Головна » Твоя краса » Обличчя » Як боротися з другим підборіддям?

Як боротися з другим підборіддям?

Що ж із себе представляє друге підборіддя – це явище, викликане скупченням підшкірного жиру на шиї, яке провисає вниз, утворюючи складку.

Можна виділити три основних причин утворення надлишкової кількості жиру під підборіддям: вік, спадковість і ожиріння. Ожиріння виділяється як найголовніший фактор, який впливає на появу подвійного підборіддя. Прийнято вважати, що ожирінням страждають люди після 65 років. Це так і є. Однак людина з середньою вагою також може мати подвійне підборіддя. Це насамперед пов’язано з будовою кісток і кількості вільної шкіри. Особливо друге підборіддя видно, коли нижня щелепа опускається вниз або голова нахилена вниз, що створює досить не естетичний вигляд, особливо для молодої дівчини.

Яким чином боротися з другим підборіддям?

Як боротися з другим підборіддямЦе питання хвилює як жінок, так і чоловіків. На жаль, немає таких засобів, які б змогли усунути подвійне підборіддя за один день. Позбавлення від другого підборіддя, якщо не вдаватися до хірургічної пластики, вимагає кропіткої роботи над собою і досить тривалого часу. Однак є безліч способів і вправ, які надають глибокий вплив не тільки на область підборіддя, а й на всю область обличчя і шиї.

Слідкуйте за тим, що ви їсте. Це найефективніший спосіб зменшення появи подвійного підборіддя. Чим менше калорій ви споживаєте, тим менше кількості жиру відкладеться у вас на обличчі. Це дійсно дуже просто.

Жуйте жувальну гумку. Підтримання щелепи і лицьових м’язів у русі є хорошою вправою для підвищення пружності шкіри і запобігання появи надлишкового жиру на підборідді. Адже коли ви жуєте, задіюються ті ж м’язи міміка-жувального руху, які, в свою чергу, підтримують контур обличчя, включаючи область підборіддя.

Слідкуйте за поставою. Коли ви стоїте або сидите згорбившись, це створює непотрібні складки на різних частинах тіла, у тому числі і на підборідді. Слідкуйте за тим, щоб підборіддя було паралельно підлозі, тобто тримайте голову прямо. Якщо вам доводиться працювати за комп’ютером протягом дня, не забувайте кожні пів години робити перерву: встаньте, потягніться.

Вправи, що допомагають боротися з другим підборіддям:

У боротьбі з другим підборіддям вам пропонується  ряд вправ. Одним з найнадійніших способів позбавитися від зайвого жиру навколо області підборіддя, є вправи для обличчя та шиї. Такі вправи можна робити практично в будь-якому місці і часі,і не маловажно те, що на їх опрацювання не потрібна спеціальна підготовка і багато часу. Вони відмінно підходять для тих, хто працює за комп’ютером цілий день, або для тих, хто сидить за робочим столом по 8-12 годин на день. Отже, перейдемо безпосередньо до вправ.
Всі вправи виконуються сидячи або стоячи.

– Повільно і акуратно опускайте голову вперед, щоб під вагою голови витягувалася шия. Затримайтеся в такому положенні на 5-10 секунд, далі станьте у вихідне положення і розслабтеся. Повільно опускайте голову вниз, при цьому відкривайте і закривайте очі. Затримайтеся на 5-10 секунд. Повторити  3-5 разів.

– Підніміть брови і відкрийте очі якомога ширше. В цей же час, відкрийте широко рот і висуньте язик. Затримайтеся в такому положенні на 5-10 секунд. Повторити 3-5 разів. Увага: якщо при відкриванні рота ви чуєте хрускіт в області щелепи.

– Повільно нахиляйте голову вліво, намагаючись торкнутися лівим вухом плеча. Тримайте плечі в розслабленому стані, і не піднімайте їх вгору. Затримайтеся в такому положенні на 5-10 секунд. Повторити  3-5 разів. Далі повторіть цю вправу на праву сторону.

– Повільно повертайте голову вліво, поки не відчуєте напругу м’язів шиї. Затримайтеся на 5-10 секунд. Повторіть 3-5 разів. Повторіть на праву сторону.

– Опускайте голову вниз до тих пір, поки не відчуєте, що на підборідді утворилася складка (подвійне підборіддя). Затримайтеся на 5-10 секунд.Повторити 3-5 разів.

– Встаньте прямо як «олов’яний солдатик», з’єднайте ноги разом. Поступово нахиляйте голову назад, як тільки зможете. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд. Таким чином, коли ви будете піднімати голову наверх, на підборіддя чинитиметься тиск, що підтягне м’язи шиї.

– Сядьте за стіл. Поставте правий лікоть і упріться тильною стороною долоні в підборіддя. Тепер намагайтеся відкрити рот, і в той же час чиніть опір долонею. Повторюйте вправу 4-5 разів на день.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *