Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Як схуднути на животі – вправи

Як схуднути на животі – вправи

Кожна жінка мріє мати плоский і підтягнутий живіт, навіть ті представниці прекрасної статі, які заявляють, що повністю задоволені своїм тілом. Для більшості жінок навіть думка про неідеальної фігурі – це справжній кошмар. Їх мозок чітко фіксує кожен з’їдений шматочок солодкого і відкладає цю інформацію в так звану «жирову скарбничку». А як було б чудово їсти скільки завгодно і не замислюватися про це, а талія і живіт залишалися не тільки стрункими, але і підтягнутими. Але як говориться – «Мріяти не шкідливо». Як схуднути на животі дізнаємось далі.

Перші кроки як схуднути на животі

Як схуднути на животі – вправи

Всі ми знаємо, що в цьому житті нічого просто так не буває і за все потрібно боротися і платити. Тому кожен з нас розплачується за свій неприборканий апетит, лінь і неправильний спосіб життя «вушкоподібними» наростами жирку на стегнах і боках, а також обрезклим животом. І якщо бути чесними, виглядає все це не дуже привабливо, тому варто задуматися над тим, як схуднути на животі.

Але не варто впадати у відчай, адже для порятунку наших тіл створено і відкрито безліч фітнес – студій і спортивних центрів, які допомагають більшості з нас спокутувати «гріхи обжерливості» наполегливою працею. Домогтися відмінних результатів допомагають численні тренажери і нагляд досвідченого тренера, який не тільки вчасно вкаже на помилки, але і допоможе їх виправити, адже їх роблять всі без винятку.

Присутність тренера вкрай необхідна, адже на початковому етапі наші тіла незвичні до сильних навантажень, ми лінуємося виконувати вправи або робимо їх неправильно, і не завжди викладаємось на всі 100%. Досвідчений тренер завжди підтримає порадою і розробить діючі вправи як схуднути на животі  і боках.

Отже, можна зробити висновок, що ефективність занять буде набагато нижчою, ніж очікувалося. Але це ще не все, неправильне виконання вправ може привести до розтяжок і інших травм. Тому усім початківцям настійно рекомендовано проходити курси «спортивного лікнепу» у кваліфікованого тренера.

Він допоможе правильно обчислити індекс маси тіла і кількість жиру в тканинах. Виходячи з цих даних, можна підібрати діючу програму вправ, визначитися з видом навантажень і їх кількістю. Тренер розповість і покаже на особистому прикладі, як правильно виконувати всі вправи і простежить за правильністю виконання. Після проходження тренерського інструктажу дозволяється самостійно займатися і бути впевненим у власних силах.

У сучасному світі вкрай важливо тримати своє тіло в належній формі, так як воно є показником надійності та успішності для більшості людей, особливо в діловому світі. І в цьому є частка правди, адже людина, що звикла стежити за собою здатна викликати велику симпатію і довіру, на нього легко покластися і довірити будь-яке доручення, він активний в роботі і має міцне здоров’я.

Зваживши всі плюси і мінуси фітнесу, і прийнявши позитивне рішення на його користь можна приступити до занять. Якщо дуже хочеться мати гарний вигляд, але немає можливості відвідувати спортзал, то в таких випадках доведеться проводити тренування самостійно. Для початку потрібно обзавестися кількома спортивними журналами, які мають різноманітні вправи для схуднення, а також виміряти свій ріст, об’єм  і вагу.

Маючи фізичні дані можна розрахувати свій індекс маси тіла і приблизну наявність жиру в тканинах тіла. На жаль це будуть тільки приблизні дані, оскільки точні дані можна отримати у лікаря – ендокринолога або в фітнес – центрі. Потім вибираємо вподобану програму і приступаємо до тренувань.

Найбільш ефективна поперемінна програма, яка складається з аеробіки, силових тренувань і кардіо – навантажень. Але у випадках обмеженого часу схуднути в животі можна за допомогою виконання всього комплексу нескладних вправ.

Дуже поширена проблема для більшості з нас – це пониклий живіт. Причиною цього є слабкі м’язи нижнього преса. Але, за допомогою підйомів ніг їх можна привести в належну форму.

Як схуднути на животі – вправи 1

Як схуднути на животі – приклади вправ

Дануе вправу потрібно виконувати лежачи. Для початку розставте руки в сторони і починайте піднімати витягнуті прямі ніжки поки не утвориться прямий кут. Під час підйому потрібно рахувати до 10, після чого почати опускати ноги на підлогу, знову-таки рахуючи до 10. Вправу слід повторити 10 або 15 разів.

Для кращого результату підйоми можна ускладнити і добавити до них елемент «ножиці», тобто ноги при підйомі потрібно буде перехрещувати між собою зліва направо. Для тих, хто довше тренується можна добавити елемент «обтяження» – між ніжками затисніть будь-який предмет і починайте їх піднімати, при цьому предмет не можна випускати. Всі професійні спортсмени визнали користь вправи «скручування», яка незамінна при позбавленні від зайвих кілограмів. Для початку лягаємо на спину, ноги зігнуті в колінах на підлозі, руки під головою, підборіддя догори. Починаємо повільно піднімати передній корпус, при цьому поперек не відриваєтья від підлоги, а потім повільно повертаємо їх у вихідне положення.

Існує безліч різновидів цієї вправи як схуднути на животі  і талії. Справа в тому, що її можна ускладнювати елементом піднятих ніг з одночасним підніманням тазу і плечей, піднімаємо тільки таз, виконувати косі скручування (виконується звичайне скручування в позиції, коли тазова частина повернена на бік, а плечовий пояс лежить прямо). Вправу потрібно виконувати поки не відчується в м’язах відчуття «печії», а потім слід зібратися з усіма силами і зробити ще 10 поворотів через силу (для початку хоча б 5 повторів).

Більшість з нас не раз замислювалися над тим, як схуднути на животі  і талії в домашніх умовах. Для досягнення цих цілей добре себе зарекомендувала такавправа, як віджимання. При цьому тренуються практично всі м’язи преса, а також погойдуються деякі м’язи ніг, сідниці і руки. Таку геніальну вправу рекомендується виконувати практично всім без винятку. Щоб отримати відчутний результат потрібно виконувати таку вправу, як підтягування тулуба на перекладині. Для цього потрібно повиснути на турніку, який можна підвісити і вдома, і піднімати ноги до утворення прямого кута, після чого їх потрібно опустити. Підтягувати тулуб на перекладині необхідно як мінімум 10 разів.

Багато з нас навіть не підозрюють, що тренуватися можна навіть за своїм робочим місцем. Під час будь-якої перерви потрібно сісти на стілець, впертися руками в сидіння і почати піднімати ноги на 20 або 30 сантиметрів від підлоги, спина при цьому має залишатися прямою. У такому положенні потрібно почекати 30 секунд і при цьому втягнути живіт. Якщо в області спини відчувається дискомфорт, значить, ноги підіймалися занадто високо. У таких випадках не можна робити різких підйомом, так як це може пошкодити м’язи спини. Випрямлення піднятих ніг і повороти їх в сторони можуть бути доповненням до цієї вправи.

Француженки єдині можуть дати пораду з приводу зовнішнього вигляду і догляду за собою. Справа в тому, що вони з дитинства стежать за своєю поставою, а це позитивно позначається на підтягнутості всього тіла. Дівчаток також вчать весь час ходити з напруженими м’язами пресу. Будь-який бажаючий може спробувати такі міні – тренування в будь-який час, для цього потрібно напружити м’язи преса і тримати не більше 3 хвилинок. Після цього слід зробити перерву на 1 – 2 хвилинки і продовжувати вправу. Якщо так робити, щоб схуднути, талія завжди буде залишатися красивою і стрункою.

Щоб підкреслити лінію талії можна використовувати обруч. Спочатку потрібно починати з простих скручень, а потім його потрібно обтяжити. Варто пам’ятати, що неправильне використання обтяження може привести до травм.

Запам’ятайте, що регулярні заняття спортом у взаємозв’язку з правильно збалансованим харчуванням і відмовою від шкідливих звичок вже через два місяці дадуть позитивну віддачу у вигляді зменшення обхвату стегон і талії, а також поліпшеного самопочуття.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *