Home / Твоя краса / Маленьке тату для дівчат – відмінна прикраса

Маленьке тату для дівчат – відмінна прикраса

Багато дівчат віддають перевагу малюнкам невеликого розміру, оскільки їх легко заховати і вони виглядають вельми естетично. Маленькі тату для дівчат ідеально підійдуть не тільки як спосіб виразити себе, але також в косметичних цілях. Дуже багато з допомогою натільних малюнків намагаються заховати родимі плями або шрами. Визнаємо, що це непогане рішення, до того ж тату маленького розміру не позбавляє свою володарку жіночності та привабливості. Навпаки, багато татуювання підкреслюють сексуальність і привабливість дівчини. Маленькі тату для дівчат гарні й тим, що за ними потрібен мінімальний догляд після нанесення. Сьогодні для представниць прекрасної статі розроблена величезна кількість дизайнів для тату, які, незважаючи на свою простоту, виглядають дуже елегантно.

Тату для дівчат: значення і дизайн

тату для дівчатНе забувайте головне правило будь-яке татуювання – повинно нести певний сенс. Сенс, який ви вкладете в нього, повинен бути вам зрозумілий і близький по духу. У своєму тату ви можете висловити любов до близької людини, закарбувати випробування, через яке ви успішно пройшли, закликати на допомогу удачу і щастя. Як правило, на тату для дівчат зображені квіти, тварини, знаки і символи, фейрі істоти.

Тату для дівчат: якір

Якір використовується морськими судами, щоб зачіпатися за дно і міцно стояти на одному місці. Татуювання у вигляді якоря зазвичай асоціюється з міцністю, надійністю і стійкістю. Також вважається, що якір – символ удачі. Для деяких це і релігійний символ, оскільки нагадує перший обрис хреста.

Місце для татуювання: крихітний якір відмінно виглядає на зап’ясті або щиколотці. Дуже часто якір “підвішують” на ланцюг. У результаті виходить красиве татуювання браслетом.

Тату для дівчат: птах

Зображення птаха на тілі говорить про свободу і натхнення. Птах вважається незалежною і яскравою пернатою твариною. Для татуювань найкраще зображати птицю в польоті з розправленими крилами. Практично всі птахи носять позитивну енергетику, крім ворони і грифа. Маленькі тату для дівчат у вигляді птаха додадуть у ваш образ родзинку.

Місце для татуювання: ви можете зобразити не одну птицю, а відразу декілька. Такий малюнок буде відмінно виглядати на задній поверхні плеча. Ластівка або горобець на щиколотці виглядають дуже сексуально. Птах з розправленими крилами в районі куприка або попереку також відмінний вибір.

Маленьке тату для дівчат - відмінна прикраса 1

Тату для дівчат: бант

Це татуювання визнане прикрашати жіноче тіло, надаючи йому витонченості. Також як бант на поясі, бант у волоссі, бант на одязі. Як такого значення цей малюнок не має, він лише підкреслює вашу елегантність і жіночність. Останні тенденції показують, що татуювання у вигляді рожевого банта або стрічки, роблять дівчата, які перемогли рак.

Місце для татуювання: маленький бант зазвичай розміщують на щиколотці або зап’ясті. Як варіант можна зробити татуювання за вухом або на шиї.

Маленьке тату для дівчат - відмінна прикраса 2

Тату для дівчат: метелик

Метелики уособлюють складну жіночу натуру, підкреслюючи всю елегантність її існування. Красиві кольори і унікальні малюнки роблять метеликів одними з найкрасивіших істот на цій планеті. У Японії, наприклад, один метелик символізує жіночність, а два – щастя в шлюбі. У деяких народів тату у вигляді метелика може сказати про те, що в житті людини відбуваються великі зміни. У Китаї метелик асоціюється з процвітанням і багатством. У Греції – з душевними пошуками.

Місце для татуювання: ці крихітні створення відмінно виглядають на плечі або куприку. Дуже оригінально і стильно розташувати метелика на пальці.

Тату для дівчат: кішка

Кішки – унікальні істоти. У одних народів вони символізуються з розумом і швидкістю. У інших – вони є хранителями потойбічного світу. У третіх кішка – це містична і загадкова тварина. Тому тату для дівчат у вигляді кішки може сказати, що ви натура таємнича і вільна.

Місце для татуювання: котяче тату найкраще підходить для щиколотки або шиї. Другий варіант – на бічній стороні грудної клітки, тобто на ребрах. Кішки чудово виглядають і на нижній частині спини.

Тату для дівчат: корона

Маленьке тату для дівчат - відмінна прикраса 3Маленьке тату для дівчини у вигляді корони може сказати про неї, як про натуру властну і правильну. Якщо ви помістите невелике серце всередину корони, то це означатиме удачу.

Місце для татуювання: найкраще такі малюнки виглядають на куприку або потилиці. Також незвичайним варіантом є нанесення татуювання на пальці. У такому випадку тату може замінити вам прикрасу.

Тату для дівчат: дельфін

Дельфіни – морські істоти, відомі своєю дружелюбністю. Отже, татуювання у вигляді дельфіна уособлює дружбу. Крім того, такі малюнки несуть додатковий сенс: грайливість, розум, владу. Деякі народи вважають, що дельфіни на татуюванні можуть вказувати на подвійність натури людини, тому що дельфіни живуть у воді, а дихають повітрям зовні.

Місце для тату: маленький дельфін може розташуватися у вас на нижній частині спини в області попереку або на плечі. Невелика відстань від щиколотки також є прекрасним місцем для цього малюнка.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *