Home / Твоя краса / Обличчя / Як часто робити маски для обличчя?

Як часто робити маски для обличчя?

У гонитві за красою і молодістю жінки часто захоплюються різними масками та іншими процедурами для обличчя, роблячи їх щодня. В результаті шкіра іноді реагує роздратуванням і стан її стає тільки гірше.

Як часто робити маски для обличчя, щоб вони приносили користь.

Особливості застосування масок для обличчя

Як часто робити маски для обличчя

Маски для обличчя служать для оздоровлення шкіри, поліпшення її стану, усунення різних проблем, таких як надмірна сухість або жирність, прищі, схильність до роздратування. Наприклад, якщо в догляд за сухою шкірою, крім зволожуючого крему, включити ще й натуральні маски на основі олій, вітамінів та інших компонентів, ефект настане значно швидше.

Різновидів масок для обличчя дуже багато, і застосовують їх залежно від існуючої проблеми. При цьому кожен вид процедур виконують в окремому режимі. Тому методика і частота використання масок для жирної і сухої шкіри, а також вікової і дратівливої відрізняються в корені.

Як часто робити маски для обличчя: практичні рекомендації

При виконанні процедур для обличчя важливо не перевантажити шкіру великою кількістю масок. Наприклад, щоденні процедури здатні привести до перенасичення шкіри певними речовинами і перешкодити їй нормально функціонувати.

Кожен тип масок для обличчя відрізняється власними правилами застосування. Так, живильні маски рекомендують робити не менше 2 разів на тиждень, до 3 разів на тиждень – тонізуючі процедури. А маски для очищення шкіри не радять проводити частіше 1 разу на тиждень, так як це може травмувати шкіру.

Якщо шкіра вікова, для підтримки її молодості проводять омолоджуючі процедури, як правило, з використанням рослинних масел і вітамінів. Для найбільшої ефективності такі маски роблять двічі на тиждень. Це ж правило стосується і заспокійливих масок, які роблять, якщо шкіра схильна до запалень і дуже чутлива до зовнішніх чинників.

Особливої уваги потребують відбілюючі маски: якщо вони не містять агресивних компонентів і не володіють сильною дією, їх повторюють щодня або через день, якщо ж відбілюючі засоби є одночасно і скрабом, часте використання може травмувати шкіру, тому процедури проводять не частіше 2 разів на тиждень .

Частіше за інших проводять зволожуючі процедури – якщо компоненти маски не дуже сильні, можна їх робити навіть через день.

Основні правила використання масок наступні: для сухої шкіри в середньому роблять одну процедуру на тиждень, жирної або комбінованої – двічі на тиждень. Більш ефективними будуть маски, якщо провести повноцінний курс з 15 процедур, а далі, зробивши місячну перерву, знову повернутися до них.

Багато жінок, прагнучи здійснювати комплексний догляд за шкірою, виконують всі можливі процедури: очищаючі, зволожуючі, тонізуючі та омолоджуючі, не даючи шкірі відпочити. В результаті шкіра обличчя стає втомленою від надлишку поживних речовин, крім того, часто виникають алергічні реакції, викликані несумісністю речовин, які застосовуються для масок.

При частому застосуванні різних масок важливо вивчити особливості дії кожного продукту, що входять до їх складу, так як багато натуральних речовин при неправильному застосуванні можуть викликати негативну реакцію шкіри.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *