Home / Маски для обличчя / Домашні маски для обличчя для звуження пор

Домашні маски для обличчя для звуження пор

Звуження пор  на обличчі – справа, прямо скажемо, невдячна. Ти їх звужуєш-звужуєш, а вони все одно норовлять розширитися. Так уже в природі повелося, що назавжди звузити розширені по тій або іншій причині пори і забути про них не вийде, процес це складний, багатоетапний, планомірний і постійний. Варто тільки дати слабину – і ось вони, розширені пори, ніби ніхто їх до цього роками безперервно і не звужував. І тоді домашні маски для обличчя  знову поспішають нам на допомогу!

 Глиняні домашні маски для обличчя

домашні маски для обличчяКосметична глина – перевірений багатьма поколіннями володарів розширених пор засіб, здатний, при правильному застосуванні, звузити пори.

Засихаючи на шкірі, глиняні домашні маски для обличчя відмінно стягують пори, особливо якщо ваші пори просто широкі, а не забиті шкірним жиром. Якщо ж пори широкі саме через вмістимий в них жир, то для звуження пор цей жир з пор треба спершу вичистити. Тут теж допоможуть глиняні, але далеко не настільки швидко засихаючі домашні маски для обличчя.

Тиснучу пори глиняну маску найпростіше зробити, розвівши глину водичкою з парою крапельок лимонного соку. Така маска дає практично миттєвий ефект, особливо якщо змити її холодною водою і зволожити шкіру легким гелем і сироваткою, а не переживлювати важким маслянистим кремом.

Для того ж, щоб глиняна маска як слід витягнула вміст з пор, які потім можна буде надовго і якісно звузити, знадобиться набагато більше часу та косметичної вправності. Щоб не дати глиняній масці застигнути, її наносять найтовщим з можливих шаром, накривають зверху харчовою плівкою з прорізами для носа, рота і очей або ж постійно збризкують водою з пульверизатора.

Ще один спосіб не дати глиняній масці відразу ж застигнути – це ускладнення її рецепта, коли крім води глину розбавляють гліцерином, оліями, гелем алое вера. Така маска буде застигати набагато повільніше, вичищаючи, а не звужуючи пори. Для посилення очищаючих властивостей глини до неї додають активоване вугілля, відомий своїми адсорбуючі властивості.

Змивають очищаючі пори глиняні домашні маски для обличчя  теплою водичкою, допомагаючи собі спонжем і гелем для вмивання. Після ж всеочисної пори глиняної маски настає пора звужуючої пори маски, описаної вище глиняною або, приміром, білковою.

Білкові домашні маски для обличчя для звуження пор

домашні маски для обличчяЗбитий білок – ще один перевірений поколіннями засіб для звуження пор. Білок збивають в чистому вигляді або з додаванням невеликої кількості лимонного соку. Наносять білкову маску в декілька шарів, даючи кожному застигнути. Останній шар тримати 5-10 хв. і змивають маску холодною або прохолодною водою.

Щоб підсилити звужуючий пори ефект білкової маски для обличчя  до неї добавляють все ту ж косметичну глину, картопляний або кукурудзяний крохмаль, гель алое вера або розведений у невеликій кількості води желатин.

Домашні маски для обличчя для звуження пор: кислоти

Ще один домашній спосіб тримати пори під контролем – всілякі молочні та фруктові кислоти, які м’яко або не дуже відлущують верхній шар шкіри, видаляючи забиваючі і розширюючі пори частинки мертвої шкіри. Крім цього кислоти чудово тонізують шкіру, роблячи її щільною і пружною, що теж не дає порам провиснути і розширитися.

Тут можна використовувати будь-які кислі фрукти і ягоди, кисломолочні продукти і навіть овочі. Полуниця, помідори, цитрусові, квашена капуста, натуральний йогурт – все це змішується з тією ж глиною, картопляним або кукурудзяним крохмалем, меленою вівсянкою або вівсяним борошном.

Часто в такі маски додають скрабуючі частинки: дрібний цукор і навіть сіль. Тоді кислотний пілінг стає ще й скрабом.

Домашні маски для обличчя для звуження пор: аспірин

Окрема тема домашніх кислотних пілінгів містить ацетилсаліцилову кислоту аспірин. Аспірин розводять в кашку звичайною водою, добавляють мед і наносять на шкіру. Можна добавити мелений аспірин і в інші звужуючі пори маски: з глиною, білком, желатином, фруктами, овочами, ягодами і навіть, для особливо суворих з власною шкірою, з цитрусовими.

Ще один спосіб використання аспірину для звуження пор: перемолоти його в кавомолці або як слід потовкти і змішати із засобом для вмивання або легким гелем для обличчя. Тоді ви отримаєте ніжний кислотний скраб, який теж буде всіляко сприяти великій і безкінечній справі звуження пор.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *