Home / Твоя краса / Обличчя / Пінка для шкіри обличчя: як правильно застосовувати

Пінка для шкіри обличчя: як правильно застосовувати

Всякий догляд за шкірою, з цілком природних причин, повинен починатися з її очищення. Не очистивши попередньо дерму, не варто приступати до жодних інших процедур, тому, що така поведінка нічого доброго принести не може. Адже пил, бруд, вихлопні гази, а також численні мікроби і бактерії, тільки й чекають, як же прорватися крізь природний бар’єр епідермісу всередину нашого з вами організму, і успішно взятися за власні брудні справи.

Правильне очищення – запорука здоров’я шкіри

Цього допускати ніяк не можна, тому можна використовувати найрізноманітніші косметичні засоби очистити нашу дерму від забруднення, а заодно, і від хвороботворних мікроорганізмів і власних, ороговілих і відмерлих клітин.

Одним з досить дієвих косметичних засобів, яких на даний час випускається косметологічній промисловості досить багато, є пінка для шкіри обличчя, яка допоможе якісно очистити ваше миле личко, від усього. Що осіло на його поверхні за день або ж, за ніч.

Як вірно вибрати пінку для шкіри обличчя

Як і будь-який інший косметичний засіб, пінку для шкіри обличчя, звичайно ж, треба вибирати виключно індивідуально, тобто, фактично, «під себе». Тому не варто піддаватися на спокусу придбати те ж саме, що рекламує відома зірка з екрана телевізора, або ж те, що н рекомендує досить настирлива подруга. Тим паче, що в кожного косметичного засобу, і пінки для шкіри обличчя зовсім не виняток, є власні плюси і мінуси, а вже шкіра наших власних осіб, так і зовсім не відрізняється однотипністю.

Проаналізуйте плюси і мінуси, задовго до придбання

Як тільки вам прийшла ідея купити для себе такий косметичний засіб, як пінка для обличчя, відразу ж запитайте, для чого вона вам потрібна, чим повинна допомогти і які шкірні проблеми вирішити. Пінка – це засіб досить радикальний, і її зовсім краще використовувати періодично, ніж регулярно. Однак якщо проблема є і її не уникнути, то пінка точно впорається зі своїм завданням, в цьому можна абсолютно не сумніватися.

Врахуйте обов’язково тип вашої власної шкіри

Пінка для шкіри обличчя випускається в найрізноманітніших варіантах, а також під різними брендами, тому вибір буде досить широкий. Не забувайте, що в першу ж чергу, ваш вибір повинен залежати від типу шкіри, який і є в наявності. Не варто, звичайно ж, придбати пінку для жирної шкіри і використовувати її, якщо насправді, ви є щасливою володаркою сухої дерми. Це може настільки посилити проблему, що буде надзвичайно складно вирішити її, простими і звичними для вас, способами.

Добре підібрана пінка для шкіри обличчя, може перевернути вашу проблему з ніг на голову, фігурально висловлюючись. Приміром, якщо довго застосовувати пінку для жирної шкіри, то з часом, шкіра може бути настільки підсушена нею, що навіть цілком зможе почати лущитися, тому до вибору, та й до самого застосування, потрібно поставитися надмірно обережно, це точно ніколи не завадить. Завжди пам’ятайте, що пінка, засіб досить радикальний.

Якщо пінка перестала діяти, або ж виробляє зворотний результат, значить, її потрібно терміново замінити
Як не крути, але часте застосування пінки призводить до певного результату, наприклад, якщо ви підсушували шкіру, вона неминуче стане сухою, а якщо зволожували, не виключено, що може з’явитися і зайва жирність. У такому випадку, жінки та дівчата, починають використовувати всілякі супутні засоби, по догляду за дермой, наприклад, маски, креми, гелі, і так далі, абсолютно випускаючи з уваги першопричину, тобто, саму пінку. Адже достатньо було змінити пінку для шкіри обличчя, і проблема могла б піти сама собою. Так що, якщо ви помітили зворотний ефект, або ж ваша пінка просто перестала бути ефективною, так як епідерміс до неї звик, не бійтеся змінити засіб, на інший, причому, він може бути, навіть радикально протилежним.

Чим же, по суті, є пінка, і як правильно її використовувати і застосовувати, щоб отримати відмінний результат
З усього вище сказаного вже можна зрозуміти, що пінка для шкіри обличчя – засіб надзвичайно кардинальний, і вибирати його варто з розумом. Насправді ж, засіб, який потрібно попередньо збити пальцями або спонжиком, перед нанесенням на епідерміс, і називається пінкою. Справа в тому, що піна ця є активною і саме в такому агрегативному стані вона може глибоко проникати в дерму, живити її, очищати, відлущувати і зволожувати.

До складу найкращих пінок для обличчя, вчені намагаються ввести численні речовини і мікроелементи, які будуть не тільки якісно і надійно очищати дерму від відмерлих клітин, а також від всіляких забруднень, але також і живильні, зволожуючі або підсушуючі, і так далі, елементи.

Тому найчастіше пінки мають вітамінні комплекси, екстракти або ж витяжки лікарських рослин, а також і багато іншого в своєму складі. Потрібно тільки правильно підібрати пінку для шкіри обличчя, і результат, природно, не забариться з’явиться. Але це ще далеко не все, потрібно також знати, як правильно застосовувати даний косметичний засіб, адже при неправильному застосуванні, можна добитися абсолютно несподіваних результатів.

Правила застосування:

Яким би чудесним не була б, обрана вами, пінка для шкіри обличчя, занадто часте її використання може призвести до плачевних результатів. Так як в «бій», в даному варіанті вступає «важка артилерія», у вигляді активної піни, то косметологи радять, обмежитися лише, двома, в крайньому випадку, трьома застосуваннями на тиждень, та й то за умови, що у вас не проблемна шкіра, схильна до алергій і подразнень. У такому варіанті, краще обмежитися зовсім одноразовим застосуванням на тиждень, цього буде досить, а в інший час, скористайтеся простим молочком, гелем, легким рідким милом, або що ви там, самі для себе, звикли використовувати.

Обличчя потрібно попередньо змочити водою, так як волога шкіра набагато краще реагує на всі маніпуляції, вироблені з нею, а також, в неї краще вбираються корисні речовини.

Видавіть трохи пінки на долоню, і акуратно вспіньте засіб, поки він повністю, не перетвориться на пінку. Цією пінкою намажте личко, уникаючи, цілком природно, зони навколо очей, а вже тим більше, рухливих повік.

Після нанесення, потрібно кілька секунд помасажувати обличчя, проте без особливого завзяття, рухи повинні бути легкими і надзвичайно акуратними.

Якщо ж ви вибрали пінку у вигляді спрею, то його просто достатньо нанести на обличчя і, помасажувати кілька секунд, змити водою.

Змивати пінку краще трохи прохолодною водою, яка чудово звужує пори. Крім того, деякі радять використовувати після застосування пінки. Термальну воду, або ж спрей для обличчя, виготовлений на його основі. Добре також підійде і міцелярна вода.

Не забудьте, що поле процедури вмивання з пінкою, треба обов’язково нанести на шкіру зволожуючий крем або крем-гель, залежно від типу шкіри.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.