Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як підібрати стрижку: яка зачіска підійде?

Як підібрати стрижку: яка зачіска підійде?

Якій дівчині не приходить перед черговим відвідуванням перукаря приваблива ідея про зміну стрижки? Всім нам хочеться час від часу змін в житті, зміни іміджу й відновлення образу. Найпростіший, і головне, швидкий спосіб цього добитися – по-новому підстригтися. Ось тільки потрібно вирішити проблему – як підібрати стрижку  правильно, так, щоб, як мінімум, не зіпсувати той образ, що вже є, і став звичним, а ще краще – щоб виглядати набагато привабливіше?

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Як підібрати стрижку яка зачіска підійде

Найкращий вихід – відвідати стиліста і отримати кваліфіковану пораду. Проте всім відомі випадки, коли рекомендації професіонала, хоч і були виконані з урахуванням всіх особливостей структури волосся, їх довжини та об’єму, все ж не дали відчути себе оновленою. У чому ж справа? Швидше за все, що нова стрижка просто була «до душі», не стала відображенням настроїв і побажань самої дівчини.

Ми з вами не будемо сліпо покладатися на думку майстрів, які бачать нас в перший раз. Адже ми це знаємо себе краще їх! Тому, перш ніж вирушати в салон, як слід приготуємося до цього візиту.

Те, що стрижка повинна підходити до певного типу обличчя, чули багато. А чи всі виконують ці правила? Ми докладно розповімо, як підібрати стрижку  правильно, з математичною точністю визначити, яким типом обличчя нагородила вас матінка-природа, і вже з урахуванням отриманих результатів підібрати нову стрижку.

Кожній людині природою дана індивідуальна форма обличчя. При цьому вона не може бути визначена як «правильна-неправильна», або «хороша-погана». Це та особливість нашої зовнішності, яку змінити ми не в силах, тому все, що ми можемо зробити – підібрати інші деталі зовнішності відповідно до вже наявних даних.

Як підібрати стрижку яка зачіска підійде 1

Станьте перед дзеркалом, візьміть звичайну лінійку довжиною сантиметрів 20-25 см. Тепер потрібно виміряти параметри обличчя.

Ширина підборіддя вимірюється на відстані одного сантиметра від нижнього краю, позначимо її ШП.

Ширину вилиць вимірюємо між найбільш виступаючими точками обличчя (близько біля вилиць, природно), позначимо цей параметр ШВ.

Ширина чола вимірюється на рівні скронь, від ліній росту волосся – справа і зліва. Цю величину позначимо ШЧ.

І останній вимір – висота обличчя, її визначаємо, прикладаючи лінійку посередині обличчя, причому один кінець лінійки повинен торкатися нижнього краю підборіддя, другий – краю росту волосся (позначимо ВО).

А тепер можна визначити форму обличчя.

Обличчя овальної форми – всі стилісти вважають його класичним, і його лінії плавно переходять від підборіддя до вилиць, і далі до скронь. Щоб бути впевненим, що у вас саме овальне обличчя, перевірте свої вимірювання, вони повинні бути такими: ШП – приблизно 5,2, ШВ – 13 приблизно, ШО – приблизно 12,6, ВО – приблизно 18,5 (розміри вказані в сантиметрах ).

Обличчя трикутної форми (ще його називають «в формі сердечка») зустрічається у людей з такими параметрами: ШП – 3,5 приблизно, ШВ – 13 приблизно, ШО – приблизно 12,5 (всі розміри – в сантиметрах). До слова сказати, трикутний тип обличчя ще з часів середньовіччя вважають вельми привабливим художники і скульптори. Можливо, вважаючи таке обличчя більш аристократичним?

Обличчя у вигляді ромба має такі параметри: ШП – 4,4 приблизно, ШВ – 14 приблизно, ШО – приблизно 11,2 сантиметрів. У людей з таким типом обличчя в області вилиць ширше, ніж область чола.

Коли можна говорити, що у людини округле обличчя? Визначити це можна, якщо відняти величину ШО з ВО. Скільки вийшло? Якщо менше трьох сантиметрів, то перед вами – справжнісіньке округле обличчя. Психологи стверджують, що з якоїсь незрозумілої причини люди з таким типом обличчя дуже симпатичні для оточуючих.

Обличчя подовженої форми вважається таким, якщо ВО набагато перевищує величину ШО.

Обличчя у вигляді квадрата трохи нагадує округлу форму, проте в області нижньої щелепи воно більш потужне. Вважається, що люди з таким типом обличчя володіють підвищеною рішучістю і енергійністю.

Обличчя прямокутної форми – це щось середнє між круглим і подовженим обличчям.

Грушовидна форма носить в собі ознаки круглого обличчя, тільки витягнутого в висоту і трохи звуженого в області чола.

Форма обличчя «діамант» – витягнута верхня і нижня частини обличчя трикутної форми.

Отже, з формою обличчя за допомогою дзеркала і лінійки ми визначилися. Можна рухатися далі!

Як підібрати стрижку – варіанти для кожного типу обличчя

Овальне обличчя (універсальне), йому підходить більшість стрижок і зачісок, переконайтеся самі – їх перелік досить великий!

Як підібрати стрижку яка зачіска підійде 2

Зачіски різної довжини з симетрією і без неї;

стрижки з чубчиком і без чубчика;

зачіски високі і низькі;

стрижки з проділом і без нього;

вуха можна відкрити, а можна виконати стрижку з волоссям, які закривають вушка;

розпущене волосся потрібно носити, лише враховуючи індивідуальні особливості людини (з овальним обличчям вони виглядають не дуже добре);

волосся, зібране в пучок або «хвіст», носити не рекомендується.

Обличчя трикутної форми

Такому обличчю підійде стрижка довжиною трохи нижче нижньої лінії підборіддя, наприклад, каре;

якщо ви вибираєте стрижку з чолкою, то варіант з довжиною майже до самих брів – дуже підходящий, причому край чолки може бути косим, це дуже актуально!

намагайтеся, щоб загальна форма стрижки була округлою, допускається невелике начісування;

рекомендуються стрижки з пишними чолками і волоссям, накрученими всередину «на-очі»;

короткі чолки і гладко зачесане волосся не рекомендуються.

Обличчя у вигляді ромба:

стрижки, в яких волосся зачесане на щоки, виконувати не рекомендується;

дуже хороший варіант для ромбовидного обличчя – чолка, а не дуже хороше – волосся, розділене на прямий проділ;

з обличчям такої форми не рекомендується зачісувати волосся гладко назад.

Розмірковуючи над тим, як підбірати стрижку, що підходить для обличчя круглої форми, важливо пам’ятати наступний момент – такому обличчю потрібно візуально надати довжину, для чого підійдуть такі варіанти стрижок:

Як підібрати стрижку яка зачіска підійде 3

чолка може мати прямий край або коса, а ось відсутність чолки буде виглядати негарно;

довжина волосся найоптимальніша – до нижніх щелепних кутів;

надмірно пишне волосся по краях не рекомендуються, можна їх злегка начесати зверху (знову-таки, для зорового витягування обличчя);

для осіб округлої форми є ще кілька обмежень у варіантах стрижки: не носіть волосся, яке гладко зачесане і зібране в «хвіст», не рекомендується і зачіска, яка збоку опускається низько і закриває вуха.

Для подовженого обличчя стилісти часто радять стрижку “боб” (різновид каре), саме вона може пом’якшити витягнуту форму обличчя і трохи його розширити. А ось що не рекомендується з таким типом обличчя – волосся довге і випрямлене.

Обличчя квадратної форми:

Як підібрати стрижку яка зачіска підійде 4

каре з прийомом стрижки «градуювання», довжиною трохи нижче лінії підборіддя, при цьому краю волосся повинні закривати виступаючі квадратні щелепні кути;

буде чудово, якщо стрижка буде плавно обрамляти обличчя, створюючи м’які хвилі;

вилиці краще прикрити волоссям, а верхню частину стрижки під час укладання піднімати;

при такому типі обличчя, на жаль, протипоказані різні короткі стрижки.

Обличчя прямокутної форми теж має кілька обмежень по вибору стрижки:

Як підібрати стрижку яка зачіска підійде 5

надмірно короткі зачіски не рекомендуються, так само як і випрямлене, довге волосся;

зате дуже добре виглядатиме чолка, що м’яко лягає на лоб;

всі стрижки повинні бути трохи пишними в області вилиць, щоб врівноважити пропорції обличчя.

Якщо у вас обличчя в формі груші (звужене догори), то для вас підійдуть такі рекомендації:

стрижки найкраще виконувати, прикриваючи щоки волоссям, при цьому верхня частина може бути пишніша;

від прямого проділу краще відмовитися, втім, також, як і від волосся, гладко зачесаного назад, від зачісок, які відкривають вуха;

небажані для форми обличчя у вигляді «груші» і локони в області потилиці, на рівні вух.

Форма особи «діамант» повинна бути трохи скоректована наступними способами:

Як підібрати стрижку яка зачіска підійде 6

збільште об’єм волосся в області чола і підборіддя;

стрижка підійде асиметрична, волосся можуть при цьому бути завиті м’якими хвилями;

ззаду на потилиці стрижка може бути пишнішою;

цілком припустимі короткі стрижки, які пом’якшать вилиці і зроблять лоб ширшим.

Додаткові рекомендації по підбору стрижки

У будь-якої людини є свої, індивідуальні особливості, які властиві тільки йому, і в такому випадку як підібрати зачіску  потрібно обов’язково їх враховувати.

Якщо у вас невисокий лоб, то його потрібно маскувати низько опущеною чолкою, нехай її довжину доведеться для цього зробити навіть нижче брів.

При наявності високого чола чолку потрібно, навпаки, зробити коротшою.

Ніс, який відрізняється немаленькою довжиною, найкраще «врівноважується» пишною низькою чолкою, а всю стрижку краще зробити зверху пишнішою.

Шия коротка маскується прямими і злегка завитим, піднятим волоссям, а довга – волоссям, також накрученим, але з низькими краями.

Як підібрати стрижку в залежності від типу волосся

Яке  у вас волосся? Може бути, слухняне, середньої товщини – ідеальний варіант для стрижок, а можуть бути, круті кучері, які вперто не бажають «вкладатися» в зачіску?

Індивідуальний підхід потрібен абсолютно для кожного типу волосся, і тут дуже важливо не помилитися. Саме тому ми радимо прислухатися до думки фахівця і, якщо потрібно, скоригувати свої бажання з урахуванням рекомендацій професіонала як підібрати стрижку.

Власницям тонких і м’яких локонів найкраще підійдуть стрижки короткі і середньої довжини. Найпоширеніша – каре, а також «боб», її сучасний і дуже сьогодні актуальний варіант. Рекомендуються стрижки, виконані методом «багатошаровості», адже так можна добитися ефектного об’єму.

Кучерявому волоссю рекомендована недбала природність, при цьому про хитромудре укладання краще забути і намагатися стрижку виконувати з урахуванням того напрямку, в якому зазвичай «лежить» волосся саме по собі. Дуже красиво кучеряве волосся виглядають в стрижці «драбинкою».

Жорсткі, неслухняні пасма найкраще «приборкувати» в салоні, за допомогою спеціальних засобів. Стиліст може рекомендувати виконати стрижку асиметричної форми, з ефектом легкого «безладу», і це буде чудовий варіант.

Волосся пряме прекрасно лежить в стрижках найрізноманітнішої форми, тому тут простір для вибору воістину безмежний! Короткі, середньої довжини, подовжені – всі стрижки будуть виглядати на прямому волоссі дуже привабливо.

Так, добре, якщо ви вже визначилися з вибором стрижки і точно знаєте, чого хочете від вашого відвідування салону. А якщо сумніви вас не залишають: «Чи підійде мені цей варіант? Ось якби можна було стрижку «приміряти». Поспішаємо вас порадувати: такі способи є!

Як підібрати стрижку на комп’ютері

Сьогодні, для того, щоб визначитися як підібрати стрижку  і  дізнатися про всі  тонкощі, що вам підійде, а що – ні, не потрібні місяці експериментів ( «Нарешті невдала стрижка відросла, можна знову пробувати!»), Досить підібрати зручну у використанні програму комп’ютерного підбору зачіски, в тому числі доступну онлайн – і ось вже безліч варіантів готових стрижок, причому з вашим обличчям, готові до того, щоб ви серед них вибрали одну-єдину. Підібраний варіант можна тут же зберегти в власний архів, роздрукувати і відправитися до майстра з бажаним зображенням оновленого образу.

Як підібрати стрижку яка зачіска підійде 7

Як підібрати стрижку. У чому незаперечна перевага комп’ютерного підбору стрижок?

По-перше, ви не поспішаючи можете зробити свою фотографію, з якою будете експериментувати (до речі, не забудьте гладко зачесати волоссячко назад, а фотографуватися краще на однотонному тлі).

По-друге, доступна величезна кількість варіантів як підібрати зачіску, і стрижку, причому різної довжини і різного кольору волоссячка.

По-третє, програми комп’ютерного підбору стрижок пропонують, крім варіантів зміни зачіски, безліч оправ для окулярів, видів макіяжу і навіть таку функцію, як можливість подивитися на себе після того, як ви … схуднете! Чи не правда, чудово?

Отже, сміливо беріться за справу, і, набравши в пошуковому рядку «як підібрати зачіску  на комп’ютері», вибирайте і встановлюйте вподобану вам програму. Не забудьте зберегти найбільш вдалі варіанти стрижок зі своїм фото, щоб можна було згодом продовжувати експерименти зі зміни способу!


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *