Home / Твоя краса / Обличчя / Видалення волосся назавжди – на обличчі, тілі

Видалення волосся назавжди – на обличчі, тілі

Багато хто хотів би позбутися від вусиків над верхньою губою, проте не знають достовірного способу видалення волосся назавжди. Крім незручності їх вищипування доставляє ще й больові відчуття. Шкірні покриви псуються, можуть червоніти, робляться роздратованими. У домашніх умовах можна легко позбутися від цієї проблеми, не витрачаючи багато часу або засобів.

Видалення волосся назавжди

vudalennja-volossja-nazavzhdu-na-oblucchi-tili

Волоссячко на обличчі – природна річ, яка від природи властива людині. Багатьом жінкам пощастило тим, що волосся на обличчі у них коротке, навколишні їх зовсім не помічають.

Деякі страждають від того, що волосся занадто сильно виділяються на тлі шкіри. Волосся на обличчі з’являються від багатьох причин, зайва їх кількість також не є нормою.

Видалення волосся назавжди. Причини появи волосся на обличчі

Видалення волосся назавжди  на обличчі можливо тільки після ознайомлення з причинами їх появи, так як в залежності від цього аспекту підбираються доступні методи.

Менопауза. Під час перебудови гормонів волосся дуже часто починають додаватися не тільки на обличчі, але і на всьому тілі. Може збільшуватися не тільки їх кількість, але і довжина, причому значно. Це відбувається через зупинку функцій яєчників. Починає переважати зовсім протилежний, чоловічий гормон, який називається андроген. Його зайве вироблення може сильно активізувати збільшення чисельності волосся на обличчі, тому від цього потрібно лікуватися.

Статеве дозрівання. Коли відбувається цей процес, в організмі перебудовуються всі гормони, тому і їх вироблення може давати значні збої. Може відбуватися не тільки збільшення кількості і довжини волосся, також видозмінюється їх структура. В кінцевому підсумку, ті волосся, які ніхто не помічав, змінюють забарвлення на темніший, тому яскраво виділяються на дермі. Зазвичай в першу чергу такі процеси відбуваються через перебої з виробленням андрогену. Якщо в крові жінки цього гормону більше покладеної норми, швидше за все вони будуть страждати від небажаного волоссячка на обличчі і їх великої кількості.

Гірсутизм. Це вже захворювання, однією з ознак якого є підвищений ріст волосся. Відбувається таке явище через збільшення вмісту чоловічих гормонів в організмі. Якщо захворювання не лікується, з віком наступають загострення. Чим дорослішою стає жінка, тим більше волосся на її обличчі з’являється, тим вони стають жорсткішими, що сильно погіршує якість життя і вимагає постійного догляду за ними, часто щоденного видалення. Захворювання потрібно діагностувати у дерматолога, тому при перших ознаках потрібно сходити на прийом до лікаря. Після його виявлення і початку лікування можна відправитися в косметичний салон для корекції вже вирослого волосся.

Спадковість. Потрібно звернути увагу на всіх родичів, від яких можна перейняти щось у спадок. Можливо, у когось виявиться багато волосся на обличчі. Це може бути схильність або спадковий недолік, який можна скорегувати, тому бажано з’ясувати це в лікарні.

 Гормональний дисбаланс. Часто виникає при синдромі полікістозу яєчників. Вироблення чоловічих гормонів активізується, тому спостерігається підвищений ріст волосся на всьому тілі, також і на обличчі.

Прийом медикаментів. Деякі ліки можуть провокувати посилення вироблення волосся. Якщо їх дія стала занадто сильною в цьому напрямку, бажано проконсультуватися у лікаря про заміну лікарських препаратів і методів виведення їх з організму.

Видалення волосся назавжди на обличчі за допомогою лікарських засобів

Щоб зменшити вироблення чоловічих гормонів, можна вживати деякі лікарські препарати:

Протизаплідні таблетки. Помічено, що багато протизаплідних препаратів допомагають позбутися від надмірного оволосіння. Їх прийом змінює гормональний фон в організмі. Крім видалення волосся з шкіри дані засоби можуть спровокувати і шкідливі симптоми;

Спіронолактон. Препарат повністю блокує доступ андрогенів до волосяних фолікулів. Крім їх блокування він перешкоджає їх утворенню, тому в цілому їх меншає в організмі, що може негативним чином позначитися на здоров’ї.

Кетоконазол. Функціонування даного препарату подібно до попереднього. Перед вживанням гормональних препаратів слід проконсультуватися з лікарем, так як такі таблетки можуть викликати гормональний дисбаланс.

Самостійно підбирати препарати подібного роду не рекомендується.

Косметологічні способи видалення волосся назавжди на обличчі

Вплив на волосся за допомогою косметологічних технік найбезпечніше для здоров’я. Є багатий вибір способів видалення волоссячка на обличчі.

Вищипування пінцетом. Процедура в косметичних салонах коштує недорого, її можна зробити самостійно.

Головним недоліком вважається хворобливість заходу.

Найкраще вищипування допомагає видалити волосся в районі підборіддя.

Процедура допомагає на деякий час позбутися від волосся, проте з часом призводить до їх потовщення, іноді підвищується чисельність волосся.

Видалення воском. Практикується більшістю жінок, дуже поширене застосування цього способу в домашніх умовах.

Чиста шкіра буде радувати володарку досить тривалий час.

Метод відмінно підходить для тих, у кого спостерігається тільки початкова стадія оволосіння або його звичайне протікання.

У магазинах можна вибрати віск, який спеціально адаптований для видалення волосся назавжди  на обличчі, як правило – це «гарячий» віск. У салонах краси також проводять цю процедуру. Вона проходить відносно безболісно, проте викликає дискомфорт.

 Перед видаленням воском повинно пройти досить часу, щоб волосся змогли відрости на відповідну довжину, тому від процедури до процедури іноді доведеться ходити з волоссям на обличчі.

Знебарвлення волосся. Зазвичай цей метод оцінюють як найлегший і недорогий. Процедура може супроводжуватися роздратуванням, тому можливо її потрібно припинити.

Практично неможливо знебарвити волосся людям, які мають дуже чутливу шкіру. Добрий й справді підходящий для конкретного типу шкіри засіб потрібно знаходити, бажано скористатися рекомендаціями косметолога.

Крем для депіляції. Найбездолісніший , легкий, але менш результативний варіант. Негативні сторони:

мінімальна тривалість результату після процедури;

можливе провокування роздратування шкірних покривів;

утворення більш потовщеного і яскравого волосся, що потемніло, ніж перед процедурою. На фолікули волосся крем не робить ніякого впливу, тому ефект не може тривати довго, а процедуру доведеться проводити регулярно і часто.

Електроліз. Електроепіляція вважається найрезультативнішим, дієвим методом в боротьбі проти оволосіння.

 Під час проведення процедури фолікули волосся піддаються повному руйнуванню, так як на них діють слабкі заряди електричного струму.

Щоб ефект точно був, потрібно курсом провести 5-7 процедур, часто їх роблять в салоні краси. Процедура може здатися болючою, особливо для власників чутливої шкіри.

Сеанс триває досить довго, робота виконується ретельно. Іноді на місці видаленого волосся залишаються маленькі рубці.

Лазерне видалення і фотоепіляція. Методи вважаються результативними, проте самостійно провести процедури не вдасться. Сеанс проводиться досить швидко, хворобливих відчуттів майже не спостерігається. Для повного позбавлення від волоссячка потрібно кілька процедур.

Промінь впливає на фолікул волосся, під дією тепла той руйнується. Промінь прямує вузько, тому що розташована поряд з волоссям шкіра не страждає. Найлегше позбутися темних волосків, однак, витративши більше часу, можна видалити і тонке, і світле волоссячко.

Видалення волосся на обличчі – важке, але часто результативна дія. Для видалення волосся назавжди , необхідно провести спеціальні процедури.

Найоптимальніші методи може порекомендувати косметолог, проте можна вибрати їх самостійно, керуючись протипоказаннями і ефективністю.

Видалення волосся назавжди в зоні бікіні

Кожна жінка прагне бути ідеально красивою, що цілком виправдано – це як мінімум повагу до себе і бажання сподобатися коханому чоловікові. Тут ми будемо розповідати про таку процедуру, як видалення волосся в зоні бікіні.

Таку тему обговорювати, як правило, є неприйнятно. Однак незнання не позбавить нас від вирішення проблеми. Хтось скаже, що краще залишатися природною, але ми ж доглядаємо за ногами, регулярно депілюючи їх, видаляємо волосся на обличчі, під пахвами, вищипуємо брови, так чому б не подумати про зону бікіні?

Ще за часів Клеопатри жінки стали піклуватися про інтимну красу, використовуючи воскові кульки і трав’яні розчини. Вони навіть наносили хну на тіло, включаючи зону бікіні, вимальовуючи візерунки та орнаменти. Не варто говорити, що про регулярне видалення волосся в зоні бікіні варто замислюватися не тільки в період пляжного сезону, а й взимку.

Ваша мрія про ідеально гладку шкіру цілком здійсненна – потрібно лише тільки знати корисну інформацію, набратися терпіння і сміливості. Так-так, саме так багатьом жінкам і не вистачає тієї самої сміливості, щоб подолати почуття страху і зважитися на видалення волосся в зоні бікіні в спеціальному салоні. Воно зрозуміло, так як процедура відноситься до інтимної. Але для майстра – це не що інше, як ще одна звичайна щоденна процедура – робота, яку він здійснює регулярно.

Слід знати, що інтимна корекція підрозділяється на два види:

Просте бікіні – видалення волосся назавжди  з лобкової зони;

Глибоке бікіні – повне видалення волосся, включаючи на статевих губах і сідницях.

Зараз особливо популярна процедура бікіні-дизайну з художнім оформленням. У салонах краси вам можуть запропонувати хитромудрі ієрогліфи, що створюються на лобку воском або трафаретами, або традиційну бразильську смужку. Не менш популярним є фарбування інтимного волосся в різні кольори і татуаж. Ну і, нарешті, найнеймовірнішим варіантом стало прикраса стразами, блискітками і навіть пір’ям, які можна приклеїти спеціальним засобом. Природно, вся ця краса протримається недовго –душ то треба приймати.

Способи видалення волосся назавжди в зоні бікіні

Бритва

За статистикою, близько 70 відсотків жінок користуються звичайними бритвеними верстатами і гелем. Цей спосіб – найдешевший, зручний, швидкий і безболісний. Однак головним його недоліком є роздратування, а що ще гірше, після гоління тіло жахливо свербить і колеться.

Віск

Саме цей метод набирає круті оберти, він так полюбився багатьом жінкам, що стає популярним з кожним днем. Хтось наважується робити це самостійно, ось тільки краще спочатку сходити в салон, щоб дізнатися, як це робити правильно. Для зони бікіні використовується гарячий віск, в який входять рослинні масла і смола. Майстер наносить його на шкіру і після охолодження акуратно видаляє разом з волоссям. Віск обволікає і проникає в фолікули, тому після нього шкіра на лобку ідеально гладка, а ефект триває 3-6 тижнів. При повторній депіляції волосся рекомендується відростити. За порадами фахівців, її краще робити після місячних, коли чутливість дерми трохи знижена. Але все-таки приготуйтеся до того, що процедура болюча, особливо в перший раз.

Протипоказання: підвищений тиск, вагітність, лактація, цукровий діабет, серцево-судинні та онкологічні захворювання.

Машинка і пінцет

Деякі вважають за краще використовувати пінцет, хоча це боляче і займає багато часу. Пінцет все-таки хороший в вищипуванні брів, але ніяк не в зоні бікіні. Інша справа – машинка-депілятор. Це швидше, ніж пінцетом, але і тут є свої мінуси – волосся вростають і обламуються. Щоб уникнути масового вростання, шкіру перед процедурою рекомендується розпарити, а після – використовувати скраб, щоб видалити зайві шкірні лусочки і дати можливість ослабленим волосках проростати назовні. Результат тримається близько 10 днів.

Крем-депілятор

Крем діє таким чином, що речовини проникають в структуру волосся і руйнують його. З одного боку, це дуже зручно – всього 15-30 хвилинок і волосся в зоні бікіні видалені швидко і безболісно. Вистачає на 1 тиждень. Але такий спосіб може підійти не всім. Справа в тому, що креми для депіляції мають високий кислотно-лужний показник, що вище нормального рівня в два рази. Не всі типи шкіри здатні витримати негативний вплив крему. Щоб не з’явилися алергія або навіть хімічний опік, тестуйте крем відповідно до інструкції.

Цукрова депіляція (шугарінг)

Вона чимось схожа з восковою депіляцією. Для цього готують спеціальну цукрову пасту, намащують на інтимну зону і видаляють різкими рухами. Результат зберігається 20 днів. Якщо ви не наважуєтеся піти в салон, спробуйте здійснити це вдома: візьміть цукор, лимонний сік, водичку і зваріть з цих компонентів речовину, що нагадує льодяник, золотисто-жовтого кольору. За консистенцією вона повинно бути м’якою. Як тільки злегка охолоне, зліпіть з неї кульки і катайте по волоссю.

Відео про шугарінг

У домашніх умовах можна зробити відвар з шкарлупок кедрових горіхів. Він відмінно підходить для такої чутливої і делікатної області, як зона бікіні.

Перш за все, багатьом хотілося б дізнатися, з чого складається шкаралупа кедрових горіхів. Основну її частину складають вуглеводи і мінеральні речовини. За хімічним складом вона характеризується вмістом клітковини, целюлози, лігнінів, геміцелюлози, пентозанів, жирів і смолистих речовин, через які при кип’ятінні горіхів з шкаралупою ємність стає чорною.

Видалення волосся шкаралупою кедрових горіхів:

  1. Зола з шкаралупи

Для видалення небажаного волосся використовується зола шкаралупи кедрових горішків. Отже, вам знадобиться взяти стільки горіхів, щоб зібрати близько 300 г сухої шкаралупи. Саме сухої, а не вологої, так як волога погано горить і утворює багато диму. Після отримання золи розбавте її водичкою в невеликій кількості до кашкоподібного стану. Суміш наносимо на проблемні місця, де потрібно позбутися від волосся, потім змиваємо. Деякі жінки відзначають, що через кілька процедур волосся стоншуються і стають ламкими, а згодом зникають. Для когось може вистачити і 10 процедур, щоб позбутися небажаної рослинності на довгий час. Таким чином, можна і не вдаватися до звичних методів депіляції, а скористатися тим, що дає нам сама природа.

  1. Відвар з шишок і шкаралупи

Спосіб набагато простіший вищеописаного, але вам потрібно буде знайти ще й шишки. Заливаємо їх разом з горіхами гарячою водичкою і кип’ятимо. Готовий відвар вийде смолянистим, тому для його приготування беремо такий посуд, який не шкода. Змащуємо проблемні місця і через деякий час змиваємо. Ефект настає після декількох процедур: волосся спочатку стоншуються, потім і зовсім випадають.

  1. Спиртова настоянка

Для приготування настоянки перемелюємо шкаралупу кедрових горіхів (зручно через кавомолку). Потім додаємо в порошок спирт (70%) до утворення густої сметанки. Розміщуємо розчин в ємність з щільно закриваючою кришечкою і настоюємо 21 день в темному прохолодному місці. Після цього тонким шаром наносимо суміш на ділянки з небажаними волосками протягом 20 днів. З кожним днем волосся буде все менше і менше, а згодом вони зникнуть.

Всі зазначені методи видалення волосся шкаралупою кедрових горіхів безпечні.

Протипоказання є тільки при наявності алергії на кедрові горіхи і пошкодженнях шкіри.

Лазер

Процедура особлива тим, що безконтактна. Лазерний промінь діє на волосяні цибулини, в результаті чого руйнуються фолікули і припиняється ріст. Тільки лазери бувають різними, – один діє на пігмент меланін, інший – на саму структуру волосся.

Лазерна епіляція має протипоказання: вагітність, годування грудьми, онкологічні захворювання.

Фотоепіляція

Фотоепіляція діє короткими спалахами світла на цибулини волосся, знищуючи фолікули. Перед процедурою на інтимні місця наносять охолоджуючий гель. Цей метод не підходить для свіже засмаглої дерми, після нього не можна приймати сонячні ванни або солярій, а також тривалий час знаходитися на сонці.

Вибирайте свій, найбільш відповідний спосіб, який стане ще одним кроком на шляху до досягнення мрії про ідеальну красу! Адже ви – жінка і цим все сказано!


Check Also

Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Плануючи оновити стрижку в січні 2021 року, обов’язково зверніть увагу на місячний календар, який дозволить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *