Home / Твоя краса / Тіло / Видалення волосся содою в домашніх умовах

Видалення волосся содою в домашніх умовах

З тих пір як законодавці мод сказали рішуче “Ні!” волоссю на жіночому тілі, жінки всього світу з юного віку шукають способи, як їх позбутися. І видалення волосся содою – один з них. Його можна легко провести в домашніх умовах, адже коштує сода недорого, і ніяких додаткових пристосувань теж не потрібно.

Чому ж ми знову повертаємося до бабусиних методів, коли є новомодні і суперсучасні? Та тому, що волосся починає відростати і після лазерної епіляції, і після світлових методів (фотоепіляція). Процедури бувають болючими, часто залишають сліди на шкірі, особливо помітно це на обличчі. І, найголовніше, це дуже дорого. А потрібна ж не одна процедура. У маленьких містах може просто не бути потрібного апарата. І що робити? Дізнатися, як видалити волосся содою і спробувати зробити це у себе вдома.

Рецепт видалення волосся содою

Для того, щоб зробити епіляцію за допомогою соди, нам знадобляться два нехитрих компонента. Це питна сода і вода. А також марля, целофан або харчова плівка і бинт.

Вимийте частину тіла з небажаним волоссям водою з господарським милом. Обсушіть.

Закип’ятіть воду, остудіть до ледь теплої і розчиніть в одній склянці чайну ложку з гіркою. Змочіть шматок марлі розміром з ту область, з якою ви плануєте видалити волосся. Трохи відіжміть.

Прикладіть до тіла, зверху накладіть целофан і зафіксуйте бинтом. Якщо волосся на такій ділянці, що бинтом не замотати, придумайте щось інше, наприклад, лейкопластир, але не дуже клейкий. Інакше, з лиця доведеться видаляти ще і його частинки.

Залиште компрес на 12 годин, краще на всю ніч, щоб він не заважав вам в денний час, особливо, якщо ви працюєте. Зніміть. Змивати водою нічого не потрібно. Не забудьте нанести живильний крем.

Така процедура повторюється не менше 3 разів і не більше 10. За цей час волоски розм’якшуються і потім легко відходять від шкіри або безболісно висмикуються прямо пальцями.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *