Home / Твоя краса / Обличчя / Як підтягнути куточки губ. Корисна підбірка

Як підтягнути куточки губ. Корисна підбірка

Куточки губ є одним з важливих чинників, які можуть справити враження на оточуючих, привернути їх увагу. Опущені куточки губ роблять обличчя старшим, воно здається стомленим, сумним, безпорадним. Якщо куточки губ опущені вниз, такий вираз обличчя робить людину старшою за свій вік. Як підтягнути куточки губ  –  існує безліч способів, серед яких не тільки радикальні.

Як підтягнути куточки губ . Чому виникає проблема

Чому з’являється така неприємність? У деяких випадках опускаються куточки губ під впливом спадкових факторів. Вважається, що причиною такої проблеми є внутрішній стан людини, негативне ставлення до зовнішнього світу і людей, постійний скепсис, депресія, смуток.

Таке твердження ґрунтується на тому, що неприємні емоції провокують появу такого виразу. М’язи обличчя постійно перебувають у напруженому стані, тому куточки рота починають опускатися. Щоб запобігти опущенню  куточків губ вниз, рекомендується якомога частіше посміхатися і розслабляти м’язи обличчя.

Але зазвичай така проблема з’являється з віком, настрій або емоції опосередковано впливають на те, що опущені куточки. У міру старіння шкіри, відбувається зменшення об’єму щік, відбувається втрата пружності та еластичності, спостерігається обвисання шкіри і поява зморшок.

Особливо такі зміни відзначаються після 35 років. Тому для жінок дуже важливо знати, як підняти куточки губ  і обвислу шкіру, щоб зберегти молодість на довгі роки.

Вдаємося до допомоги макіяжу

Підняти куточки губ в домашніх умовах можна за допомогою косметики (до цього часто вдаються візажисти). Виправити вираз губ за допомогою макіяжу нескладно, досить освоїти прості техніки нанесення контуруючих засобів. Для цього знадобиться коректор, контурний олівець, помада, блиск.

Для початку за допомогою затемненого коректора необхідно округлити верхню губу, дотримуючись її природної межі. За допомогою контурного олівця обережно підняти куточки губ вгору, роблячи більш округлі лінії з обох сторін. При цьому в куточках губ шкіру не зафарбовувати. Далі нанести неяскраву помаду з мерехтливим ефектом.

За допомогою такої помади візуально можна збільшити губи, це відверне погляди від куточків губ. Останній штрих – злегка покрити контур блиском приглушеного відтінку. Не рекомендується використовувати занадто яскраві або темні косметичні засоби – вони тільки погіршать проблему, роблячи акцент на недоліках.

Застосування гіалуронової кислоти

Існують різні способи підняти куточки губ. Все залежить від фінансових можливостей жінки, показань або протипоказань до тих чи інших процедур. В даний час одним з найбільш ефективних і безпечних способів підняти куточки є підтяжка за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти. Така процедура триває недовго – близько години.

За допомогою гіалуронової кислоти заповнюються порожнечі під епідермісом, виштовхуються заломи і зморшки. Зазвичай така речовина не відторгається організмом, оскільки вона не є чужорідною. А через деякий час під впливом ферментів відбувається її  розпад.

 Така корекція куточків губ відбувається із застосуванням препаратів середньої щільності (з їх допомогою проводиться контурна пластика). Стан шкіри і те, наскільки опустилися губи в куточках, впливає на кількість речовини.

Перед проведенням процедури проводиться обробка за допомогою антисептичної речовини, місцевого анестетика. Спеціаліст намічає точки, в які вводиться препарат. Після процедури може спостерігатися невелика набряклість. Далі фахівець знову знезаражує місця введення ін’єкцій, наносить  заспокійливий засіб.

Як будь-який інший спосіб, щоб підняти куточки губ, контурна пластика з гіалуроновою кислотою має певні протипоказання. Не дозволяється проводити таку процедуру для обличчя в наступних ситуаціях:

період виношування дитини та грудного вигодовування;

патологічні процеси в органах кровотворної системи;

вживання препаратів-коагулянтів;

запальний процес навколо рота;

імпланти в ділянці проведення маніпуляцій;

пухлиноподібні процеси;

захворювання аутоімунного характеру.

Як роблять ін’єкції гіалуронової кислотою, дивіться в цьому відео:

Речовина усуває зморшки за рахунок притягання молекул води. Пружними стають не тільки губи, але і деякі ділянки шкіри навколо них. На обличчі з’являється «посмішка Джоконди», тобто кути підтягуються вгору. При правильному розрахунку кількості препарату вираз його залишається природним і доброзичливим. Ефект проявиться відразу, він буде досить помітним.

Коли говорять про те, як виправити опущені куточки губ, то згадують і більш короткий шлях до досконалості – використання гіалуронової кислоти. Її вводять за допомогою шприца, використовуючи особливу техніку. Ін’єкції роблять по контуру губ, відступивши від краю 3 – 4 мм і вводячи голку в напрямку від ротової щілини. Для усунення утвореної від кута до підборіддя лінії використовують віялову техніку, поміщаючи в тканини не більше 0,2 мл препарату гіалуронової кислоти.

Ще більш виражений результат настане на 1 – 3 день після процедури, коли гіалуронова кислота активізується. Хвіаитить його на 6 – 12 місяців, після чого корекцію доведеться робити знову. Цей метод, на відміну від попередніх, має і протипоказання. Після процедури пару тижнів потрібно берегтися від спеки, чи гримасувати, не брати ліків і алкоголю.

Після такої процедури для куточків губ результати зазвичай видно швидко. Після усунення набряклості вже видно перші зміни, шкіра підтягується, стає більш еластичною, зморшки розгладжуються. Тривалість ефекту зазвичай становить від 6 місяців до року, це обумовлено щільністю введеного препарату, його кількістю, наявністю шкідливих звичок (куріння, звички постійно кривитися).

Використання філлерів

Контурна пластика дозволяє підтягнути шкіру і кути, заповнити складки і зморшки філлером. Філлери – це спеціальні ін’єкції, за допомогою яких відбувається збільшення тих місць на тілі, куди їх вводять. Зазвичай використовуються філлери, які є біологічно сумісними з організмом людини, тому їх головними перевагами є: безпека, нешкідливість, відсутність протипоказань і побічних явищ. Як філлери використовуються колаген і власна жирова клітковина.

Жирова тканина береться з різних ділянок тіла – стегон, живота або сідниць. Далі матеріал обробляють, розріджують. Оскільки такий матеріал є безпечним, алергічні реакції або відторгнення відсутні. А ефект після процедури зберігається більше трьох років. Але таке омолодження має і недоліки – жирова клітковина повинна повністю прижитися, тому знадобиться не одна процедура. При проведенні маніпуляцій фахівець використовує місцеве знеболення.

Іноді пластика філлером передбачає використання силіконового гелю. Але така речовина є чужорідною для організму, тому після його введення можуть виникати алергічні реакції та інші побічні явища. І не завжди результат виявляється бажаним, наприклад, може бути один куточок губ вищий іншого. Такий ліфтинг має і певні протипоказання, до яких відносять:

період виношування дитини та грудного вигодовування;

пухлиноподібні процеси в організмі;

вірусні захворювання шкірного покриву;

захворювання органів системи кровотворення.

Застосування ботокса

Як виправити проблему за допомогою ботокса? В даний час в косметології широко застосовуються процедури введення ботокса. Він здатний розслабляти м’язовий апарат, після чого шкіра набуває гладкість, стає рівною. Така процедура – косметична операція, тільки ризик наслідків набагато менший.

Існують і протипоказання до ін’єкцій: вагітність і годування грудьми, запальні процеси, інфекції шкіри, захворювання ендокринної системи, курс проходження антибактеріальної терапії, індивідуальна непереносимість. Частенько «ображений» вираз губ формується через зморшки. А вони з’являються при активній міміці, яка стає настільки звичною, що розслабити відповідальні за неї м’язи самостійно стає нереально.

Ботокс має можливість знизити їх скоротливу здатність, зробити більш тугими.

М’язи, що беруть участь в підтримці та русі кутів губ, стають коротшими. Речовина, яку вводять ін’єкціями в відповідні області облоиччя.

Для того щоб підняти куточки губ ботоксом, фахівець планує точки для майбутніх ін’єкцій. Кількість ботулотоксину, що  вводиться залежить від глибини зморшок. Маніпуляції проводяться після попереднього нанесення знеболюючого крему.

До рекомендацій після процедури відносять: обов’язково необхідно зберігати вертикальне положення протягом п’яти годин, це дозволяє запобігти асиметрії. Ефект зберігається приблизно півроку, після чого необхідне повторне підняття куточків таким методом. Для досягнення миттєвого результату достатньо однієї процедури.

Перший ефект виявиться відразу, наступні 3 – 4 дні він посилиться. Допоможе зробити його більш вираженим гімнастика для обличчя, яка полягає в різноманітних рухах його м’язів. Полягає ефект в зникненні складок на губах і навколо них, підтягуванні шкіри в носогубному трикутнику. Триває він до року, потім уколи ботокса необхідно зробити ще.

Препарат показаний не всім, є стани  і проблеми зі здоров’ям, при яких косметолог відмовиться коригувати лінію рота цим способом.

Застосування корнер-ліфтингу

Найбільш радикальним методом вирішення проблеми з ротом є операція. У хірургії для обличчя використовується така процедура, як корнер-ліфт – це операція, що піднімає кути рота. Паралельно проводиться підтяжка в’ялої шкіри, видаляються зайві складки. Така пластика виконується за допомогою місцевого знеболювання. Реабілітаційний період триває недовго, ускладнення зазвичай відсутні, шви знімають через кілька днів. Перевагою методу є те, що період відновлення легкий, а ефект зберігається надовго.

Проведення спеціальної гімнастики

Щоб виправити лінію рота, слід зрозуміти, чому опускаються куточки губ. Одна з причин – ослаблення підтримуючих їх м’язів. Земне тяжіння змушує згодом волокна розтягуватися.

Значить, якщо зміцнити м’язи обличчя, губ, можна повернути колишню лінію рота або принаймні зробити зміщення кутів вниз не таким вираженим. Для цього знадобляться наступні вправи:

Витягнути губи, як при вимові звуку «У». Зробити вдих, пропустивши повітря через ніс, видихнути ротом. Зробити 10 повторів.

Скласти губи для вимовляння звуку «О». Вимовити його вголос, до межі напружилися м’язи обличчя, розслабитися. Вправи роблять 10 разів.

Напружити губи, притиснувши їх до зубів. При цьому вони звужуються, відчувається, як до цієї зони приливає кров. Потім розслабити. Повторити потрібно 30 разів.

Зробити губи трубочкою і в цьому положенні швидко відкривати і закривати рот. Почати вправу слід з 20 разів, потім до повної втоми беруть участь в ній  м’язи.

Широко посміхнутися, одночасно тісно притискаючи губи до зубів. Куточки їх потрібно постаратися втягнути всередину. Ця вправа, призначена також для тренування м’язів щік, які роблять 20 разів.

Вимовляти голосні звуки. Кожен розтягується на кілька секунд, рухи обличчя повинні бути максимально активними.

Надути губи, не відкриваючи їх. На середину обох покласти вказівний палець і, натискаючи ним на поверхню, намагатися змінювати  положення кутів, піднімаючи і розслабляючи їх.

Опущені куточки губ піднімаються за допомогою гімнастики для збереження овалу обличчя. Для цього:

Посміхнутися, не відкриваючи зубний ряд. Вказівними пальцями обережно, але наполегливо помасажувати шкіру біля кутів 15 секунд. Розслабитися і потім повторити 10 разів.

Розтягнути губи в ширину і одночасно притиснути їх одну до одної. Руками піднімати на 10 секунд і повертати в звичайне положення куточки. Виконати 10 разів.

Набрати в рот повітря, максимально надувши щоки.

Долонями тиснути на них, намагаючись надати обличчю звичайне положення. За рахунок опору тренуються м’язи щік, зменшуються носогубні складки, якщо зробити 4 – 5 підходів по 15 секунд.

Лікті поставити на стіл, долоні помістити один на одний, на них покласти підборіддя. Відкривати рот на 15 секунд, впираючись руками вгору. Після короткого розслаблення, і повторити так 5 – 6 разів.

Всі вправи можна виконувати і для профілактики негативних змін лінії губ.

Такі вправи можна виконувати не один раз в день. Системність і регулярність у виконанні гімнастики – значить стійкий ефект протягом тривалого часу. Але тут потрібно завзятість і бажання, оскільки знадобиться не один місяць для досягнення перших результатів.

Методів усунення проблеми багато. Важливо підібрати для себе найбільш оптимальний. Якщо вибираються хірургічні методи або ін’єкції, важливе виконання процедур тільки фахівцями в медичних установах. Введення будь-яких речовин в кустарних умовах неприпустимо.

Пластична хірургія

Якщо проблема, як підняти куточки губ  вгору, стурбувала жінку у віці, їй допоможе швидше пластична хірургія. Це самий травматичний, але і ефективний метод зміни лінії рота.

Існують 2 види пластичних операцій, спрямованих на підняття куточків губ догори:

Корнер Ліфт. Методика передбачає видалення «зайвих» тканин м’язів і шкіри від кутів рота над верхньою губою. Посічені ділянки мають форму сердечка. Подальше зшивання тканин призводить до того, що кути губ піднімуться. Втручання відбувається за 30 – 40 хвилин. Шви прибирають через кілька днів, після чого залишається невеликий рубчик, який у жінки зрілого віку можна буде помітити важко і при пильному розгляданні. При бажанні можна і зовсім видалити шрам.

Підсічення м’язу. Опущення кутів відбувається з вини однієї з них. Якщо зробити на ній маніпуляції, які роблять м’яз коротшим, лінія губ зміниться. Куточки піднімуться вгору, а швів не буде видно, всі розрізи робляють зсередини. Після такої операції, що триває теж не довше 40 хвилин, видимих шрамів не залишається. Шви знімають на 6-й день. Весь цей час слід відмовлятися від жорсткої, що вимагає довгого жування їжі, полоскати рот антисептиками кілька разів на добу.

Обидва втручання роблять під загальним наркозом, іноді вибирають і місцевий (знеболюючі уколи). Фарбувати губи після будь-якої з операцій можна лише через 7 – 10 днів. Обидві вони дають ефект, що триває кілька років, сумісні з уколами гіалуронової кислоти і іншими салонними методами.

Як підняти куточки губ, в кожному випадку вирішується індивідуально. Але якщо зайнятися проблемою в молодому віці, поки вона не набула великого масштабу, можливо, радикальні методи не знадобляться. А якщо жінка зважилася на ін’єкції або операцію, у  хорошого фахівця в результаті можна не сумніватися. Всі способи повернути лінії губ естетичність багаторазово випробувані.


Check Also

В чому зустрічати новий 2021 рік. Поради стилістів

Символом 2021 року є Бик, який принесе нам процвітання і стабільність. Щоб задобрити його, потрібно …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *