Home / Твоя краса / Обличчя / Як боротися з другим підборіддям?

Як боротися з другим підборіддям?

Що ж із себе представляє друге підборіддя – це явище, викликане скупченням підшкірного жиру на шиї, яке провисає вниз, утворюючи складку.

Можна виділити три основних причин утворення надлишкової кількості жиру під підборіддям: вік, спадковість і ожиріння. Ожиріння виділяється як найголовніший фактор, який впливає на появу подвійного підборіддя. Прийнято вважати, що ожирінням страждають люди після 65 років. Це так і є. Однак людина з середньою вагою також може мати подвійне підборіддя. Це насамперед пов’язано з будовою кісток і кількості вільної шкіри. Особливо друге підборіддя видно, коли нижня щелепа опускається вниз або голова нахилена вниз, що створює досить не естетичний вигляд, особливо для молодої дівчини.

Яким чином боротися з другим підборіддям?

Як боротися з другим підборіддямЦе питання хвилює як жінок, так і чоловіків. На жаль, немає таких засобів, які б змогли усунути подвійне підборіддя за один день. Позбавлення від другого підборіддя, якщо не вдаватися до хірургічної пластики, вимагає кропіткої роботи над собою і досить тривалого часу. Однак є безліч способів і вправ, які надають глибокий вплив не тільки на область підборіддя, а й на всю область обличчя і шиї.

Слідкуйте за тим, що ви їсте. Це найефективніший спосіб зменшення появи подвійного підборіддя. Чим менше калорій ви споживаєте, тим менше кількості жиру відкладеться у вас на обличчі. Це дійсно дуже просто.

Жуйте жувальну гумку. Підтримання щелепи і лицьових м’язів у русі є хорошою вправою для підвищення пружності шкіри і запобігання появи надлишкового жиру на підборідді. Адже коли ви жуєте, задіюються ті ж м’язи міміка-жувального руху, які, в свою чергу, підтримують контур обличчя, включаючи область підборіддя.

Слідкуйте за поставою. Коли ви стоїте або сидите згорбившись, це створює непотрібні складки на різних частинах тіла, у тому числі і на підборідді. Слідкуйте за тим, щоб підборіддя було паралельно підлозі, тобто тримайте голову прямо. Якщо вам доводиться працювати за комп’ютером протягом дня, не забувайте кожні пів години робити перерву: встаньте, потягніться.

Вправи, що допомагають боротися з другим підборіддям:

У боротьбі з другим підборіддям вам пропонується  ряд вправ. Одним з найнадійніших способів позбавитися від зайвого жиру навколо області підборіддя, є вправи для обличчя та шиї. Такі вправи можна робити практично в будь-якому місці і часі,і не маловажно те, що на їх опрацювання не потрібна спеціальна підготовка і багато часу. Вони відмінно підходять для тих, хто працює за комп’ютером цілий день, або для тих, хто сидить за робочим столом по 8-12 годин на день. Отже, перейдемо безпосередньо до вправ.
Всі вправи виконуються сидячи або стоячи.

– Повільно і акуратно опускайте голову вперед, щоб під вагою голови витягувалася шия. Затримайтеся в такому положенні на 5-10 секунд, далі станьте у вихідне положення і розслабтеся. Повільно опускайте голову вниз, при цьому відкривайте і закривайте очі. Затримайтеся на 5-10 секунд. Повторити  3-5 разів.

– Підніміть брови і відкрийте очі якомога ширше. В цей же час, відкрийте широко рот і висуньте язик. Затримайтеся в такому положенні на 5-10 секунд. Повторити 3-5 разів. Увага: якщо при відкриванні рота ви чуєте хрускіт в області щелепи.

– Повільно нахиляйте голову вліво, намагаючись торкнутися лівим вухом плеча. Тримайте плечі в розслабленому стані, і не піднімайте їх вгору. Затримайтеся в такому положенні на 5-10 секунд. Повторити  3-5 разів. Далі повторіть цю вправу на праву сторону.

– Повільно повертайте голову вліво, поки не відчуєте напругу м’язів шиї. Затримайтеся на 5-10 секунд. Повторіть 3-5 разів. Повторіть на праву сторону.

– Опускайте голову вниз до тих пір, поки не відчуєте, що на підборідді утворилася складка (подвійне підборіддя). Затримайтеся на 5-10 секунд.Повторити 3-5 разів.

– Встаньте прямо як «олов’яний солдатик», з’єднайте ноги разом. Поступово нахиляйте голову назад, як тільки зможете. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд. Таким чином, коли ви будете піднімати голову наверх, на підборіддя чинитиметься тиск, що підтягне м’язи шиї.

– Сядьте за стіл. Поставте правий лікоть і упріться тильною стороною долоні в підборіддя. Тепер намагайтеся відкрити рот, і в той же час чиніть опір долонею. Повторюйте вправу 4-5 разів на день.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *