4 . Як схуднути. Підготуйте себе до схуднення морально.

Цей крок вимагає від вас, в першу чергу, чесності. Запитайте себе, чи дійсно ви самі вирішили, що потрібно схуднути. Ви повинні бути впевнені, що це цілком і повністю ваша ідея, і ви це робите для здоров’я і стрункості.

Крок 5 . Як схуднути. Підведення підсумків.

Якщо ви відповісте “так ” хоч на одине з нижченаведених запитань, значить, ви готові приступити до схуднення :

1 . Чи справді ви є власником зайвої ваги?

2 . Чи склали ви свою індивідуальну програму схуднення ?

3 . У вас немає проблем зі здоров’ям?

4 . Проконсультувалися ви з лікарем перш, ніж приступити до схуднення ?

5 . Ви впевнені у своїх силах, і чекаєте тільки позитивних результатів?

6 . Чи справді ви самостійно прийшли до думки , що вам потрібно скинути вагу та схуднути ?

7 . Чи підтримують вас ваші родичі / друзі у ваших починаннях ?

8 . Подолали ви депресію / стрес та інші психологічні проблеми, що заважають схудненню ?

Скільки у вас “так” ?

1-3 : необхідно морально налаштуватися і розібратися зі своїми проблемами перш , ніж приступати .

4-6 : в принципі , ви готові , але слід ще раз ретельно обміркувати свою програму схуднення .

7-8 : ви готові , тому приступайте до реалізації ваших планів щодо схуднення негайно!

Крок 6 . Як схуднути. Виберіть відповідну вам дієту

Ви хочете скинути зайву вагу, і готові почати негайно. Але яку дієту вибрати ? З чого почати ? Може, вибрати дієту Аткінса ? Або низковуглеводневу? Як правильно підраховувати споживані калорії ? Чи допоможуть таблетки для схуднення ? Від цих питань голова обертом йде . Заплуталися? Що ж, ви не самотні!

Ось кілька основних правил як схуднути , які вам допоможуть:

Правило № 1 . Ви повинні витрачати стільки ж кілоджоулів , скільки і споживаєте.

Якщо ви будете споживати більше , ніж витрачати – додасте у вазі . Якщо ж менше , то значно схуднете .

Правило № 2 . Два кілоджоулі з ​​вуглеводної їжі = 1 кілоджоуль , отриманий з їжі багатої жирами.

1 грам жирів містить майже в 2 рази більше кілоджоулів , ніж 1 грам хліба / крохмалю / пасти або 1 грам білка (риба / м’ясо / птиця) . І ще : велика кількість їжі, багатої жирами , збільшить ризик розвитку серцевих захворювань.

Правило № 3 . Підрахуйте , скільки кілоджоулів вам потрібно , щоб втрачати 0,5-1 кг на тиждень.

Знизьте кількість споживаних калорій на 2000 , щоб стабільно худнути 0,5-1 кг на тиждень. Вправи сприяють спалюванню кілоджоулів , а значить, ви втрачаєте у вазі.

Правило № 4 . Що їсти і в якій кількості, щоб швидко схуднути?

Вживайте різноманітну їжу, щоб ваш раціон був збалансованим. Необхідно приблизно: 6 порцій макаронів / хліба / рису / крупи , 3-5 сирих овочів , 4 будь-яких фрукта , 2 склянки молока / нежирного кефіру / сиру , 2 невеликі порції дієтичного м’яса без жиру і шкіри , або риба , яйця або горіхи. Добова порція маргарину , жирів або масел не повинна перевищувати 4 чайні ложки в день.

Правило № 5 . Виберіть правильну для себе дієту .

Уникайте дієт , які обіцяють швидке і ефективне схуднення . Складіть свій власний дієтичний план , спираючись на вище викладені принципи . Підібрати дієту Ви теж зможете на нашому сайті, ось декілька з них:

Правило № 6 . Уважно стежте за вашим прогресом.

Регулярно зважуйтеся , а також вимірюйте обсяг талії стегон. Намагайтеся щомісяця розраховувати ваш індекс маси тіла. Записуйте ваші зміни і результати в спеціальний журнал . Скористайтеся нашою іструкцією ” Як схуднути , і результат не змусить себе чекати!


Check Also

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *