Головна » Дієти » Ідеальна дієта або як схуднути без дієт

Ідеальна дієта або як схуднути без дієт

Кожен у кого є проблеми із зайвою вагою, перед тим, як підібрати собі ідеальну дієту, хоча б раз, але задається питанням: «Як схуднути без дієт?».  Як правило, слово «швидко» в цьому питанні і призводить до того, що людина зупиняється на самій жорсткій, не завжди безпечній  для організму, виснажуюючій дієті.
Адже кожен розуміє, що схуднути без дієт цілком можливо, але швидко схуднути без дієт можуть тільки важко хворі люди. Відповідно, не будучи хворим, і запас величезного бажання за тиждень до Нового Року влізти в сукні, куплені ще влітку, найправильнішим варіантом дій представляється наступний:

Як  схуднути без дієт?

А ) дієта все таки потрібна;
Б) вона обов’язково повинна бути жорсткою (адже треба ж покарати свій організм після того, як йому дозволялося стільки смакоти і в такій кількості!) .
Однак, про те що вага, втрачена внаслідок жорсткої виснажуючої «ідеальної дієти», повертається з блискавичною швидкістю, не писав, напевно, тільки ледачий.

Крім того, всі без винятку суворі дієти, призводять до наступних результатів: нервове і фізичне виснаження, депресія, агресія, проблеми з шлунком і т.д. Не кажучи вже про наслідки виведення з організму життєво важливих вітамінів і мікроелементів: судоми, тьмяний колір волосся, « згаслі » очі, ламкі нігті, сонливість, дратівливість. Саме тому поряд з величезною кількістю різних дієт існує і багато рекомендацій з приводу того, як швидко схуднути без дієт.

як схуднути без дієт

Як  схуднути без дієт?

Check Also

Яблучна дієта допоможе схуднути. Відгуки про застосування дієти

Яблучна дієта допоможе схуднути. Відгуки про застосування дієти

Проблема зайвої ваги не втрачає своєї актуальності вже кілька десятиліть. Часом старі і перевірені так …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *