Головна » Твоя краса » Тіло » Видалення волосся содою в домашніх умовах

Видалення волосся содою в домашніх умовах

З тих пір як законодавці мод сказали рішуче “Ні!” волоссю на жіночому тілі, жінки всього світу з юного віку шукають способи, як їх позбутися. І видалення волосся содою – один з них. Його можна легко провести в домашніх умовах, адже коштує сода недорого, і ніяких додаткових пристосувань теж не потрібно.

Чому ж ми знову повертаємося до бабусиних методів, коли є новомодні і суперсучасні? Та тому, що волосся починає відростати і після лазерної епіляції, і після світлових методів (фотоепіляція). Процедури бувають болючими, часто залишають сліди на шкірі, особливо помітно це на обличчі. І, найголовніше, це дуже дорого. А потрібна ж не одна процедура. У маленьких містах може просто не бути потрібного апарата. І що робити? Дізнатися, як видалити волосся содою і спробувати зробити це у себе вдома.

Рецепт видалення волосся содою

Для того, щоб зробити епіляцію за допомогою соди, нам знадобляться два нехитрих компонента. Це питна сода і вода. А також марля, целофан або харчова плівка і бинт.

Вимийте частину тіла з небажаним волоссям водою з господарським милом. Обсушіть.

Закип’ятіть воду, остудіть до ледь теплої і розчиніть в одній склянці чайну ложку з гіркою. Змочіть шматок марлі розміром з ту область, з якою ви плануєте видалити волосся. Трохи відіжміть.

Прикладіть до тіла, зверху накладіть целофан і зафіксуйте бинтом. Якщо волосся на такій ділянці, що бинтом не замотати, придумайте щось інше, наприклад, лейкопластир, але не дуже клейкий. Інакше, з лиця доведеться видаляти ще і його частинки.

Залиште компрес на 12 годин, краще на всю ніч, щоб він не заважав вам в денний час, особливо, якщо ви працюєте. Зніміть. Змивати водою нічого не потрібно. Не забудьте нанести живильний крем.

Така процедура повторюється не менше 3 разів і не більше 10. За цей час волоски розм’якшуються і потім легко відходять від шкіри або безболісно висмикуються прямо пальцями.

Check Also

Що таке секс. Корисні поради розповіді дітям для батьків

Що таке секс. Корисні поради розповіді дітям для батьків

Для різних людей секс має різне значення. Перш за все, це здорове і природне заняття. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *