Home / Дієти / Висівки для схуднення

Висівки для схуднення

Одним з найбільш корисних продуктів, який обов’язково варто вживати щодня в процесі схуднення  і в звичайному харчуванні – це висівки. Численні дослідження приписують їм унікальні властивості, які надають виключно благотворну дію на людський організм. Протягом тривалого часу висівки відправлялися на корм худобі, але після того, як дієтологи довели їхню користь для схуднення, їх стали включати в різні дієти і БАДи.

схудненняУ магазині можна зустріти безліч різних варіантів даного продукту. Це і пшеничні, вівсяні висівки для схуднення, а так само житні і так далі. Продукт також може різнитися ступенем помолу. Неважко побачити на вітрині і каші з висівками, що ще більше полегшує завдання приготування смачної і корисної страви. Кожен вид висівок володіє своїми достоїнствами, але на їх фоні особливо виділяються вівсяні і пшеничні.

Вівсяні висівки  для схуднення сприяють виділенню жовчі, тому використовуються в оздоровчих дієтах для людей, які страждають хворобами ШКТ. За своєю структурою вони більш волокнисті в порівнянні з пшеничними, тому новачкам рекомендується починати вживання пшеничних пластівців з подальшим поступовим переходом на вівсяні. Серед корисних речовин особливо варто відзначити вітаміни В2 і F, а також мінерали – кальцій і магній.

Пшеничні висівки для схуднення  мають легшу структуру, тому легше набухають, віддаючи корисні речовини організму. Їх можна використовувати для випічки хліба, додавати в каші та супи. Особливо корисно їсти пшеничні пластівці на сніданок, заправивши їх нежирним кефіром.

Саме пшеничні висівки багаті вітамінами В1 і В6, що беруть участь в процесі жирового обміну. У них міститься багато калію, вкрай корисного для відновлення рідинного балансу в організмі, і фосфору, особливо необхідного для хорошої мозкової діяльності. Також не можна не відзначити вітамін В3, що зміцнює судини.

Потрібно розуміти, що багато виробників рекламують особливо корисний продукт, збагачений найрізноманітнішими добавками, що відіграють важливу роль в організмі. На пачці з продуктом повинно бути вказано склад, на який слід приділити особливу увагу: покладіть їх на місце, якщо в ньому є цукор, сіль, консерванти та барвники.

Висівки  – натуральний продукт, який не потребує у шкідливих наповнювачах, що вбивають його користь. У той же час не слід відкидати корисні добавки у вигляді мінералів і різних рослинних екстрактів.

Не  замінюйте даним продуктом всю страву, це призведе до порушення роботи кишечника. Вживайте вівсяні висівки для схуднення  в помірних кількостях. Для схуднення  важливі не тільки маси страв, але і їх правильний склад. Худнучим потрібно зробити їжу менш калорійною і більше вітамінізованою.

Не варто нехтувати фізичними навантаженнями, адже втрачені кілограми мають властивість повертатися швидше, ніж від них позбувалися, а спорт допоможе утримати результат на належному рівні надовго.

Висівки  для схуднення: без зайвих навантажень і обмежень

Клітковина – наповнювач відіграє важливу роль під час схуднення. Однак, щоб ця роль була правильною, потрібно дотримуватися деяких правил. Використання клітковини для схуднення  можна порівняти з процедурою гарту організму холодною водою: надмірна старанність на самому початку шляху призведе до трагічних результатів.

Тому дієту варто почати з чайної ложки будь-яких висівок. За два тижні цю норму поступово потрібно переводити в дві столові ложки. Висівки  дуже добре вбирають вологу і в результаті набухають, що обумовлює необхідність споживання води разом з ними.

Багато хто використовує висівки  для схуднення: відгуки та рекомендації фахівців про даний продукт говорять самі за себе. Застосовувані в харчуванні висівки заливають гарячою водою і настоюють, поки вони не розбухнуть. Отриману масу вживають у двох варіантах:

Роблять добавку до головної страви під час кожного прийому їжі, тобто 3 рази на день.

Вживати окремо за 15-20 хв. до основного прийому їжі, але при цьому їх необхідно запивати теплою водою.

Після того, як організм звикне до добавці можна перейти і до сухих висівок хоча фахівці все ж рекомендують робити попереднє запарювання, що забезпечить максимальне збагачення організму водорозчинними вітамінами.

Запарені або сухі висівки  можна додавати до будьякого продукту: кефір, каші, йогурт і так далі. Однак, варто розуміти, що надлишок цього компоненту в раціоні на буде корисним: дорослій людині досить включити в щоденний раціон 25-30 мг.

Висівки  для схуднення: корисні речовини

Щоб зрозуміти, які корисні компоненти містять висівки  для здоров’я і  схуднення, потрібно знати яким чином їх отримують. Фактично, висівки – тверда оболонка, яка є відходом борошномельної промисловості. До її складу входить алейроновий шар, відповідальний за доставку поживних речовин до дозріваючого зерна.

Очевидно, він дуже багатий корисними речовинами, найбільш важливими серед яких є білки, жири, вітаміни і мінерали. Крім того, в оболонці зерна містяться ферменти, які надають сприятливий вплив на роботу шлунку і кишечника.

Оскільки промисловість виробляє різні крупи, висівки  теж бувають різними: пшеничні, вівсяні, гречані та інші. Незважаючи на те, що вітамінний і мінеральний склад в них розрізняється, основний компонент в них – клітковина.

Це і є головною причиною використання висівок різними дієтологами. Всім відомо, що клітковина являє собою форму вуглеводів, яка вкрай стійка до розкладання.

У людському організмі немає ферментів, які могли б зруйнувати міцні зв’язки, тому клітковина не перетравлюється, залишаючись наповнювачем, виведений з організму в якості природного продукту життєдіяльності.

Клітковина пригнічує відчуття голоду, тому людина наїдається меншою кількістю їжі, ніж зазвичай. З усього вищесказаного неважко помітити, що схуднення  за допомогою висівок можна не тільки знизити вагу, але і збагатити організм корисними речовинами.


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *