Home / Сім'я / Як повернути чоловіка. Підбірка найкращих способів

Як повернути чоловіка. Підбірка найкращих способів

Коли у жінки починаються нові і серйозні відносини, вона завжди сподівається, що на цей раз знайшла того єдиного чоловіка, який стане супутником її життя на довгі і щасливі роки. Проходить час … І раптом настає момент, коли вона з великим жалем розуміє, що її надії м’яко сказати не виправдалися. І її обранець дуже далекий від того ідеалу, яким вона його бачила зовсім недавно, з безліч вагомих недоліків, непомітними раніше. Якщо Ви потрапили в таку ситуацію і хочете дізнатися як повернути чоловіка, то ця стаття якраз для вас.

Як повернути чоловіка

До всього іншого, він теж розуміє, що відносини з вами дуже далекі від досконалості. І тоді настає важливий момент, коли обов’язково потрібно прийняти рішення, розлучитися або продовжити такі відносини.

Ви думали, що таке може статися з кимось іншим, але тільки не з вами! Ви були зразковою парою, ідеалом для багатьох, і на вас колись дорівнювали всі інші? Але одного разу у вас щось пішло не так і ви більше як родина не існуєте. Чоловік, який обіцяв все своє свідоме життя любити, носити на руках, здувати порошинки – просто зібрав речі і пішов. Ви залишилася одна, вам страшно, прикро і боляче через зраду коханої людини.

У вашій голові крутиться єдина думка про те, як повернути чоловіка? І тепер в полоні самоти, ви ніби тигриця звертаєтеся до подруг, мами або знайомих за слушними порадами. Вам співчувають близькі люди. Правда, одні удавано, а інші щиро від усього серця, бажаючи, щоб все скоріше налагодилося. Ось тільки вам від цього не стає легше, адже власне відчуття болю набагато ближче до тіла.

Досить, ридати. Перестаньте терзати свою душу і серце різними питаннями: «Як він посмів», «За які такі гріхи, він зі мною так вчинив» і «Чому саме я ?!». Зупиніться і правдиво відповідайте собі на одне важливе питання: «Чи дійсно ви можеш пробачити його зраду і любити так же сильно»? Пробачити, і знову впустити в особисте життя, чоловіка, який завдав нищівного удару і не нагадувати про зраду? Відповідь «так», тоді негайно дійте.

Коли людина не в змозі самостійно вирішити будь-яку проблему, вона  звертається за допомогою до грамотного фахівця, правда ж? Психотерапевти і сімейні психологи представляють собою знавців найтонших порухів душі людини. Ну, по суті, сама назва даних професій передбачає це. У західних європейських країнах чергове відвідування психолога або психотерапевта – звична справа, як візит до кабінету стоматолога, яке нічого ганебного і страшного не передбачає.

Людина, яка визнала, що вона потребує кваліфікованої допомоги – вже на півдорозі до досягнення наміченої мети. Але і «душоведи» не володіють силою Бога, багато що залежить від вас. Психологія здатна допомогти повернути колишнього чоловіка лише в тому випадку, коли ви готові прислухатися до кожної поради фахівця і будете дотримуватися строго наміченого орієнтира.

Чому ви хочете повернути чоловіка?

Для початку потрібно зрозуміти, чому ви хочете його повернути, зрозуміти, які мотиви вами рухають:

Кохання.

Банальна звичка, небажання змінювати щось.

Страх втратити фінансову підтримку.

Уражена гордість.

Образа.

Вам потрібно просто «поговорити» з собою, прислухайтеся до себе, прислухатися до вашого внутрішнього голосу. Тільки нічого не придумуйте, не критикуйте ні себе ні його, Вам потрібно бути гранично відвертою самій  з собою. Тільки таким чином ви зможете зрозуміти, що саме Вами рухає і, вже виходячи з цього, готувати лінію поведінки.

Дуже важливо. Перед тим як почати діяти, ви повинні точно бути впевненою, що всі наступні кроки спрямовані виключно на благо і собі і йому, що вами рухає тільки бажання повернути коханого чоловіка і нічого більше, ніякої помсти і затаєної образи на даному етапі бути не повинно. І як тільки ви це усвідомили, то сміливо переходьте до наступного кроку.

Облік помилок, виробляємо лінію поведінки

Після того, як ви вирішили (зважилися) відновити колишні відносчини, необхідно провести аналіз помилок, які ви допустили в минулому. І визначити, які з них послужили причиною розриву відносин. Можливо, це була зрада. Можливо, вас не влаштовувала його робота, невисокий рівень доходу. А може ви регулярно його критикували, «пиляли» з приводу і без. Причин може бути досить багато. Що це дасть? А це дасть Вам можливість виключити подібні помилки в майбутньому і допоможе на даному етапі вибудувати лінію поведінки, яка дозволить повернути інтерес чоловіка.

Перше, що Ви матимете зробити, це виключити в спілкуванні з ним те, що не подобається всім чоловікам, це істерики, причіпки тощо. Демонструйте тільки позитивні якості. Ви ж єдина знаєте, чим ви змогли його зацікавити в день першого знайомства, так скористайтеся цим. Згадайте, що йому подобається, що він зазвичай хвалив, які переваги для нього були на першому місці. Які якості в жінці він вважає найголовнішими. Все це варто показувати в найпершу чергу.

Чи можна знову повернути любов колишнього чоловіка?

Так, це цілком реально! Якщо ви, як сімейна пара були разом досить довго – це може свідчити, що ви маєте багато спільного. Представники сильної статі по життю розважливі і обережніші, а значить, їм трохи зручніше перебувати поруч з партнеркою, яку вони вже так добре вивчили, ніж починати будувати нові відносини. Навіть, зробивши свій вибір на іншій, він ще не один день буде потайки аналізувати, порівнювати і стежити за вами. На цьому необхідно зіграти і, можливо, вам самостійно вдасться повернути кохану другу половинку.

В першу чергу ви повинні  з’ясувати, від яких дій краще утриматися. Дайте собі слово, що ви не станете: загрожувати самогубством або намагатися це зробити, топити біль і горе в спиртних напоях, нав’язуватися, телефонувати або писати смс-повідомлення на телефон, переслідувати, в очах опонентки очорняти його, перед загальними друзями виставляти в поганому світлі . Домовилися? От і славно!

Тепер ви повинні  пересилити себе і змусити свій організм трохи заспокоїтися. Навіть якщо вам  здається, що з його відходом ви втратили сенс життя, це помилкове відчуття. Просто ву вас досі говорять досада й образа, повірте, в цій ситуації це погані порадники. І, навпаки, тепер час – ваш  найкращий друг і помічник, оскільки він здатний  все розставити на свої законні місця. Якщо відносини повністю вичерпали себе, постарайтеся розцінити фініш, як відмінний привід для нового старту. Можливо, ваша друга  половинка все ще не зустрілася? Або, навпаки, розставання послано вам зверху для перевірки почуттів на вірність і міцність? Не запитуйте  долю, відповідь на кожен питання, що цікавить ви отримаєте, тоді коли прийде час.

Готуємося до «випадкової зустрічі»

Найперша зустріч після розставання стане визначальною і покаже, чи є перспективи в подальших відносинах. Звичайно ж, зустріч треба спланувати і підготувати. Знайдіть місця, які Вас об’єднують або місця, де Ваша і його одночасна присутність не буде виглядати дивно. Зустрінутися треба обов’язково, адже якщо ви цього не зробите, то як зможете воскресити відносини.

Кращий варіант – людні громадські місця, це дасть можливість маневру, і ви і він будете відчувати себе більш вільно, цим самим вдасться уникнути незручності. Більш того, мило спілкуючись з іншими, посміхаючись і сяючи очима, Ви будете мати набагато більше шансів ненароком і ненав’язливо привернути до себе його увагу.

Отже, ви зустрілися. Уникайте «крайніх» емоцій, ніякої холодності, натягнутості, тим більше бридливого зарозумілості. Але і в той же час особливої радості і безмірного щастя не виявляйте, тримайтеся рівно і спокійно, волю емоціям не давайте. Ваш чоловік повинен відчути, що Вам швидше приємна ця «випадкова зустріч», але ви її не шукали і не жадали. Чим наполегливіше і сильніше Ви будете прагнути відновити і налагодити відносини, тим тільки гірше, тим менше шансів це зробити, при такому підході прірва між вами буде все ширшою. Як би це Вам не було прикро, але «Ви пройдений етап» і тому чоловіка треба залучити і завоювати заново, при цьому, долаючи весь той негатив, що утворився колись між Вами.

І ні в якому разі навіть не намагайтеся йому нав’язати свою присутність, якщо бачите, що Ваш чоловік її уникає. Ви зрозумієте відразу, чи залишилися у нього якісь почуття чи ні, нехай це будуть навіть негативні, це все ж краще, ніж байдужість. Особливо не турбуйтеся, що він не дивиться в Вашу сторону і не прагне Вас привітати. Швидше за все він трохи розгублений і намагається зрозуміти, як вести себе (обов’язково гідно) з Вами. Терпіння і ще раз терпіння, не треба чекати неможливого. Сьогодні ви зробили перший головний крок, а завтра просунетеся ще на крок вперед.

Все про жінок і чоловіків

Ваше головне завдання в даний момент – зробити так, щоб він захотів Вас завоювати (за своєю природою чоловіки мисливці). Тому легкий флірт (дуже легкий !!!) в присутності вашого коханого буде дуже хорошим стимулом привернути його увагу, повірте, знаки уваги з боку іншого дуже освіжають відносини. Він повинен побачити, що ви користуєтеся увагою інших чоловіків … І єдина думка, яка повинна у нього залишитися: «Яка ж вона хороша, чому ж ми розлучилися?». І ще, після цієї зустрічі він повинен побачити, що ви можете спокійно жити без нього і не кидаєтеся на першого зустрічного. І повернути його ви не прагнете, але якщо він захоче, то готові спробувати вибудувати відносини заново, з урахуванням як його так і своїх помилок.

Є ще моменти, на які варто звернути найпильнішу увагу. При розмові з ним не дайте йому відчути і зрозуміти, що ви готові піти на все заради його повернення і готові пробачити все-все-все. Така позиція ніколи і ні у кого не викличе повагу і ніхто це не оцінить, а кого ми не цінуємо, того не боїмося і втратити. Не обіцяйте, що все виправите, все забудете, все вибачите (не вийде у Вас це). Не беріть на себе відповідальність за ваші майбутні відносини. Ви ж знаєте – за все, що відбувається і трапляється в парі відповідають обидва. Так що, якщо і будуть клятви і обіцянки, то тільки взаємні.

Найкраще поговоріть про ті щасливі моменти в ваших відносинах, які ви цінуєте досі, про яскраві спільні переживання. Постарайтеся перенести позитив з минулого в сьогодення і закладіть фундамент майбутніх відносин. Сформуйте і у себе і у нього в голові образи тільки щасливого минулого, і можливо це допоможе примножити їх в недалекому і світлому з ним майбутньому.

Продовжуємо правильний діалог

Намагайтеся його розговорити, знайдіть цікаві йому теми (ви повинні були до цього підготуватися на етапі «Готуємося до «випадкової зустрічі»), дайте йому самому вести діалог, в такі моменти людина оцінює сам діалог як дуже цікавий і приємний. Вчасно треба буде підтакнути, задати своєчасне питання і повірте, він оцінить Вас, як чудового і доброго співрозмовника, що Вам цікаві його думки, переживання, а значить цікавий і він сам. А ми тим самим все ближче і ближче до того, щоб ніколи не ставити більше питання: «Як повернути чоловіка  після розставання?». Залишився останній штрих.

Сюрприз – так!

Спробуйте своєму коханому зробити приємний сюрприз. Так, так, так, саме сюрприз, хто ж їх не любить. Тільки піднести його потрібно як би ненароком і недбало, і він повинен бути нейтральним, але дуже для нього дорогим, наприклад квиток на футбольний матч улюбленої команди. Зробіть вигляд, що не надаєте особливого значення цьому подарунку, інакше можете відлякати свого чоловіка. А вся справа в тому, що він може розцінити ваш жест, як спробу нав’язати йому будь-які зобов’язання. Ваша ж задача проста – показати, що до сих пір пам’ятаєте його інтереси і як  раніше уважні до нього.

Ну а якщо сюрпризи і подарунки починає робити Він сам, шукає можливості поспілкуватися, порадити – тоді поздоровляйте себе! Ви це зробили! Ви змогли повернути свого чоловіка. Відносини залишилося тільки закріпити і більше не допускати помилок в майбутньому!

Гарантований метод повернути коханого від коханки

А до того часу перед вами стоїть цілком логічне запитання: як повернути чоловіка  колишнього, якщо він пішов до коханки? Його відхід не означає, що інша жінка чимось краща за вас. Але, може бути, опонентка трохи впевненіша в собі, більш приваблива або яскравіша? У чому криється її таємниця? Ось з цим ви і повинні спробувати розібратися.

Якщо вашого ненаглядного потягнуло до іншої жінки, наче немовля за блискучою і новою іграшкою, випадково, чи ні означає це, що через якийсь час у нього знову виникне бажання доторкнутися до чогось ще блискучішого і історія повториться. Ви переконані, що він не такий, як усі, а кращий?

Тоді зберіть всі свої емоції в кулак і знайдіть приховані сили оцінити суперницю, а також і в ній відшукати гідності, які виступили в якості основної приманки. Воювати проти ворога треба його ж методами і знаряддям. Припустимо, вона молодша? Проти часу не попреш, за те ви досвідченіша і мудріша неї. Вона гарна?Нова зачіска, грамотний макіяж і правильно підібраний одяг може робити чудеса! Запам’ятайте це на все життя.

Нехай він як би випадково вас у всеозброєнні зустріне на вулиці. Ще краще якщо його нова супутниця буде знаходитися десь поруч або разом з ним. Навіть не сумнівайтеся, він почне порівнювати негайно.

Більш того, це прекрасна можливість розбудити всередині нього ревнощі. Як це зробити? Він пішов від вас, а ви вся «цвітете і пахнете»! А чи  не доклав до цього, свою руку інший чоловік? Не забувайте – у представників сильної статі інша психологія.

Як повернути  чоловіка  підкаже … він сам! Оскільки за період спільного проживання ви грунтовно вивчили його звички і смаки! А його коханці, це тільки належить зробити, і у неї набагато більше шансів допустити промах. Нехай вона, а не ви диктує свою волю і влаштовує сцени ревнощів. Повірте, жоден чоловік не буде це терпіти. Виждіть час і наберіться терпіння.

Просто живіть, згадайте  власні минулі захоплення і хобі. У минулому колишній чоловік перебував у центрі вашого космосу, зараз прийшов час підвищити свою самооцінку. Станьте захоплюючою і цікавою особисто для себе, надайте іншим можливість вас оцінити з боку. Нехай думка про те, як швидко і правильно повернути колишнього хлопця, поступово піде на периферію свідомості, тим самим поступаючись місцем іншій, трохи позитивній.

Будьте  впевнені: якщо він по-справжньому вас любить і дорожить вашими відносинами, тоді все непогоже і випадкове відступить само собою. Згадайте, що в будь-якому припиненні  відносин завжди винні обидва партнери і зробіть правильні висновки. Прийде час, і ви знову сядете за «стіл переговорів» і, можливо, будете разом. До цього моменту потрібно поставитися ретельно і з усією серйозністю.

Якими словами ви зможете повернути кохану людину – дипломатія і психологія повинні бути присутніми в ваших діях: говоріть на знижених тонах, доброзичливо, без скандалів і істерик, спокійно. Дайте зрозуміти, що ви готові продовжити відносини, а також, що чоловік зараз для вас важлива і дорога особистість. Більш того, вим повинні  підтвердити, що зрозуміли  свої помилки і готові їх виправляти, визнайте, що розставання заподіяло вам сильну душевну і фізичну біль, але не захоплюйтеся із звинуваченнями.

Спільне життя являє собою не просто проживання чоловіка і жінки під одним дахом і регулярний секс, це щоденна важка праця обох партнерів. Любов – вміння прощати, поступатися і проявляти терпіння. Лише долаючи тертя, можна досягти великого успіху.

Якщо вам випав щасливий квиток – бути коханою і любити – бережіть його, як зіницю ока, і ніколи до нього не ставтеся як до належного. І потім призом виявиться той, що називається ємким і коротким словом – щастя!


Check Also

Традиції на 14 лютого 2021 року – день святого Валентина

День Святого Валентина, який відзначається 14 лютого, з кожним роком стає все популярнішим у нашій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *