Home / Твоя краса / Тіло / Як позбутись складок під пахвами: удар по проблемній зоні

Як позбутись складок під пахвами: удар по проблемній зоні

Обвислі руки і складки над бюстгальтером досить часта проблема багатьох представниць прекрасної статі. Поспішаємо порадувати, проблема вирішувана! Щоб назавжди позбутись висячі «крильця» і жир, доведеться добре попрацювати і почати правильно харчуватися. Полегшити завдання не вийде, красиве тіло – це праця, а не генетика. Отже, сьогодні говоримо про те, як позбутись складок під пахвами.

Як позбутись складок під пахвами: чому з’являється жир під пахвами?

Як позбутись некрасивих складок під пахвами удар по проблемній зоніЯк не дивно, але навіть у цілком худеньких дівчат бувають складки шкіри над ліфчиком. «Природа», – скажетепід  ви. І будете абсолютно неправі. Жирні «вушка» пахвами з’являються з п’яти причин:

Загальне ожиріння тіла;

В’яла шкіра при низькій активності;

Горбатість і неправильна постава;

Погано підібрана білизна;

В’ялі м’язи через відсутність фізичного навантаження.

Від усіх бід один рецепт – фітнес, легка атлетика і дієта. Дотримуючись його, питання: як позбутись складок під пахвами щасливо вирішиться.

Як позбутись складок під пахвами: вправи

Перед комплексними вправами потрібен хороший розігрів верхньої частини тіла, саме з нього ми попрацюємо. Беремо килимок, воду, включаємо музику і починаємо!

Розминаємо шию у всіх напрямках, роблячи нахили головою в сторони і повороти.

Опрацьовуємо плечовийї, ліктьовий і променевозап’ястний суглоби круговими рухами по 8 разів вперед і назад. Робимо обороти прямими руками теж по 8 разів.

Виконуємо ривки руками перед грудьми точно, як у школі. Гарненько тягнемося ліктями назад і зводимо лопатки. Наше завдання грунтовно прогріти плечовий пояс. 10 повторів.

Одна рука вгорі, стиснута в кулачок, інша внизу. Міняємо положення на два рахунки. Виконуємо 8 разів.

Тепер ставимо прямі руки перед грудьми паралельно підлозі і розводимо махом в сторони, напружуючи м’язи. Стежимо за рівною лінією рук. 15 разів.

Імітуємо постановку рук злочинця, коли поліцейський направляє на нього пістолет. Тобто трохи віддаляє від голови, долоньки дивляться вперед. З цього положення піднімаємо руки вгору, витягаючись корпусом. Робимо 15 швидких повторень.

Вільно струшуємо руками і приступаємо до силового навантаження.

Отже, наша ціль не прокачати біцепси, а привести в тонус плечовий пояс. Тому вправи робимо з вагою власного тіла і мінімальним навантаженням. Підійдуть гантелі на 1-1,5 кг або пляшки 0,5 л з піском / землею. Відкриває наше тренування улюблена вправа – віджимання.

Як позбутись складок під пахвами: вправа №1.

Віджимання з натиском на коліна – 15-20 разів.Стаємо на коліна, ноги піднімаємо вгору так, щоб між литками і стегнами утворився гострий кут у вигляді пташки «V». Руки на рівні грудей, долоні дивляться вперед. Відстань між руками вибирайте комфортну під себе. Тепер випрямляєте спинку, сідниці тримаємо на одному рівні з попереком і починаємо віджиматися.

Як позбутись складок під пахвами: вправа №2.

Віджимання з натиском на гантелі + відведення руки в сторону – по 10 разів на кожну руку. Положення не змінюємо, тільки руками впираємося в гантелі. Так трицепс, грудний і дельтовидний м’язи ще ефективніше попрацюють, а значить можна позбутись складок під пахвами. Перша частина вправи – віджимаємося. Друга – відводимо руку з гантеллю в сторону до паралелі з підлогою, трохи зігнувши в лікті.

Разом вийде 20 віджимань і по 10 відведень. Ніхто не говорив, що буде легко. Проявляємо завзятість і рухаємося далі. Зрештою, це у вас жир під пахвами.

Як позбутись складок під пахвами: вправа №3.

Потрійний ефект – 10 раз. Лягаємо на спину, ноги зігнуті в колінах. Руками на грудях тримаємо гантелі. Виводимо одночасно їх вгору, потім розводимо руки по сторонах, знову вгору і опускаємо – це 1 раз. При розведенні тримайте лікті злегка зігнутими на 15 градусів. Саме таке положення забезпечує навантаження на м’язи, а не суглоби і зв’язки, якщо тримати руки строго рівно.

Вправа відмінно зміцнює і прокачує грудний м’яз, опрацьовує складоки під пахвами  і вибудовує дельтоподібну групу.

Як позбутись складок під пахвами: вправа №4.

Плавець на підлозі – 10 разів. Ух, руки вже підгорають, але ми не здаємося! Залишаємося на підлозі, в руках гантелі і виконуємо простеньку вправу – зміна положень рук. Точно так, як робили в розминці. Руки на підлогу не кладемо, напружуємо всі м’язи.

На відео тренер пропонує дещо інший варіант з почерговим відведенням рук з положення перед грудьми. Робіть, як зручно. Ефект однаковий.

Як позбутись складок під пахвами: вправа №5.

Повороти гантелей за спину. Дивіться відео, як позбутись складок під пахвами. Уважно стежте за виконанням і постарайтеся не вдарити себе гантеллю в щелепу. Радимо робити вправу перед дзеркалом.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *