Home / Діти / Гарні зачіски – як зробити в домашніх умовах?

Гарні зачіски – як зробити в домашніх умовах?

Будь-яка жінка за своєю суттю трішечки стиліст і перукар, так як часто доводиться створювати повсякденні прості домашні гарні зачіски самостійно. Для цього використовують найпростіші інструменти і приладдя, якими виконуються красиві і практичні зачіски. Головне, перед вибором зачіски зупинитися на тій, яка буде підходити до загального обраного стилю. Довге і густе волосся приносить багато клопоту, і дуже часто спорудити в домашніх умовах шикарну зачіску не так просто.

Гарні зачіски каскад і пучок

Є кілька вигідних варіантів, які допоможуть дівчатам з довгим волоссячком. Це такі зачіски, як бабетта, каскад, пучок, хвіст, різні варіанти плетіння кіс.

Для того, щоб зробити зачіску в стилі 60-х бабетта, відокремте деяку частину волосся, і закріпіть її затискачем. Тепер по одному пасму відділяємо і, починаючи від коренів, їх начісуємо. Верхній шар акуратно пригладжуємо після того як все начесане, потім збираємо і ретельно скріплюємо у основи нашої «Бабетти». З боків відокремлюємо прядки і кріпимо біля основи укладання, а ті пасма, які залишилися можна підкрутити, все фіксуємо лаком.

Романтична зачіска каскад забере мало часу і підходить для довгого волосся. Відокремлюємо невелику прядку біля скронь (можна з будь-якого боку), потім ділимо пасмо на три частини, і з них плетемо косичку. Плести починаємо з верхньої пасма, а потім переходимо до скроневої сторони. Після переплетення починаємо підхоплювати наступне пасмо і починати вплітати його в косу. Верхнє пасмо потрібно відпустити разом з схопленим вниз. Довжина залежить тільки від того, яка подобається саме вам, але варто дотримуватися послідовності, Переплетення, потім одне нове пасмо, і опускаємо нижню прядку, і так далі.

Зачіска пучок досить проста і розповсюджена серед дівчат з довгим волоссячком. Для неї потрібно підготувати гумку і утюжок для попереднього випрямляння. Волосся ділимо на пасма і завиваємо їх, розчісуємо і збираємо в хвіст. Від хвоста відокремлюємо пасмо і накручуємо його навколо гумки. Вже на такому етапі гарні зачіски  самостійно можуть виглядати досить симпатично. Якщо ви бажаєте отримати інший варіант, тоді продовжуємо ділити хвіст на 6 частин і кожну частину кріпити до основи хвоста.

Гарні зачіски - як зробити в домашніх умовах1

Найуніверсальніша і популярна домашня зачіска для довгого волосся є зачіска «хвіст». Однак щоб зробити таку зачіску красиво навіть в домашніх умовах потрібно знати її особливості. На сьогоднішній день існує багато стилів даної зачіски на довге волоссячко, а тому завжди можна підібрати варіант зачіски під ваш образ. Неординарно може виглядати прямий і вузький хвіст, кріпиться він до середини голови, але так, щоб було не особливо високо і не низько. Потім місце кріплення обмотується тонким пасмом волосся, кінчик від пасма ховається під гумку.

Щоденні гарні зачіски з косами

Об’єднання красивих класичних косичок в основу з валика. Це грецька зачіска, ще один варіант хвостика, є простою і доступною зачіскою, яку можна зробити навіть вдома. Для цього заплетені тонкі звичайні косички, дві штучки, головне щоб вони були з сереинкою волосся. Потім досить туго закріпіть їх між собою, а кінці їх нехай вільно висять. Пасма, які залишилися, протягуємо в коси, але так, щоб вийшов валик з волосся. Коли все волосся вже буде зібране, оберніть їх навколо гумки для волосся від коси, кінчики волосся сховайте невидимками.

Ще один варіант косички, це проста коса, яка складена навпіл. Вона прекрасно буде виглядати зі стильною шпилькою, головне при цьому вдало заховати кінчик волосся під гумку і закріпити його невидимками.

Досить проста і доступна домашня зачіска хвіст-петля, її легко можна зробити за короткий час. Головне таку зачіску варто робити на чисте волосся, і випрямлене утжком. Збираємо петлю так, щоб кінець був захований в гумку. Кінчик пучка обмотуємо навколо гумки і закріплюємо його в кінці невидимками.

Завивка є оптимальним варіантом щоб створити щоденні гарні зачіски, до того ж їх легко зробити самостійно. Вона підходить для овальної форми обличчя, а також тим, у кого вузьке підборіддя. До того ж локони візуально надають об’єм, і головне – створювати локони необхідно за допомогою розвороту від обличчя.

Не варто забувати, що будь-яку зачіску потрібно робити на чисте і добре сполоскане волосся, використовуйте закріплюючі засоби, які допоможуть зберегти первинний вигляд зачіски на цілий день.

Гарні зачіски для дівчаток

Кожному з батьків важливо, щоб їхня дочка завжди виглядала чудово. Це головним чином стосується зачіски. З самого раннього віку для дівчаток завжди актуальний був вибір зачіски: спочатку в садок, потім в школу. Також існує безліч заходів, які очікують дівчинку змалку. До таких подій варто підготуватися грунтовно. Далі розглянемо, якими бувають гарні зачіски  для дівчаток в повсякденному житті, а які можна використовувати для особливих випадків.

Гарні зачіски. Варіанти укладання для маленьких дівчаток

Сьогодні можна знайти безліч зачісок, які призначені для повсякденного життя і для свят. Нижче опишемо гарні зачіски  для дівчаток, які батьки зможуть з легкістю створювати своїм маленьким принцесам.

Гарні зачіски. Пучок збоку

Ретельно розчесати волосся.

Взяти кілька пасом біля скроні.

Ці пасма перекрутити.

По ходу переплетення необхідно підтягувати з вільної зони волосся нові пасма і так само перекручувати.

Перекручувати джгут з прядок поступово, підтягуючи в нього пасма з вільного волосся до місця, де повинен буде утворитися пучок.

В кінці закріпити завитки гумкою.

Зібрати акуратний пучок і закріпити його, використовуючи шпильки.

Гарні зачіски - як зробити в домашніх умовах 2

Гарні зачіски. Укладання «бісеня» для завзятих дівчат

Для створення даної зачіски не потрібно володіти якимись особливими навичками. Її зможе зробити навіть чоловік. Отже, нам потрібно зробити наступне:

Добре розчесати локони дівчинки.

Зробити центральний проділ (рівний або зигзагоподібно).

Розділити волосся на 2 частини.

Зробити два високих хвостика.

Закрутити пасма в вузлики і закріпити шпильками, гумками.

Гарні зачіски - як зробити в домашніх умовах 3

Гарні зачіски для дівчаток постарше

Зовнішність дівчаток в більш старшому віці повинна нести в собі деяку серйозність. Але вони все так же залишаються дітьми. Наведемо кілька прикладів, щоб створити гарні зачіски  для дівчаток цього віку.

Гарні ачіски. Укладання «хвостики»

Ця зачіска робиться досить швидко, і її можна віднести до повсякденних. Нам знадобиться:

Розділити волосся проділом на дві частини.

З’єднати два хвостика.

Закріпити їх гумкою.

Відокремити з кожного хвоста по невеликому пасму.

Заплести косички.

Кожною косичкою потрібно обернути хвостики біля основи гумкою.

Закріпити косички невидимками.

Гарні зачіски - як зробити в домашніх умовах 4

Гарні зачіски. Ракушка

«Ракушка» створюється за допомогою безперервного плетіння коси навколо голови.

Для цього розчісуємо локони.

Далі розподіляємо пасма у напрямку від верхівки в різні боки.

Починаємо плести французьку косичку, починаючи з верхівки голови.

Плетіння продовжуємо по колу.

Виплітаючи французьку косу, важливо вести захоплення пасом тільки з зовнішньої сторони.

Плетіння продовжуємо по колу до закінчення волосся.

Закінчити плетіння можна шляхом продовження звичайної косички.

Закріпити косу гумкою.

Можна залишити косу спадати на плечі, а можна заховати її в основну зачіску, закріпивши невидимками.

Укладання можна прикрасити різними декоративними аксесуарами.

За допомогою навичок плетіння косичок, можна створити і таку зачіску:

Відокремити волосся проділом від однієї до іншого скроні.

Для зручності вільні пасма можна заховати в хвіст.

Зачісуємо волосся на один бік і плетемо французьку косу з початку біля однієї скроні, прямуючи до іншої. В кінці розпустити локони з хвоста.

Гарні зачіски. Святкові укладання для дівчаток

Іноді доводиться створювати для дівчинки нескладну зачіску, яка призначена саме для якогось торжества. Сьогодні існує безліч способів для створення святкового укладання для дівчаток. Для цього зовсім не обов’язково вирушати в дорогий салон краси. Наведемо кілька простих і швидких способів, щоб створити гарні зачіски  для дівчаток.

Гарні зачіски. Святкові укладання для довгого волосся

Робиться на чисті, добре розчесані пасма:

Відокремити зону чолки і пасма біля скронь.

Решту волосся зібрати ззаду трохи далі верхівки і закріпити гумкою.

Плойкою або за допомогою бігудів накрутити пасма на великі локони в області чолки, біля скронь і в хвості.

Зачіску можна прикрасити декоративними аксесуарами. Наприклад, шпильками, стразами, квітами, бантами і стрічками.

Гарні зачіски. Укладання для волосся середньої довжини або каре

Для локонів, які часто плутаються, професіонали рекомендують вибирати стрижки середньої довжини або каре. Для них теж можна підібрати цікаві зачіски.

Гарні зачіски. Варіант 1

Розчісуємо волосся.

Збираємо в хвіст і кріпимо гумкою.

Беремо резинку- «бублик» і закручуємо волосся в пучок.

Закріплюємо невидимками.

Пучок прикрашаємо декоративними елементами.

Гарні зачіски. Варіант 2

Трохи нанести хорошого фіксуючого засобу.

Зібрати пасма в хвіст на потилиці.

Закріпити гумкою.

Волосся, що знаходяться в хвості, накрутити на бігуді (для цієї мети можна використовувати плойку, тоді процес завершиться швидше).

Деякі прядки можна закріпити за допомогою декоративних шпильок на голові.

Гарні зачіски. Варіант 3

Ця зачіска ідеально робиться на волоссі через пару-трійку днів після їх миття. Якщо вони чисті, то необхідно перед створенням зачіски нанести на них фіксуючий засіб. Для цього підійде гель, мус або лак.

Добре розчісуємо по пасма всій довжині.

У зоні скроні необхідно відокремити одну пасмо.

Цю пасмо потрібно тримати в руці, а другою рукою підхопити ще одну такої ж величини.

Переплести їх між собою.

Поступово просуваючись у напрямку до іншого скроні, необхідно вплітати пасма такої ж величини з вільних локонів.

В кінці залишаємо трохи вільних волосся і з’єднуємо їх з плетінням.

Закріплюємо гумкою.

Зачіску можна прикрасити декоративною стрічкою, перев’язавши її по підставі кріпить гумки.

Гарні зачіски - як зробити в домашніх умовах 5

Варіанти зачісок, представлених вище, можуть підійти як маленьким дівчаткам, так і їх мамам. Такі укладання є універсальними. А тому, не володіючи навиками майстра, можна сміливо користуватися цими рекомендаціями. Створення таких зачісок не займає багато часу. Кожен день можна створювати образ як для себе, так і для своєї принцеси.


Check Also

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка

Велику популярність останнім часом набирають малюнки по клітинках для хлопчиків. Щоб ви завжди знали, що …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *